Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Ideja za lakši pregled stranica

Bok. Ne znam da li je ovu ideju vec netko predlozio, ako je, neka bude podsjetnik. :) Trenutacno sto me najvise smeta kod pretrazivanja na portalu je nemogucnost odabira na koju stranicu od primjerice 1500 ponudenih mogu otici. Primjerice, jedan dan sam pregledala 250 stranica kategorije Majice jer me zanimalo apsolutno sve sto se nudi. No sljedeci dan kad sam htjela nastaviti svoje listanje stranica, nisam mogla samo skociti na 250. ili koju vec zelim stranicu vec sam morala beskonacno kliktati 5 po 5 stranica dok nisam dosla do zeljene. Mislim da to jako frustrira, a ne zelim si ni misliti sto da sam bila na 1000. stranici od njih 1500 pa da sam morala tako malo po malo kliktati da dodem na zeljeno mjesto. Mislim da i time artikli koji se nalaze po starosti objave kasnije npr. imaju manje sanse za prodaju jer covjek brzo odustane. Implementacijski, sto se web-stranice tice, to nije velik posao za izmjeniti, a mislim da bi bilo poprilicno korisno. Moze se staviti da se primjerice može preskakati po 50 stranica ili neki takav veci broj. Eto, toliko od mene :)
2013 10 05
gore u tab upises broj stranice samo
2013 10 05