Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zar se može tako brzo zaboraviti??

https://mojekrpice.hr/forum/t/271763/trebam-vasu-pomoc Na ovu temu ne treba zatvarati oči, ne ignorirati, već bi bilo ok reagirati, kupiti.
2021 01 29
> katarinamartina: > > sonja90: > > Neke nisu razmjenile povratne jer su vec suradjivale ili jednostavno nije vazna povratna. > > Po meni, ne morate ni kupiti artikl, uplatite za kavu-dvije, kad bi nas 40 uplatilo po 20kn to je 800 sto je vec neki iznos. A 20kn nije nikog odmoglo ni pomoglo. > Može se i kupiti nešto pa uplatiti za kavu ili par kava više. Ti bas moras kontrirati?! Dobro, jesi li normalna?
2021 01 29
> Lunass: > Slažem se, povratne nisu mjerilo. Svakako mislim da bi se broj onih koji mogu sudjelovati mogao povisiti. Ispada da su opet aktivne iste osobe koje su i inače aktivne. Bilo bi lijepo da se još žena uključi i broj se poveća. Svatko može sudjelovati i na svoj način. Koliko su puta te osobe poklanjale pa bi bilo lijepo kada bi se netko javio i sad uzvratio lijepom gestom. Tako je, i pohvale za temu.
2021 01 29
> katarinamartina: > https://mojekrpice.hr/forum/t/271763/trebam-vasu-pomoc > Na ovu temu ne treba zatvarati oči, ne ignorirati, već bi bilo ok reagirati, kupiti. Link koji ste naveli sam objavila pod sve tri teme. Sve tri teme su posebne, žene ne traže samo uplate na račun, već su za to ponudile ono što imaju. U komunikaciji s njima, vidjet ćete da je svaka spremna (ako ih pitate) odvojiti svoje vrijeme i objasniti situaciju, ne skrivaju se i nema muljanja. Otvorila sam ovu temu za sve tri kako bi se možda u tome svemu pronašle osobe koje još nisu sudjelovale te odabrale barem jednu osobu kojoj mogu konkretno pomoći. Ja sam dala i neke svoje prijedloge kako bi svatko tko ovo čita mogao jednoj od njih uljepšati dan. Ponekad i jedna poruka podrške puno znači, ako ne možete više od toga. <3
2021 01 29
> sonja90: > > katarinamartina: > > > sonja90: > > > Neke nisu razmjenile povratne jer su vec suradjivale ili jednostavno nije vazna povratna. > > > Po meni, ne morate ni kupiti artikl, uplatite za kavu-dvije, kad bi nas 40 uplatilo po 20kn to je 800 sto je vec neki iznos. A 20kn nije nikog odmoglo ni pomoglo. > > Može se i kupiti nešto pa uplatiti za kavu ili par kava više. > Ti bas moras kontrirati?! Dobro, jesi li normalna? Da, KM je temu ponovila, ali što je loše napisala da ste joj morali tako odgovoriti?? Zašto ste se našli uvrijeđeni njezinim odgovorom na Vaš upis? Ovo zaista nije lijepo izražavanje!!!
2021 01 29
@Lunass, ok, objavili ste u temi tri linka, ja sam ovaj iz teme, a reagirati će svatko prema svojoj savjesti. Hoće li to biti kupnja pa uplatiti uvećani iznos ili ne, hoće li lijepom riječi, podrškom, sve je u ovim teškim vremenima ok.
2021 01 29
> malllaaaa: > Da, KM je temu ponovila, ali što je loše napisala da ste joj morali tako odgovoriti?? > Zašto ste se našli uvrijeđeni njezinim odgovorom na Vaš upis? > Ovo zaista nije lijepo izražavanje!!! U potpunosti razumijem reakciju Sonja90 jer taj upis KM je ponovno bio dociranje. Što ona zna kako je tko djelovao u ovim konkretnim situacijama?! Nema potrebe temu pretvarati u prepucavanja ili dociranja. To našim dragim Siščankama i Petrinjkama neće sigurno biti drago. Jedino što će se samo na taj način (nažalost) povećati broj pregleda, kako je već bilo spomenuto. I dobro je s vremena na vrijeme podsjetiti na te teme i naše drage korisnice koje i dalje trebaju svu pomoć.
