Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Trebam pomoc oko situacije

![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ea4ab603707e9880c81bf343b731d17e.jpg) Pozdrav. Dakle ovakva je situacija javlja mi se cura koja je prije 8 mjeseci kupila od mene traper kombinezon. Tek sad se javila sq ovom porukom. Dakle ne znam sto uciniti u ovoj situaciji. Ponudila sam joj povrat(ciato iz razloga jer sam sama kupila taj kombinezon pa ne mogu sa sigurnoscu rec da li je prekrajan ili ne,zapravo to je traper kombinezon kratkih rukava,a valjda su bili dugi, ali drukeri su najnormalnije radili),ali zar nije cudno da Vam.se netko tek nakon osam mjeseci javi da kaze da nesto nije u redu. Pa valjda kad kupis stvar istog trena se javljas ako je u necemu problem,a ne nakon ovoliko vremena. Da li je netko imao ovakvu situaciju?
2020 11 12
8 mjeseci??? Uz duzno postovanje, al korisnica nema pravo sad prigovarati. Najjaci mi je izgovor korona....pa ako je bila u lockdown-u kao i svi ostali, tad je pogotovo imala vremena pregledati sve i javiti se. Kakav povrat 8 mj poslije? Da se odmah javila sa slikama i opisom, rekla bi da ima pravo, al ovako po meni neka zaboravi. Ni u trgovini ne moze prigovorit sa racunom 8 mj poslije kupnje.
2020 11 12
Mislim bila je aktivna cijelo vrijeme od tada i radi se o korisnici koja i nije nova zmaci nije da ne zna da se treba javit. U prvi mah mi je palo na pamet da je to prodala dalje pa da je to prigovor od novog kupca.
2020 11 12
Ja sam imala situacija kao kupac gdje bih kupila neku stvar koju ne bih odmah nosila. Tek nakon nekog vremena bih to uzela i primjetila nedostatke. Evo baš mi je nedavno uvaljena "malo nošena" TH košulja koju sam ja jednom obukla, oprala i na peglanju imam što vidjeti- rupa od 3 cm, nadalje, 2 gumba otpala (priznajem da dotad nisam detaljno gledala predmet) i dva gumba različita na rukavima... Nisam se još javila prodavačici, ali dobit će sličnu poruku.
2020 11 12
Kad dobijem artikal odmah ga i pregledam, bez obzira hoću li ga nositi ili ne. Iz vaše poruke se da naslutiti da kupilica nije krivo navela probleme već joj je za to trebalo 8 mjeseci. Ako niste oglasili da je kombinezon prekrajan i sl.mislim da to nije u redu, no i 8 mjeseci od kupnje je također dugo vrijeme. Ponuda povrata je u redu, osjećati ćete se mirniji pred sobom ako smatrate da kupilica iole ima pravo.
2020 11 12
O tome se i radi ona je to odmah vidjela,a javlja se tek sada nakon osam.mjeseci. Zato i kazem nije mi jasno sta radis 8 mjeseci da se ne javis. Jasno mi je ako nesto kupis pa stoji pa vidis naknadno,al ovdje se radi o stvari kojom ona nije bila zadovoljna odmah,a sada se javlja nalon toliko vremena. Povrat sam joj ponudila samo iz jednog razloga jer sam ga ja kupila tako da ne mogu znati da li je prekrajan ili ne.
2020 11 12
Ma kakav povrat nakon 8mj. Malo se nosio pa joj sad dosadio i idemo ga vratiti.
2020 11 12
A di bi dosli kada bi nam se sve korisnice nakon par mjeseci javile da nisu zadovoljne
2020 11 12
> ivaa5564: > A di bi dosli kada bi nam se sve korisnice nakon par mjeseci javile da nisu zadovoljne Upravo tako. Kakav povrat nakon 8 mjeseci!? Ne bih pristala na povrat nakon mjesec dana a pogotovo ne nakon 8 mjeseci.🙄 Kada kupim artikal odmah ga pregledam ,javim se prodavačici ,razmjenimo povratne i to je to. Tako isto kada prodam artikal javim se da provjerim je li preuzet paket i je li kupilica zadovoljna i tu je kraj priče..
2020 11 12
Desilo mi se vec par puta ili da nisam odma provjerila artikl ili nisam vidjela ostecenja, ali nebi mi na pamet palo javljat se prodavacica 2tj nakon a ne 8mj :s
2020 11 12
prosla baba s kolacima, kako kazu. i da je za smece sta nije javila prije, korona nam je svima a poruka je 3 minute ako i toliko, ne znam kako uopce ima 'obraza' se sad javiti i prigovarati :s
2020 11 12
Sve su cure rekle, nema joj to smisla uopće.
2020 11 12
> Danijela707: > Kad dobijem artikal odmah ga i pregledam, bez obzira hoću li ga nositi ili ne. Iz vaše poruke se da naslutiti da kupilica nije krivo navela probleme već joj je za to trebalo 8 mjeseci. Ako niste oglasili da je kombinezon prekrajan i sl.mislim da to nije u redu, no i 8 mjeseci od kupnje je također dugo vrijeme. Ponuda povrata je u redu, osjećati ćete se mirniji pred sobom ako smatrate da kupilica iole ima pravo. Tako nekako i sama razmišljam.
2020 11 12
Artikal se pregleda odmah nakon kupnje, osobito ako se radi o necemu sto je vec noseno, kakva gledanja nakon par tjedana, mjeseci i sl. Gluposti.
2020 11 12
Neki dan hocu obuci kosulju koju sam ovdje kupila prije par mj. i vidim da je sivana rucno jer je bila poderana,mozda propaljena cig.posto nije na savu.Prosla baka s kolacima.Trebala sam bolje gledati odmah.Iako,par puta mi se desilo da vidim u cemu je problem i zasto je prodano tek kad par puta obucem,ili zulja negdje i nije popravljivo ili naramenice zezaju ili je lose krojeno pa mozes optuziti krojaca samo..a tek kratki -dugi rukavi...zato postoje savrsene kupnje koje sve ovo pokriju.Ima prodavacica koje bih mogla izljubiti smjesta :D :D
2020 11 12
1 2