Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zeljka2212 - molim njene kupce da mi se jave

Pozdrav svima, postavljam temu iz usluge korisnici Zeljka2212. Naime, blokiran joj je profil, pa je napisala u opis profil da će unatoč tome ispoštivati sve dogovore, ali nije znala da neće moći ući u poruke tako da ne vidi adrese ni kontakte svojih kupaca. Opis profila ne može promijeniti jer uopće više ne može na profil. Ja sam joj se javila i odmah riješila problem, pa me ista zamolila da objavim temu pa da proslijedim njene podatke kupcima koji čekaju njenu pošiljku. Eto, ako ste nešto naručili od nje, javite mi se u inbox da Vam proslijedim mail od gospođe, pa da riješimo stvar :) Lp, Marija
2021 02 24
Zasto je korisnica blokirana?
2021 02 24
Zato sto vara ljude,dogovori zamjenu a ne salje paket..Znam iz iskustva jer je prva koja me prevarila..Ja svoj paket odma poslala a ona meni nikad nije!!
2021 02 25
blokirana je i zbog ove teme https://mojekrpice.hr/forum/t/273616/ne-ne-to-ovako-ne-moze-proci
2021 02 25
Evo da updateam temu, gospođa je dala svoj broj, mail podatke i sve, rekla da šalje idući dan, zamolila me da otvorim temu da riješi problem i s ostalim curama, ljjubaznost do kraja, a na kraju me eto odlučila prevariti za 40 kn i ništa nije poslala niti se više javlja na moje poruke...
2021 03 03
jeste ju probali naci na fejs Maraya? imate li prezime da vam pomognem nije pula tak velika.
2021 03 05
Imam sve...i ime i prezime i kontakt broj i mail...ne znam nikog iz Pule, a nisam htjela cure ovdje zamarat za 40 kn...
2021 03 09