2021 01 29
> malllaaaa: > > sonja90: > > > katarinamartina: > > > > sonja90: > > > > Neke nisu razmjenile povratne jer su vec suradjivale ili jednostavno nije vazna povratna. > > > > Po meni, ne morate ni kupiti artikl, uplatite za kavu-dvije, kad bi nas 40 uplatilo po 20kn to je 800 sto je vec neki iznos. A 20kn nije nikog odmoglo ni pomoglo. > > > Može se i kupiti nešto pa uplatiti za kavu ili par kava više. > > Ti bas moras kontrirati?! Dobro, jesi li normalna? > Da, KM je temu ponovila, ali što je loše napisala da ste joj morali tako odgovoriti?? > Zašto ste se našli uvrijeđeni njezinim odgovorom na Vaš upis? > Ovo zaista nije lijepo izražavanje!!! malllaaaa, tri linka tema odnose se na pomoć kupnjom. Koliko će tko 'pojačati' iznos od objavljene cijene, ovisi. Netko će navedenu cijenu iz oglasa + trošak otpreme, netko će višestruko. Nemoj se truditi objašnjavati tipkanjem, probaj nacrtati, možda im bude jasnije. ;) https://mojekrpice.hr/forum/t/268725/obavijest-bullying-se-ne-tolerira
2021 01 29
> teehee: > > malllaaaa: > > Da, KM je temu ponovila, ali što je loše napisala da ste joj morali tako odgovoriti?? > > Zašto ste se našli uvrijeđeni njezinim odgovorom na Vaš upis? > > Ovo zaista nije lijepo izražavanje!!! > U potpunosti razumijem reakciju Sonja90 jer taj upis KM je ponovno bio dociranje. Što ona zna kako je tko djelovao u ovim konkretnim situacijama?! Nema potrebe temu pretvarati u prepucavanja ili dociranja. To našim dragim Siščankama i Petrinjkama neće sigurno biti drago. Jedino što će se samo na taj način (nažalost) povećati broj pregleda, kako je već bilo spomenuto. > I dobro je s vremena na vrijeme podsjetiti na te teme i naše drage korisnice koje i dalje trebaju svu pomoć. Uplaćivanjem kavica se ne čuva dostojanstvo tih osoba, ali kupnjom i kunom više na tu istu kupnju, DA! Itko ne voli da se osjeća dužan, a dobivanje novaca bez protusluge to svakako jest. U potpunosti razumijem na što je KM htjela skrenuti pažnju svojim upisom. Ovo što je predlagala Sonja je milostinja!
2021 01 29
I tako je sama odgovorila na jasno i obicno, jednostavno pitanje.. 🤦‍♀️ Necu dalje nastavljati, nema potrebe i ne pada mi na pamet gubiti vrijeme. Trebamo sve tri cure podrzati bez iznimke i refreshati cesce kako bi sto veci broj korisnica vidio i sudjelovao!
2021 01 29
Dostojanstvo se ne čuva običnom uplatom ili financijskom pomoći stradalima u potresu(dobivanje novca bez protuusluge), ali ako kupite majicu od neke prodavačice iz Petrinje onda se čuva. Ajde? Zvuči ko fejsbuška mudra misao....Mislim da nitko nije zaboravio, tko je mislio napravit nešto- napravio je i čini, ko nije-ni neće!
