Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Imate li opet problema sa stranicom?

Ja nikako ne mogu otvoriti poruke :/ kao da su sve nestale
2020 10 15
> Jagoda_letgo: > Ne učitavaju se razgovori i profil se sporo otvara. Jesam jedina? Ja jos uvijek čekam obećanu nadogradnju na stranici :D Niste jedina..bezuspješno pokušavam objaviti oglase..jednostavno ne ide. Imam problema i sa slanjem poruka,slike mi okreće naopako i sl. Nadam se da će se brzo riješiti 😉
2020 10 15
Ja ne mogu kupiti usluge, neće da mi prikaže datume, piše samo nema rezultata :s
2020 10 15
> Ellie35Amarie: > Ja ne mogu kupiti usluge, neće da mi prikaže datume, piše samo nema rezultata :s To i meni bude, ali ja si nekak mislim da je to jer je dosta popunjeno. Zato što mi se to događa samo s kategorijom odjeća
2020 10 15
razgovori mi se učitavaju normalno, jedino što je sve puno sporije, dugo se otvara..
2020 10 16
Također, upravo sam otkrila da su mi nestala 2 oglasa s minijaturama (druga dva su vidljiva), to se nikad nije dogodilo, ne znam o čemu je riječ. Jedna članica je uspjela javiti se dok je još jedan od ta dva nestala bio vidljiv. Neki oglasi se ne formiraju u pet minuta, a nestanu samo tako. Kako je to moguće? I ulazak u razgovore često ne uspije iz prve. U čemu je problem? Hvala.
2020 10 18
Ja vec tjednima bezuspjesno pokusavam otvoriti temu, dok sam to prije mogla bez problema. ☹️ A htijela bi pitati ako tko možda slučajno ima Pet Centar kupon od 10% za mjesec listopad, a da ga pritom ne misli iskoristiti, ako ima bila bi uistinu zahvalna ako bi mi ga koja od vas mogla proslijediti jer bi htijela naručiti poveću narudžbu za nove članove naše velike mačje obitelji. P.S. Svakako bi vam vratila kupon al za mjesec studeni! Hvala!😻😽❣️
2020 10 24
1 2