Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Povrati na stranici

Pozdrav, Zanima me misljenje djevojaka sto se tice nas kao prodavaca kada posaljemo nesto kupcu ukoliko se radi o kozmetici/parfemima kada je naglaseno sve na deklaraciji, kada kupac sve procita na bocici i u oglasu, zasto bi morali vracati novce ako nekome nesto ne odgovara? Npr. Posaljem curi nekoj parfem njoj ne odgovara i fuj joj je miris nema veze s vezom i ona bi to vratila? Zasto ne postoji zastita prodavaca?
2020 12 03
Ako nije Vaša greška ne pristajte na povrat. Ako je parfem original i onako kako je opisan.
2020 12 03
Prijetila se sa negativnom povratnom pa sam nazalost pristala. Parfem je original nije toaletna voda vec se radi o pravom parfemu... Ne trebam jednu ruznu suradnju da mi narusi ostale buduce suradnje. Radi doticne sam odbila sigurnog kupca koji je htio sam doci po parfem, izgubila vrijeme za odnijet poslat itd. Jos je prije kupovine rekla “nadam se da se necu razocarat jer sam od zenske prije kupila isti taj koji je bio pokvaren” kao namjerno da je bilo..
2020 12 03
Isto mislim da nije vasa greska ako ste sigurni da je s parfemom sve bilo kako ste naveli. Cini mi se da je jednom bila slicna tema o korisnici koja je tako vracala parfeme i u svakom slucaju je pametno napisati povratnu u kojoj stoji objasnjenje da ste izvrsili povrat parfema da se zna zbog buducih suradnji s njom.
2020 12 04
Isto tako savjet provjerite mililitrazu kad vam vrati parfem.
2020 12 04
Novce sam vratila, ne znam dali smijem ostaviti negativnu ili neutralnu posto me ostetila kao prodavaca?
2020 12 04
Koliko sam shvatila, ona tvrdi kako je parfem pokvaren? A Vi ste sigurni da je mirisao u redu? Ja sam znala nekada otvoriti novi parfem, tek kupljen, pa da je užežen... U ovom slučaju zbilja ne znam kako bih postupila, to je njena riječ protiv Vaše... Našnjofajte se kad dođe parfem natrag i ako je u redu ostavite neutralnu...ja se ne bih kačila sa takvim osobama jer negativna ocjena nije vrijedna toga...
2020 12 04
Ne, ona je identican navodno parfem kupila od cure prije mene kada je bio pokvaren. Meni je poslala da je jutros preuzela otvorila i “fuj,fuj to nema veze s moschino cheep and chic” sto je cista glupost parfem je original i nije toaletna voda Takoder probala sam u dmu njihov i identicno mirisu pa mi nitko ne moze prodavati zjake da je ovakav ili onakav. Ali je bila izrazito neugodna i ruzna osoba pa cim su prijetnje krenule za negativnu sam vratila novac.
2020 12 04