2021 01 29
> Danijela707: > Dostojanstvo se ne čuva običnom uplatom ili financijskom pomoći stradalima u potresu(dobivanje novca bez protuusluge), ali ako kupite majicu od neke prodavačice iz Petrinje onda se čuva. Ajde? Zvuči ko fejsbuška mudra misao....Mislim da nitko nije zaboravio, tko je mislio napravit nešto- napravio je i čini, ko nije-ni neće! Ne izvrčite moje riječi. To nisam napisala!!! Pročitajte ostatak moje rečenice " ali kupnjom i *kunom više na tu istu kupnju* " i to je veeeeelika razlika. Znači majica kod nje inače na profilu košta 50 kn (stavila je svoju cijenu), ti ako želiš *financijski pomoći* nećeš uplatiti SAMO traženih 50 kn+poštarina, nego ćeš ženi ostaviti npr. 150 kn! Znači ona proda tu majicu koja joj je ionako višak, ima to zadovoljstvo da nije dobila nešto besplatno, pokriveni su joj troškovi slanja i još joj ostane 70+ kn (+50 kn za majicu)! U plusu je najmanje 120 kn!!! Shvaćate sad poantu priče KM?
2021 01 29
> Ne izvrčite moje riječi. To nisam napisala!!! > Pročitajte ostatak moje rečenice " ali kupnjom i *kunom više na tu istu kupnju* " i to je veeeeelika razlika. Znači majica kod nje inače na profilu košta 50 kn (stavila je svoju cijenu), ti ako želiš *financijski pomoći* nećeš uplatiti SAMO traženih 50 kn+poštarina, nego ćeš ženi ostaviti npr. 150 kn! Znači ona proda tu majicu koja joj je ionako višak, ima to zadovoljstvo da nije dobila nešto besplatno, pokriveni su joj troškovi slanja i još joj ostane 70+ kn (+50 kn za majicu)! U plusu je najmanje 120 kn!!! > Shvaćate sad poantu priče KM? ne, nemam toliki misaoni kapacitet za popratiti vaše poante...Naime, sad kad ste mi objasnili, stvar mi zvuči još blesavije
2021 01 29
> Danijela707: > > Ne izvrčite moje riječi. To nisam napisala!!! > > Pročitajte ostatak moje rečenice " ali kupnjom i *kunom više na tu istu kupnju* " i to je veeeeelika razlika. Znači majica kod nje inače na profilu košta 50 kn (stavila je svoju cijenu), ti ako želiš *financijski pomoći* nećeš uplatiti SAMO traženih 50 kn+poštarina, nego ćeš ženi ostaviti npr. 150 kn! Znači ona proda tu majicu koja joj je ionako višak, ima to zadovoljstvo da nije dobila nešto besplatno, pokriveni su joj troškovi slanja i još joj ostane 70+ kn (+50 kn za majicu)! U plusu je najmanje 120 kn!!! > > Shvaćate sad poantu priče KM? > ne, nemam toliki misaoni kapacitet za popratiti vaše poante...Naime, sad kad ste mi objasnili, stvar mi zvuči još blesavije Blago Vama sa Vama. Nego, ako želiš pomoći, u ovom slučaju financijski, ima načina da to učiniš pa da čak ne ide iz tvog vlastitog džepa. Probajte si sad to zamisliti... Tko zaista nešto hoće, naći će i način da to ostvari, kad tad.
2021 01 29
Molim Vas prestanite se na svakoj temi svadjati. Ili barem na ovoj koja je otvorena medju rijetkima dobronamjerno. Da, neke ce uvijek kontrirati, neke ce uvijek shvatiti nesto krivo, neke ce izvuc nesto iz konteksta koji to nije, neke ce iz samo sebi poznatih razloga zapoceti raspravu. Bas to ova tema nije, i zato molim vas prestanite. Lunass nas je samo podsjetila na teme za koje sve koje ovdje komentiramo znamo, i sve koje su komentirale su vrlo vjerojatno sudjelovala, barem kod jedne od tri navedenih krpicarki. Kad djevojke koje inace ne komentiraju na forumu opet vide ova prepucavanja, nece se ni zamarati s daljnjim citanjima. Vi, djevojke, koje ne komentirate a citate, ako zelite i mozete, pomozite kako god mislite da je ispravno. Ovo sto tu vidite u raspravi nije ispravno, jer smo sve bile pozvane da barem jednom budemo dobre i ljubazne jedne prema drugima.
2021 01 29