Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Uzeo novce a paketa i tenisica nema

Tvoj brat ima dokaz, prepisku sa mobitela i pozive, a nije isključeno da se i preko bonova može otkriti, policiji ništa nije problem, problem je u prevarantu koji je vrlo naivno mislio da će za 500 kuna prodavati ukradene fotke.
2021 01 03
> ValkyrieBlue: > > MarinaGavra: > > > ValkyrieBlue: > > > Na koje je ime i IBAN išla uplata? > > Uplata je nije isla preko Ibana nego preko bona za mobitel. > Haha, zar je netko stvarno išao uplaćivati za patike kroz bonove za mobitel? > Iako ne vjerujem ni da je riječ o bonovima za mobitel, već Abonu ili paysafecardu. > U svakom slučaju, mislim da je ovo vašem bratu lekcija za cijeli život. Napravio ga je čovjek budalom. > Naivnost se plaća - uplaćivati bonove profilu bez povratnih s lažnim slikama, jao... Zaista nije smijesno jer je mlad i to za njega nisu mali novci pogotovo jer je bila prva placa koju je dobio i prva stvar da si kupi. Mislim da nije kriv, naivno je to od njega bilo ali s druge strane ne mislis da ce te netko prevarit jer sam nisi iskvaren pa nevjerujes da tak nes ti netko mote napravit.
2021 01 03
@MarinaGavra Niste samo od mene dobili jezikovu juhu ;) Ma dajte, 500 kn uplaćivati preko bonova za mobitel??? Profil bez ijedne povratne??? Bez imena i prezimena? Sorry, ali zaista ste svi skupa ispali jako jako naivni, da ne napišem nešto hmm gore.
2021 01 03
Btw. zašto ga Vi kao seka niste upozorili kako ovdje stvari funkcioniraju? 90 povratnih imate, niste ovdje od jučer!
2021 01 03
> ValkyrieBlue: > LOL znači tip je s registriranog broja išao varati.. > Eto, dovoljno za vratiti pare. I pravo ime, a brojevi iza imena su očito datum rođenja: 20.03.1992. Ako je, jedan argument više.
2021 01 03
> MarinaGavra: > > ValkyrieBlue: > > > MarinaGavra: > > > > ValkyrieBlue: > > > > Na koje je ime i IBAN išla uplata? > > > Uplata je nije isla preko Ibana nego preko bona za mobitel. > > Haha, zar je netko stvarno išao uplaćivati za patike kroz bonove za mobitel? > > Iako ne vjerujem ni da je riječ o bonovima za mobitel, već Abonu ili paysafecardu. > > U svakom slučaju, mislim da je ovo vašem bratu lekcija za cijeli život. Napravio ga je čovjek budalom. > > Naivnost se plaća - uplaćivati bonove profilu bez povratnih s lažnim slikama, jao... > Zaista nije smijesno jer je mlad i to za njega nisu mali novci pogotovo jer je bila prva placa koju je dobio i prva stvar da si kupi. Mislim da nije kriv, naivno je to od njega bilo ali s druge strane ne mislis da ce te netko prevarit jer sam nisi iskvaren pa nevjerujes da tak nes ti netko mote napravit. Nije kriv, samo je nevjerojatno naivan. Ja se toplo nadam da će doći do svojih novaca, ali ovo mu je lekcija. Naivnost se plaća bez obzira imao 18 ili 30 godina.
