Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Slanje pouzecem

Ovako kupila sam torbu od 120 kn i dogovorila sam se s prodavaciom da mi salje pouzecem, posto nema ni jednu povratnu i sve ok. Ali meni dolazi paket na 182 kn. Kad sam racunala na stranici poste ne izlazi mi tako. Curke sto vi mislite? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/716245c993b02ff2f6d824e7f43a6d6f.jpg)
2020 10 14
Mozda je slala hp ekspresom odnosno paket24, stavila da posiljka dode drugi dan u najbrzem vremenu, plus opcija dostave na kucnu adresu vama se dodatno placa i plus placanje pouzecem se dodatno
2020 10 14
Super, hvala na informaciji
2020 10 14
ali provjerite da li je tako, otkupnina mora biti 120 kn. Ako je tako onda je ostatak postarina. Ako je ona stavila otkupninu vise onda ja na vasem mjestu nebih uzela paket, a mislim da ga nebih uzela ni ovako jer je glupo da je isla na najskuplju varijantu kad je mogla na nacin na koji ste vi izracunali da bude oko 35 kn
2020 10 14
Moguce je da je tako velika postarina. Prije nekih mj dana ja sam jednoj curi slala pouzecem , platila sam postarinu 46kn i nije bilo hp expresom. Paket je putovao 9 dana. Mislim da nije u redu da ne preuzmete paket jer ste vi zahtjevali da vam se tako posalje, a ako vi kao primatelj placate postarinu onda je jos skuplja :)
2020 10 14
Sad mi je rekla da je tamo uzela kutiju i platila ju 30 kn 😑
2020 10 14
> Vukovar20: > Moguce je da je tako velika postarina. Prije nekih mj dana ja sam jednoj curi slala pouzecem , platila sam postarinu 46kn i nije bilo hp expresom. Paket je putovao 9 dana. > Mislim da nije u redu da ne preuzmete paket jer ste vi zahtjevali da vam se tako posalje, a ako vi kao primatelj placate postarinu onda je jos skuplja :) Vec sam ga preuzela 🙂 ni nije bila opcija da necu, stvarno toliko narucujem od svud ali postarina 62 kn malo sam paf ostala... Al cura je aad objasnila
2020 10 14
Nije vam smjela naplatiti pakiranje ako niste tako dogovorile.
2020 10 14
> Vukovar20: > Moguce je da je tako velika postarina. Prije nekih mj dana ja sam jednoj curi slala pouzecem , platila sam postarinu 46kn i nije bilo hp expresom. Paket je putovao 9 dana. > Mislim da nije u redu da ne preuzmete paket jer ste vi zahtjevali da vam se tako posalje, a ako vi kao primatelj placate postarinu onda je jos skuplja :) Ma koju ste vi to težinu slali?! Ja sam poslala pouzećem knjigu od 500 stranica , s otkupninom od 120 kn , sve zajedno je došlo malo iznad 150.
2020 10 14
> gitadevi: > > Vukovar20: > > Moguce je da je tako velika postarina. Prije nekih mj dana ja sam jednoj curi slala pouzecem , platila sam postarinu 46kn i nije bilo hp expresom. Paket je putovao 9 dana. > > Mislim da nije u redu da ne preuzmete paket jer ste vi zahtjevali da vam se tako posalje, a ako vi kao primatelj placate postarinu onda je jos skuplja :) > Ma koju ste vi to težinu slali?! Ja sam poslala pouzećem knjigu od 500 stranica , s otkupninom od 120 kn , sve zajedno je došlo malo iznad 150. Torba je srednje velicine ma nema niti pola kile doalovno, al gospoda je stavila da se meni naplati kutija iz poste
2020 10 14
> gitadevi: > Nije vam smjela naplatiti pakiranje ako niste tako dogovorile. Nismo se dogovorile
2020 10 14
Od sad cu se s zenama dogovarat da mi busom šalju 😂😂😂 soferu lipo za kavu i dobro 😂😂
2020 10 14
kad se salje kao paket naplacuje se 25kn neke naknade. kad gledate izracun cijena pise ispod u napomeni. i kutija ne kosta 30kn, nego 10-ak
2020 10 14
> gitadevi: > > Vukovar20: > > Moguce je da je tako velika postarina. Prije nekih mj dana ja sam jednoj curi slala pouzecem , platila sam postarinu 46kn i nije bilo hp expresom. Paket je putovao 9 dana. > > Mislim da nije u redu da ne preuzmete paket jer ste vi zahtjevali da vam se tako posalje, a ako vi kao primatelj placate postarinu onda je jos skuplja :) > Ma koju ste vi to težinu slali?! Ja sam poslala pouzećem knjigu od 500 stranica , s otkupninom od 120 kn , sve zajedno je došlo malo iznad 150. Slala sam jaknu, i bila je mala kutija u pitanju. Kutija je naplacena 12kn ostalo postarina
2020 10 14
> Vukovar20: > > gitadevi: > > > Vukovar20: > > > Moguce je da je tako velika postarina. Prije nekih mj dana ja sam jednoj curi slala pouzecem , platila sam postarinu 46kn i nije bilo hp expresom. Paket je putovao 9 dana. > > > Mislim da nije u redu da ne preuzmete paket jer ste vi zahtjevali da vam se tako posalje, a ako vi kao primatelj placate postarinu onda je jos skuplja :) > > Ma koju ste vi to težinu slali?! Ja sam poslala pouzećem knjigu od 500 stranica , s otkupninom od 120 kn , sve zajedno je došlo malo iznad 150. > Slala sam jaknu, i bila je mala kutija u pitanju. > Kutija je naplacena 12kn ostalo postarina onda nije poštarina 46, kuna, nego 34. ne možete cijenu kutije uračunati u poštarinu.
2020 10 14
1 2