Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Rodilište - beba

Ljudeki imam pitanje ako netko zna i ima iskustva. Kaj mi sve treba u rodilištu za bebu ili nakon što izlazimo iz bolnice? Rodila budem u bolnici sv. Duh, ako se ne porodim doma prije 🙈 Čitala sam po interenetu, forumima itd al kao po novom ne treba ništa osim odjeće kad bude pušten iz bolnice pa reko da provjerim ☺️
2020 10 30
Ehhh, ne znam po novom....2018. su trebale pelene, maramice i krema. Robu za izlazak donese onaj tko dolazi po vas i bebu.
2020 10 30
Nosiljka- auto sjedalica tzv. jaje u koje ćete staviti bebu i voziti je. To je obavezno.
2020 10 30
Za autosjedalicu znam, to mi je već u autu. Ostalo me muči...
2020 10 30
Ja sam nosila pelene, kremicu, maramice, nosiljku s dekicom, platnene pelene za pod glavicu i robicu u koju su sestre obukle dijete kada smo odlazili kuci.. osim toga ponijela sam i dudu, ali nije nam trebala 😄
2020 10 31
> Pegasus: > Ehhh, ne znam po novom....2018. su trebale pelene, maramice i krema. Robu za izlazak donese onaj tko dolazi po vas i bebu. I ja sam bila 2018. 😁
2020 10 31
Odjeću za bebu, kapicu i jaje. To je sve muž predao sestrama kad je došao po mene i bebu. Drugo nisam nosila.
2020 10 31
Uredu, hvala ☺️
2020 10 31
Ovisi kakvi su uvjeti u bolnici i sta imaju a sta nemaju. Kad sam ja rodila, bebe su presvlacili jednom do dva puta dnevno(a beba se ukaka 101 put dnevno, meni je to fuj bez obzira sta kazu da to nije stetno, te kao prve stolice), ja sam rekla muzu da mi donese pelene, maramice i kremu za guzu. A i sestre su bile nadrndane pa sam ja obavljala presvlacenje, rekla bi im samo da nista ne treba kad bi dosle. Isto tako tetra pelene sto idu ispod glavice sam stavljala svoje. I normalno, robica za izlazak iz bolnice i nekakva dekica za pokriti bebu u nosiljci. Vi spremite u neku torbu i uvik vam netko moze donit ako bude potriba, u splitskom rodilistu je situacija bila nikakva prije par god, ne znam kako je sad. Nadam se da je kod vas situacija bolja.
2020 11 01
Hvala! ☺️
2020 11 02