2021 01 03
Hvala vam svima! 😀
2021 01 03
> ValkyrieBlue: > > MarinaGavra: > > > ValkyrieBlue: > > > > MarinaGavra: > > > > > ValkyrieBlue: > > > > > Na koje je ime i IBAN išla uplata? > > > > Uplata je nije isla preko Ibana nego preko bona za mobitel. > > > Haha, zar je netko stvarno išao uplaćivati za patike kroz bonove za mobitel? > > > Iako ne vjerujem ni da je riječ o bonovima za mobitel, već Abonu ili paysafecardu. > > > U svakom slučaju, mislim da je ovo vašem bratu lekcija za cijeli život. Napravio ga je čovjek budalom. > > > Naivnost se plaća - uplaćivati bonove profilu bez povratnih s lažnim slikama, jao... > > Zaista nije smijesno jer je mlad i to za njega nisu mali novci pogotovo jer je bila prva placa koju je dobio i prva stvar da si kupi. Mislim da nije kriv, naivno je to od njega bilo ali s druge strane ne mislis da ce te netko prevarit jer sam nisi iskvaren pa nevjerujes da tak nes ti netko mote napravit. > Nije kriv, samo je nevjerojatno naivan. > Ja se toplo nadam da će doći do svojih novaca, ali ovo mu je lekcija. Naivnost se plaća bez obzira imao 18 ili 30 godina. Znam. Sve znam. Ali dobro bilo pa proslo. Sad idemo dalje. Nema labavo 😀 Hvala vam svima
2021 01 03
Bit ce sigurno to taj i u profilu je ime Dino. Brzo otkriven!Bravo! Drugi puta pamet u glavu ne šaljite novac profilima bez povratnih .
2021 01 03
> ValkyrieBlue: > Haha, zar je netko stvarno išao uplaćivati za patike kroz bonove za mobitel? > Iako ne vjerujem ni da je riječ o bonovima za mobitel, već Abonu ili paysafecardu. I ja mislim da nisu bonovi za mobitel, čak sam sigurna u to.
2021 01 04
Znam tog decka iz grada. Koja bruka. On je krao i u svojoj vlastitoj kuci, uzimao djedu i mami kartice, djedu je ukrao cca 5000 kn. Bivsoj curi je krao novce i nakit.
2021 01 04
> doraos: > Znam tog decka iz grada. Koja bruka. On je krao i u svojoj vlastitoj kuci, uzimao djedu i mami kartice, djedu je ukrao cca 5000 kn. Bivsoj curi je krao novce i nakit. Stvarno?? Ajme grozno!
2021 01 04
> doraos: > Znam tog decka iz grada. Koja bruka. On je krao i u svojoj vlastitoj kuci, uzimao djedu i mami kartice, djedu je ukrao cca 5000 kn. Bivsoj curi je krao novce i nakit. Sigurno je kockar,jako puno mladih to rade varaju ,kradu nažalost.Nažalost poznam čovjeka koji je morao kuću prodati za 30 000 eura ,sin 20 godina išao na fax u ZG i zadužio se kod kamatara zbog kocke ,užas roditelji su nemoćni kad primjete da dijete ima problema on je već ovisnik.Mulajju varaju prodaju robu ne jedu strašno.
2021 01 04
Pa i nije kockar, krao je kartice da si kupi Air maxice i odjecu. Krao je i po svlacionicama deckima s kojima je trenirao. Odavno je poznat po tome. Bivsoj curi je krao novce koje njezina mama stavi u ladicu da se plate mjesecne rezije. Krao je i zlato od njezinog djeteta sto je dobilo dijete na poklon. Gdje god je on dosao uvijek bi nesto nestalo.
2021 01 04
> Matea4707: > > katarinamartina: > > > MarinaGavra: > > > > ValkyrieBlue: > > > > Na koje je ime i IBAN išla uplata? > > > Uplata je nije isla preko Ibana nego preko bona za mobitel. > > Broj mobitela prevaranta 0915538355 koji si mi u inbox napisala, a na isti je tvoj brat kontaktirao, glasi na: > > > > PALINKAŠ DINO > > Koranska 56 > > 31000 Osijek > > 091 5538355 > > Udaljenost Belišće - Osijek: 32.41 km. Neka 'gospodin' prevarant ode do Belišća ili Osijeka i hitno odmah ili najkasnije sutra vrati bratu 500 kuna, a prijavi ga policiji ako to ne napravi. > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8a506bc0d633ce3e4102e2654aa814d8.jpg) > Koja je ovo stranica za pretrazivanje po broju mobitela? I mene zanima
2021 01 04