Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sumnjiv profil

https://mojekrpice.hr/daeguop-363826
2021 02 01
Alme strašno, javite administratoru.
2021 02 01
Ne znam ni što bih rekla za ovaj? https://mojekrpice.hr/neoarni-74492
2021 02 02
Moze li netko reci tko je ovdje administrator i neka prestane brisati artikle ljudima koji te stvari kupe posteno od svoje place svojih novaca i zele ih ovdje prodati po nizoj cijeni. Dosta mi je toga da mi se artikli brisu bez ikakvog razloga ili zbog poremecenih ljudi koji ih prijave. Hvala i lp
2021 02 03
> NurKaufen: > Moze li netko reci tko je ovdje administrator i neka prestane brisati artikle ljudima koji te stvari kupe posteno od svoje place svojih novaca i zele ih ovdje prodati po nizoj cijeni. Dosta mi je toga da mi se artikli brisu bez ikakvog razloga ili zbog poremecenih ljudi koji ih prijave. > Hvala i lp Ako ste imali lazne tagove npr imate mango majicu,a u tagove dodate Zara Hm i ostale lazne stvari oglas ce bit obrisan Ako ste stavili sliku sa weba oglas ce bit izbrisan Ako ste stavili kolaz na prvu sliku oglas ce bit izbrisan Dakle pretpostavit cu najvjerovatnije da ste stavljali lazne tagove i niste jedini koji se onda cude da su im oglasi misteriozno obrisani. I meni je dosta toga kad recimo trazim Adidas majicu da nadem hrpu raznih bezveznih artikala umjesto Adidas majice. Dakle admin nikad nece obrisat oglase bezveze. Pa cqk i da se desi da slucajno obrise jedan nece Vam ih sve obrisat i to vise puta. Eto nadam se da sam malo pomogla.
2021 02 03
> NurKaufen: > Moze li netko reci tko je ovdje administrator i neka prestane brisati artikle ljudima koji te stvari kupe posteno od svoje place svojih novaca i zele ih ovdje prodati po nizoj cijeni. Dosta mi je toga da mi se artikli brisu bez ikakvog razloga ili zbog poremecenih ljudi koji ih prijave. > Hvala i lp imate jedan oglas i pretpostavljem da će biti obrisan jer je prva slika s neta...pa možda da malo pročitate pravila oglašavanja prije ovakve reakcije po forumu. uostalom pogledajte što vam je napisala kkorina pa će Vam možda biti jasnije zbog čega se takvi oglasi brišu svima a ne samo pojedincima - nažalost, admini ne stignu sve krive oglase počistiti u kratkom vremenu. p.s. to što mislite da sam poremećena jer prijavljujem osobe koje se ne drže pravila mi puno više govori o vama nego o meni. Hvala i lp. #ponosna_prijavljivačica_pogrešnih_oglasa :D
2021 02 03
VAŽNO UPOZORENJE! Nemojte poslovati sa profilom mariaev12 !!!! Poslala je upit za oglašeni artikal, pa je zamolila da joj odgovorim mailom, gdje sam odgovorio da plaćanje može isključivo na tekući ili pouzećem, dostava isključivo TisakPaket ili Hrvatska Pošta. Jutros dobijem mail da je uplatila na PayPal i da ja trebam uplatiti neke novce kako bi neki špediter - distribucija došla po artikal. Ovo je očit pokušaj prijevare, upozoravam svih da ne nasjedaju i da ne posluju sa mariaev12 Željko
2021 02 05
> ZeljkoStaric: > VAŽNO UPOZORENJE! > Nemojte poslovati sa profilom mariaev12 !!!! > Poslala je upit za oglašeni artikal, pa je zamolila da joj odgovorim mailom, gdje sam odgovorio da plaćanje može isključivo na tekući ili pouzećem, dostava isključivo TisakPaket ili Hrvatska Pošta. > Jutros dobijem mail da je uplatila na PayPal i da ja trebam uplatiti neke novce kako bi neki špediter - distribucija došla po artikal. > Ovo je očit pokušaj prijevare, upozoravam svih da ne nasjedaju i da ne posluju sa mariaev12 > Željko to je vec dobro poznato, pazi na to. ko god ti se javi da mu se ti javis na mail je prevara, hrrrpa tih profila je tu.
2021 02 05
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b24574241de33a6196addfc0405ebf99.jpg)
2021 02 06
Evo ova krpičarka ne odgovara nakon moje uplate... A već ima jednu neg. Iz istog razloga... Što je najgore nitko ovdje ne vraća novac a ja sam samohrana majka na minimalcu inače ne bih bila ovdje, pozz
2021 02 06