Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

novo, samo isprobano

ako u oglasu piše novo, samo isprobano, jesam li ja u pravu ako je nešto novo, ne može biti isprobano, npr. novi ruž samo isproban, to je po meni korišten ruž, nebitno jednom ili više puta
2020 12 17
Ovisno na što mislite.Ako mislite na neki određeni artikl, tražite više slika da se vidi ima li tragova nošenja. Majica može biti bez etikete i samo isprobana, ali kako dokazati da je zaista samo isprobana i koliko je nošena? Sve je to relativno
2020 12 18
Majica, odnosno, bilo koji odjevni predmet može biti isproban. Kad u trgovini kupimo..isto neznamo koliko je ljudi tu majicu u kabini već isprobalo. Zato uvijek prvo operem...ali ruž ne može..
2020 12 18
Sa kozmetikom se ne bi igrala, eventualno parfem, ali i tu se nameće pitanje da li je pravilno čuvan. Sve ostalo što je u doticaju direktno sa kožom i nanosi se kožom (prstima), izbjegavala bih, tipa ruž, lebelo, puder, sjenila i slično.
2020 12 18
> Vikili: > Majica, odnosno, bilo koji odjevni predmet može biti isproban. Kad u trgovini kupimo..isto neznamo koliko je ljudi tu majicu u kabini već isprobalo. Zato uvijek prvo operem...ali ruž ne može.. Tocno to, po meni bi znacilo da pretmet nema ostecenja nego je u istom stanju kao da je novo samo nema etiketu. A sto se tice kozmetike ne vrijedi isti princip ,:(
2020 12 18
Bilo kakva kozmetika koja se nanosi direktno na lice i bila je u bilo kakvom obliku s nečijom kožom, odavno je ovdje trebala biti zabranjena. Živimo u dobu kad se svako malo dezinficiraju ruke i brišu površine, a tu će netko kupovati korišten ruž i trackati se s njime. Ne može to biti dezinficirano... s čim to korisnice dezinficiraju kad se to toliko naglašava u oglasima? Baš svaka ima doma alkohola iz ljekarne u dovoljnom postotku koji će dezinficirati kozmetiku...
2020 12 19
ma vidim puno oglasa ruž, novo, samo isprobano, ne može bit ruž novi ako je isproban.....po meni novo znači nekorišteno
2020 12 20