Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Bijela dolčevita

Bok, Krpičarke! Imam jedno pitanje, pa se nadam da će neka od vas možda znati pomoći... :) Naime, već nekoliko godina tražim čisto bijelu dolčevitu. Ne da vuče na bež, prljavo bijelo, već baš ono sniježno bijelu, hladnijeg tona, po mogućnosti rebrastu i pamučnu. Nama crnkama sa zelenim očima jednostavno ne stoje ti zemljani tonovi. Prije par mjeseci sam našla idealnu ovdje na Krpicama, međutim, kako sam imala nekih zdravstvenih problema, skroz sam zaboravila na nju i u međuvremenu se prodala. :( Nema ništa čak ni na netu; stvarno ne znam zašto se ne proizvodi više toga, jer vjerujem da je to 'basic', vrlo tražen proizvod. Eeeee, dok je bio Esprit, Topshop, Miss Selfridge, bilo je puno kvalitetnijih materijala... ovaj Mango, H&M itd, većinom je poliester i sl... Ako netko ima osobno, ili zna gdje ima za kupiti tako nešto, neka se javi u inbox, nagrada slijedi... :) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/70934b06ba0bd79a3257d5d6d70235b2.jpg)
2021 02 05
New yorker ima rebraste, ja sam imala iz Tezenisa običnu pamučnu. Ako kupuješ u second hand shopovima, tamo često naiđem. Sretno 🙂
2021 02 05
Zaraaa...ja imam njihovu sniježno bijelu...i crnu...preeedobre su,ugodne...sa zlatnim malim kao drukerima oko zgloba ruke(okomito stoje)
2021 02 05
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/dbdfcc578f1f136f1145a4eb56e5f6a8.jpg) Evo taaakva!! Samo snježno snježno bijela...ja imam tu crnu i bijelu(bljeešti kako je bijela)🤩
2021 02 05
Hvala svima! :) Tu u Zari sam vidjela prošle godine, ali ne i ove... Imam 2 iz Tezenisa, obične, pamučne.... :D
2021 02 05
Ma ima ima! Budem ja otišla pa ću pogledati...
2021 02 06
Reserved dolčevite za svaku preporuku odma sam 3 boje uzela. Ugodne, mekane, ne stežu vrat ne rastežu se ma 5+!
2021 02 07
Pozdrav, bacite oko na moj profil, svi artikli su po 10 kuna ima markiranih stvari i stvari iz zare, h&m-a i slično. Cilj mi je riješiti se viška stvari što prije pa ih dajem po smiješnoj cijeni. Unaprijed hvala i oprostite na smetnji! :)
2021 02 08