Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Okreću li se slike samo s moba?

Nije samo sa mobitela - meni radi istu stvar na računalu
2020 11 24
Poslušala sam savjet ovdje, da se screenshots slika na mobitela i tu sliku postavite na profilu i to funkcionira! Takvu sliku ne okrene. Kvaliteta slike naravno nije kao original al bar nije okrenuta..
2020 11 24
Pozdrav, ne znam o cemu se radi ali vec 5 dana ne mogu uploadati ništa. Sve info stavim ali jednostavno ne zeli ucitati ništa, jel može netko napraviti nešto u vezi toga?
2020 11 25
Ok, ovo je sad stvarno čudno. Obrisana su mi dva artikla čije sam slike uspjela uploadat na način kako sam gore opisala, da budu uspravne. Što se dešava?? I kad će bit riješeno?
2020 11 26
> acetone: > Ja doslovno ne mogu već 2 mjeseca sigurno preko mobitela uopće staviti sliku. Smanjim je, nije prevelika, ispiše mi i too low nešto. Onda ajde ipak prebacim slike na laptop, što mi uopće nije zgodno - previše gubljenja vremena, ali ajde, i slike sa laptopa , nakon što ih ja ispravim, provjerim veličinu i to - kod uploada se opet vrate na landscape. > Mislila sam da je do mog profila, štaja znam, nisam baš stalno aktivna, ali sam korektan kupac i prodavač, pa nemam sumnje da je to profila osim s tehničke strane. > Probala sam otvoriti novi profil, ovaj, ali isto se događa sa slikama s moba- sve identično. A i s laptopa. Ja isto ne mogu sve uploadati s mobitela nego prebacujem na lap pa onda.. A okretati slike mogu samo preko moba, i to ne uhvati svaki put..
2020 11 26
> Admin2nd: > Bok svima, > sad mi je upalo u oko da je netko napisao kako mu se slike okreću samo kad ih uploada s moba, je li tako svima? > Ako jest, javite mi da konačno to riješimo jer IT to već neko vrijeme testira. Za prijavu treba link na artikl i fotka u originalu, te sistem i browser koje koristite. Pokušala sam ih vec nekoliko puta ispravit, svaki put se preokrenu
2020 11 27
I meno se isto desava, sve mi se zaokrene, Al cudno mi je da uvijek kad stavim sliku napravljenu ko selfie da bude cijela naopačke i nikako ne mogu postaviti normalno
2020 11 29
Meni se i sa kompa slike koso stavljaju tako da ih moram okretati. Traje to vec tri mjeseca na mom profilu.
2020 11 30
amparo *jedan savjet za NEokretanje slika u oglasima Dakle, ako imate Facebook Messenger, poslikane fotke robe pošaljite tamo sebi u Messenger, i onda ih opet skinete iz Messengera na mobitel..stavite ovdje u oglas i ne okrecu se više.. 😃
2020 12 01
I meni se okrecu svaki put kad slikavam s moba i stavljam i nedaju se ispraviti
2020 12 02
Ovaj problem predugo traje. Nadam se da će više netko od službe tu koja vodi ovu stranicu poduzet nešto.. svaki puta kad uplodavam okrećem slike da budu ravne..
2020 12 04
Pozz, meni nikako ne uspijevaju ostati fotke kako ih namjestim, stalno moram iznova okretati 🙉
2020 12 09
Lijep pozdrav cure! Probajte samo smanjiti,tj izrezati sliku,ne bi se tada trebala okretati naopačke.
2020 12 09
Lijep pozdrav cure! Probajte samo smanjiti,tj izrezati sliku,ne bi se tada trebala okretati naopačke.
2020 12 09
Neke cure su pisale gdje mogu nabaviti personalizirane maskice za mobitel. Meni je frendica preporučila stranicu: www.maskice.top i otišla sam tamo. Fora je što sama možeš izraditi maskicu, imaju alat i dobiješ maskicu na svoju kućnu adresu. Ja prezadovoljna mogu ih samo preporučiti. Uostalom otiđite na njihovu web stranicu: www.maskice.top Bokič, curke!> Laninkutak: > > dextroza: > > > IvonaKarasov: > > > > dextroza: > > > > Valjda bi IT ekipa znala u čemu je problem da već neko vrijeme testira 🤦🏼‍♀️ > > > E uzela ste mi rijec iz usta > > Stvarno komedija, pa nema se tu baš previše za testirati... portrait/landscape i upload mobitel/desktop > > težak izazov za IT tim, čuj IT, pa to prosječna baba istestira > > x-) > x-)
2020 12 11