Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć cure ZG

Pozdrav cure, prica ide ovako... Nasla sam jedan komplet (majica i suknja), nalazi se u Zagrebu a cura naglasava kako samo radi primopredaje. Pitala sam da li bi ipak htjela poslati tiskom, da joj uplatim postarinu itd kaze moze. To je bilo za vikend, od tada je stalno aktivna i prijavljuje se, ne odgovara nikako...jutros sam ju pitala je li za primopredaju u Zg, da cu naci nekog, i nema odgovora... Pa me zanima je li netko voljan javiti se curi za taj komplet te ga kupiti i meni poslati...spremna sam platiti i proviziju, poslati neki svoj artikal kao zahvalu, bilo sto... ja u Zg necu jos neko vrijeme a i sumnjam da bi mi cuvala artikal kad ne odgovara...da napomenem kako taj komlet koji je u pitanju kosta 50kn, nije nista posebno ali mi se jako svida 😞
2020 11 03
Razumijem vas, nekad nam se svide stvari koje želimo kupiti, ali ja bih odustala od bilo kakve suradnje. Kome je u cilju surađivati, javit će se. Prihvatila je slanje Tiskom što znači da ipak može tako slati. Ovakva suradnja baš i ne ulijeva povjerenje. Pogotovo ako se prijavljuje, a ne odgovara.
2020 11 03
Zato i necu nastaviti slati poruke jer nema smisla, zadnje 4 od kojih ju u dvije molim za podatke su neodgovorene a ona aktivna 😒 Zato se i nadam da ce nekome tko je iz zagreba htjeti prodati
2020 11 03
Napisite mi i poruke gdje cura radi primopredaju, ako mi je blizu mogu vam ja pomoci, ne treba ni provizija, samo uplatite postarinu 😊
2020 11 03
Ne garantiram, ali ako je blizu nije mi tesko
2020 11 03
> EleonoraK.: > Ne garantiram, ali ako je blizu nije mi tesko Javila sam vam se ❤️
2020 11 03