Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Ideja za poklon

Booook! Šogorica mi ima u 3. mjesecu 18. rockas :) buduci da nisam bas neka puna ideja, smislila sam da bi bilo fora 18 pokloncica za 18. rockas.. mozda je i to bezveze, ali nekako mi se cini zanimljivo: Uglavnom, buduci da ju znam otprilike 3 godine, uspjela sam poznavajuci ju osmisliti 10ak poklona, ali ovih 8 me bas zeza.. Ima li netko ideje nekakve? Buduci da je 18 poklona puno, ciljam na neke jefitnije stvarcice :) evo bila bi stvarno zahvalna oko ideeeeja :D
2020 11 03
Kozmetika mozda? Lak lijepe nijanse, olovka za usne. Ili mozda neki slatki notesčić? Ima ih sad slatkih šljokičastih a da nisu skupi. Kemijska s pom ponom gore...to je nekih 10ak kn. Mozda kakva salica...zna ih se naci na akciji? Šnalice za kosu...neke šarene ili rajf, traka za kosu? Kutijica iz Offertisime za nakit? Ide zima...mala snježna kugla, kakva kuglica za bor...neka velika i bljestava? To bi bila vasa posebna. Knjiga s Tiska ili kakav modni casopis (ovisi sto voli). Omiljena cokolada, bomboni ili ćips. Upaljač ako puši cigarete? Kuhinjsko pomagalo u vidu špatule,"okretaca" meso il one dugačke "žlice" za ravnanje krema na tortama i kolačima, ako to voli raditi. I ono najpopularnije kakva maskica za lice...sarena il jednobojna u omiljenoj boji. Nadam se da sam pomogla.
2020 11 04
Fora ideja! 😃 Ukoliko imate vremena i volje, možete zamotati svaki posebno, doživljaj će biti puno bolji, barem ja mislim. Sa kozmetikom ne možete pogriješiti, meni na pamet pada mali novcanik za kovanice, neki lijepi privjesak za ključeve, naušnice, narukvica, ide zima pa možda neke rukavice ili sal, ovisi sto voli... Neseser, gumice za kosu, neka maska za kosu, torbica, organizator za šminku, možda neka fora kasica prasica, sada ima kupiti zaista posebnih što izgledaju kao dekoracija za pristupačnu cijenu...
2020 11 04
Evo još jedna slična ideja, ja sam najboljoj prijateljici za rođendan u kutiji spakirala 12 poklončića te je svakog 23.u mjesecu (kada joj je ročkas) otvarala po jedan poklončić. Poklončića je tako bilo sva do idućeg rođendana. Tu je bilo nekoliko "glavnih" poklona, npr. naušnice koje je otvorila baš na datum rođendana, a ostalo je bilo raznoliko: od labela, one stres figurice za stiskanje, male nutele, mirisne svijeće i sl. Uglavnom, sve sitnice koje sam znala da voli. Svaki mjesec uz svaki poklončić je i bila mala motivirajuća poruka :)
2020 11 04
imate u tediju toliko toga, cak imaju i one kutijice po 5kn pa stavite u to
2020 11 04
Pepco je meni najveci izvor ideja a jako jeftin..nepoznam osobu i neznam sta je vec zauzeto ali jedan od poklona bi mogao bit i neki personalizirani kolacic torta...a mozete napravit i ono kutija u kutiji postojei na pinterestu jako puno ideja u to stane svih 18 pokloncica sitnih tipa cokoladica koju voli nesto od sminke vasa slika zajednicka neka itd.. a zadnji moze bit nesto vece .Ja bi voljela dobit ovakav tip poklona jer nije ono isfurano casa parfem i slicno a i osobi dajes do znanja da si se trudila :) saljem primjer videa ti mozes po svojoj zelji stavljat takodjer i kutije mogu ic vece od ove https://www.pinterest.com/pin/777645060654308880/
2020 11 04
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1116ee6181170c593e4326db7de1efc1.jpg) mogu napraviti A3 ili A4 takoder izradujem postere Vasih slika ili nekakvog citata. Ne naplacujem puno 😊
2020 11 05
ja nudim ovo za 75kn + pt 20, i jos se moze staviti unutra kuverta iz mullera mini bordo s vasom posvetom pogledaj vise verzija na insta @mastermrose ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1a1cfca32a97a712b250bb37e53fa634.jpg) Cvjetna kutija s ogrlicom srca
2020 11 06
sve kutije su od dns 75kn, samo je cvjetna torta 135
2020 11 06
Kupovala sam poklone na stranici www.personalizirani-pokloni.hr/ i oduševlili su me svaki puta. Na razne proizvode možete dodati svoju sliku i tekst. Fora pokloni za pristušačnu cijenu
2022 08 23