Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć- slanje paketa

Pozdrav! Nova sam na stranici pa me zamima koji je najbolji način slanja paketa? Hvala svima :)
2020 12 14
meni je uvijek bilo najbolje tiskom, nakon uplate sve saljete naravno, a od poste ne znam kako paketi idu jer sam odustala od njih.
2020 12 14
meni je tisak paket najprakticniji, cijenik imate na njihovom webu i brzo stigne. posta takoder ima cijenik na webu i uvijek saljem preporuceno jer obicnu postu nekad izgube ili ukradu. i nikad ne saljite pouzecem jer vi placate trosak ako kupac ne preuzme paket
2020 12 14
Pozdrav trebala bi mi pomoc kupila jaknu u korisnice sa 40 pozitivnih povratnih deklarirala je jaknu kao 38 velicina međutim stigla je jakna i prevelika mi je.. na etiketi piše EUR L/ USA M / MEX 6 molim nekoga da mi potvrdi jer me žena uvjerava da se u Manga gleda srednja velicna tj. američka USA to prvi put čujem ( koliko ja znam gleda se prvaEUR velicina) ..unaprijed zahvaljujem❤️
2020 12 14
> vrapcic: > Pozdrav trebala bi mi pomoc kupila jaknu u korisnice sa 40 pozitivnih povratnih deklarirala je jaknu kao 38 velicina međutim stigla je jakna i prevelika mi je.. na etiketi piše EUR L/ USA M / MEX 6 molim nekoga da mi potvrdi jer me žena uvjerava da se u Manga gleda srednja velicna tj. američka USA to prvi put čujem ( koliko ja znam gleda se prvaEUR velicina) ..unaprijed zahvaljujem❤️ Gleda se Eur velicina kod nas jer USA velicine su uvijek veće od naznacene dok kod talijanskih je obratno, njihov 42 je nas 38. Da li ste provjerili prije kupnje i pitali mjere?
2020 12 15
> vrapcic: > Pozdrav trebala bi mi pomoc kupila jaknu u korisnice sa 40 pozitivnih povratnih deklarirala je jaknu kao 38 velicina međutim stigla je jakna i prevelika mi je.. na etiketi piše EUR L/ USA M / MEX 6 molim nekoga da mi potvrdi jer me žena uvjerava da se u Manga gleda srednja velicna tj. američka USA to prvi put čujem ( koliko ja znam gleda se prvaEUR velicina) ..unaprijed zahvaljujem❤️ Mango je Španjolski brend pa je eur veličina točna
2020 12 15
Hvala cure 😁žena je naznačila 38 velicinu pa sam mislila da će doći jakna u toj velicini i nisam pitala nekakve mjere jer sam kontala da je to ok ali eto očito treba biti oprezniji prilikom kupnje na krpicama
2020 12 15
> vrapcic: > Hvala cure 😁žena je naznačila 38 velicinu pa sam mislila da će doći jakna u toj velicini i nisam pitala nekakve mjere jer sam kontala da je to ok ali eto očito treba biti oprezniji prilikom kupnje na krpicama Imate pravo na povrat naravno
2020 12 16
> jelena693: > meni je tisak paket najprakticniji, cijenik imate na njihovom webu i brzo stigne. posta takoder ima cijenik na webu i uvijek saljem preporuceno jer obicnu postu nekad izgube ili ukradu. i nikad ne saljite pouzecem jer vi placate trosak ako kupac ne preuzme paket Da li se poštom može slati preporučeno uopće? Sjećam se da su mi prije otprilike godinu dana rekli kako poštom preporučeno, u koverti, mogu slati samo dokumente - i od tada nisam slala poštom nego sve Tiskom... Kakva je sada situacija? I kolika je uopće cijena preporučenog pisma (da ne tražim sad po njihovoj stranici...)
2021 02 01