Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Oglasi iskaču, ja se nerviram

jel se ikome pojavljuju pop-up oglasi? hoće li to postati pravilo,odnosno koliko je za očekivati da će ta iritantna pojava postati i češća? ako admin zna, a valjda zna, voljela bih obavijest na tu temu
2020 11 14
Skinite na trg play free adblocker browser i preko njega idite na krpice. Tamo nema oglasa
2020 11 14
> srelefff: > Skinite na trg play free adblocker browser i preko njega idite na krpice. Tamo nema oglasa Prepadoh se od količine nepoznatih pojmova u jednoj rečenici:) Hvala, proguglat ću...
2020 11 14
> Danijela707: > > srelefff: > > Skinite na trg play free adblocker browser i preko njega idite na krpice. Tamo nema oglasa > Prepadoh se od količine nepoznatih pojmova u jednoj rečenici:) Hvala, proguglat ću... Ahahahahaha 😂😂😂 Baš su dosadni ti oglasi 🤦‍♀️
2020 11 14
Ja ću počet pit nešto kratko na svaki oglas preko moba koji iskoči. Znači, bit će mi uranjeni i veseli ovi praznici! :D
2020 11 14
I mene to užasno živcira. Kad hoću postaviti upit za nešto, iskoči mi oglas dok pišem rečenicu. Užas!
2020 11 14
Prije mi se to dešavalo preko moba,sad i na laptopu..,baš iritantno :@
2020 11 14
Stranica je besplatna i ista ne naplaćuje niti proviziju za prodaju ni obaveznu naknadu za oglašavanje ili korištenje i još su relativno oglasi i prestatični za ovakvu vrstu stranice. Skroz nepotrebno sekiranje, kao i prozivanje admina, jer tako stranice jednostavno funkcioniraju.
2020 11 14
e baš ne funkcioniraju sve tako, ja od tih oglasa nisam mogla ući ni na profil ni u razgovore dok nisam prijavila oglase, poslala povratnu info...tek nakon toga sam uspjela ući na svoj profil i baš naprotiv nemam problem niti na jednoj drugoj stranici
2020 11 14
> andrejama: > Stranica je besplatna i ista ne naplaćuje niti proviziju za prodaju ni obaveznu naknadu za oglašavanje ili korištenje i još su relativno oglasi i prestatični za ovakvu vrstu stranice. Skroz nepotrebno sekiranje, kao i prozivanje admina, jer tako stranice jednostavno funkcioniraju. taman da ću odgovoriti na ovaj komentar kadli iskoči oglas "TVOJA NOVA CURA JE OVDJE. Neka te sunce obasja...." što shvatih kao znamen te zahvaljujući Vašem objašnjenju ja se više ne nerviram, naprotiv- kao da sam svjetlim suncem obasjana
2020 11 14
> sunce777: > e baš ne funkcioniraju sve tako, ja od tih oglasa nisam mogla ući ni na profil ni u razgovore dok nisam prijavila oglase, poslala povratnu info...tek nakon toga sam uspjela ući na svoj profil i baš naprotiv nemam problem niti na jednoj drugoj stranici One koje ne naplaćuju svoje usluge pod obavezno, a da pritom vrše funkciju oglašavanja kao multiplatforma tako funkcioniraju, a na koje to druge stranice mislite da nemate problema?
2020 11 15
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e191e850237ff064de9737dae3fee1f7.jpg)
2020 11 15
Ovo instalirate i preko toga idete na krpice ili ostale stranice. Tu nema reklama
2020 11 15
> Rebana: > Ovo instalirate i preko toga idete na krpice ili ostale stranice. Tu nema reklama hvala:)
2020 11 15
> Rebana: > Ovo instalirate i preko toga idete na krpice ili ostale stranice. Tu nema reklama Koliko dugo imate instalirano aplikaciju?
2020 11 15
1 2