Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

pomoć oko oglasa

pozdrav, bi li mi koja od vas mogla objasniti kako funkcioniraju oglasi. Tocnije, zanima me kako mogu vidjeti želi li netko nesto kupiti od mene. I jesu li svima ovako okrenute slike? okrenem ih u uređivanju no kada izađem opet su na sve strane. Nova sam pa ne znam kako sve funkcionira, unaprijed vam hvala :)
2021 03 06
Hej! Sto se tice slika ja to dan danas nisam skuzila zasto se okrecu ali ako ih uploadas preko moba najbolje ti je da ih malo croppas odnosno skratis i onda ce ti sve biti ravne ☺️ Sto se oglasa tice jedino sto mozes vidjeti na njima je koliko ljudi je pogledalo oglas (ali ne i tko) i je li se nekom svidio tvoj oglas, to mozes vidjeti ispod slike gdje pise Staviti u omiljeno i pokraj toga ti pise broj od 0 nadalje i to kad stisnes prikazuje profile koji su kliknuli da im se svida tvoj oglas ☺️ Pozdraav
2021 03 06
Hejj :) Ja ti najprije uslikam artikl u velicini 1×1 zatim u aplikaciji na mobitelu smanjim dimenziju slike (aplikacija je photo & picture resizer) i tako mi se ne okrece, zvuci kao puno posla ali zapravo ti oduzme 20 sekundi vremena.
2021 03 06
Hvalaa :D
2021 03 09
Javit ce se vec netko sigurno, samo dodaj vise slika! Sretno!
2021 03 11
I meni su se okretale slike. Ja ih ne uređujem puno, Objavim oglas preko laptopa, odem na mobitel i iste te slike skinem s oglasa. Okrenem u uređivanju slika i ponovno objavim. Meni tako funkcionira Ma da u zadnje vrijeme kad objavljujem sve bude okej
2021 03 12
Pozz! Sry sto upadam al zanima me smije li se u opis profila na krpicama staviti i profil Facebooka preko kojeg prodajem, link ili ime samo? Hvala :)
2021 03 14
> jmatea: > Pozz! Sry sto upadam al zanima me smije li se u opis profila na krpicama staviti i profil Facebooka preko kojeg prodajem, link ili ime samo? Hvala :) Nazalost ne smije 🙃
2021 03 15
Hvala vam, dobro da znam! :) > SSSSSSSSSS: > > jmatea: > > Pozz! Sry sto upadam al zanima me smije li se u opis profila na krpicama staviti i profil Facebooka preko kojeg prodajem, link ili ime samo? Hvala :) > Nazalost ne smije 🙃
2021 03 21