Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

IPL - Kaufland

Pozdrav cure, je li mozda koja od vas uspjela uhvatiti IPL uredaj za lasersko uklanjanje dlačica koji je trenutno na akciji u kauflandu? Ja sam jučer isla vidjeti (u Rijeci), dakle dan nakon početka akcije iz kataloga i odmah na ulazu na info pultu stoji poruka da trenutno nije dostupan...zatim sam pitala djelatnicu hoce li dobivati, na sto mi je odgovorila da najvjerojatnije nece... Kakva im je to fora...staviti u katalog po akcijskoj cijeni i onda u poslovnici nema artikla? Shvatila bih da je vec kraj kataloga pa se rasprodalo, ali ovo je sam pocetak kataloga, ako se rasprodalo, stigne se i naruciti...
2021 03 06
Ako je nešto i došlo od uređaja, to bude svega nekoliko komada. Kupe djelatnici ili ljudi koji uspiju u 7 ujutro prvi doći do toga. Ima takvih više navlakuša. Kad vidim te akcije, uopće mi se ne da ići gledati, jer sam se i sama uvjerila da nekih stvari iz kataloga nema.
2021 03 06
Bas je navlakusa...ako radis, ne stignes u 7 ali bas me zanima da li bi ih i tada uopce imali... Po meni bi trebala postojati mogucnost da naruce za kupce ako im je tek pocetak kataloga jer isti traje jos 7 dana...
2021 03 07