Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Uključivanje obavijesti

Book! Trebam pomoc :) Zanima me kako ukljuciti obavijesti da mi na mobitel stigne poruka kada mi ovdje netko posalje? Prijateljici stizu takve poruke, ali se ne sjeca gdje je isla da ukljuci to..
2021 03 12
> PatriciaS: > Book! Trebam pomoc :) Zanima me kako ukljuciti obavijesti da mi na mobitel stigne poruka kada mi ovdje netko posalje? > Prijateljici stizu takve poruke, ali se ne sjeca gdje je isla da ukljuci to.. Meni na mail dolazi :)
2021 03 13
> nin2606: > > PatriciaS: > > Book! Trebam pomoc :) Zanima me kako ukljuciti obavijesti da mi na mobitel stigne poruka kada mi ovdje netko posalje? > > Prijateljici stizu takve poruke, ali se ne sjeca gdje je isla da ukljuci to.. > Meni na mail dolazi :) mozete mi reci kako da si to napravim?
2021 03 13
U postavkama trebate potvrditi mail adresu,onda oni posalju link za aktivaciju mailom i to je to
2021 03 13
Ja sam potvrfila mail i sve to, al svejedno mi ne stizu obavijesti ili sa znatnim zakasnjenjem, pa se ulogiram i pogledam.
2021 03 13
> Rajna123: > Ja sam potvrfila mail i sve to, al svejedno mi ne stizu obavijesti ili sa znatnim zakasnjenjem, pa se ulogiram i pogledam. Isti problem samo ja sam zaključila da je do mobitela valjda jer svi mailovi dolaze sa zakašnjenjem, zašto baš na mobitelu na kojem ne bi trebalo ne znam ali moguće bog silnih postavki ˝štednje baterije˝ koje nisam ni taknula ali nemam 2 dana za izgubit na istraživanje....
2021 03 13
> Rajna123: > Ja sam potvrfila mail i sve to, al svejedno mi ne stizu obavijesti ili sa znatnim zakasnjenjem, pa se ulogiram i pogledam. Tako je i kod mene jer imam glupi Huawei mobitel. Prije kod Samsunga je sve dolazilo
2021 03 13
Ja imam Sony i prije su dolazile poruke na mail, a sada više ne. Nije do mobitela, nego uopće ne dođe ni mail
2021 03 13
> Boston: > > Rajna123: > > Ja sam potvrfila mail i sve to, al svejedno mi ne stizu obavijesti ili sa znatnim zakasnjenjem, pa se ulogiram i pogledam. > Tako je i kod mene jer imam glupi Huawei mobitel. Prije kod Samsunga je sve dolazilo ja baš imam dva samsunga :') :') :')
2021 03 13
> pepssi: > > Boston: > > > Rajna123: > > > Ja sam potvrfila mail i sve to, al svejedno mi ne stizu obavijesti ili sa znatnim zakasnjenjem, pa se ulogiram i pogledam. > > Tako je i kod mene jer imam glupi Huawei mobitel. Prije kod Samsunga je sve dolazilo > ja baš imam dva samsunga :') :') :') I ja Samsung. Ali Galaxy S8 plus. Mozda mi ovo govori da moram uzet "moderniji" 😂😂😂
2021 03 13
Meni su isto tako kasnile obavijesti, ili uopće nisu dolazile, javila sam se adminici i ona je nešto sredila, od tada nema više problema
2021 03 13
Da li je itko dobio registracijski mail za potvrdu????
2021 03 13
> SarahKayOS: > Da li je itko dobio registracijski mail za potvrdu???? Ja sam bila, al svejedno mi ne dolazi
2021 03 13
Ja nisam dobila taj mail...javila se na onaj mail iz adminove obavijesti i još uvijek ništa... Da ne spominjem da ne dobivam obavijest o razgovorima na mail više od godinu dana...😕
2021 03 13
> Rajna123: > > pepssi: > > > Boston: > > > > Rajna123: > > > > Ja sam potvrfila mail i sve to, al svejedno mi ne stizu obavijesti ili sa znatnim zakasnjenjem, pa se ulogiram i pogledam. > > > Tako je i kod mene jer imam glupi Huawei mobitel. Prije kod Samsunga je sve dolazilo > > ja baš imam dva samsunga :') :') :') > I ja Samsung. Ali Galaxy S8 plus. Mozda mi ovo govori da moram uzet "moderniji" 😂😂😂 Nipošto ako funkcionira!! Nije funkcioniralo kak treba ni na S9 pa kad je istekao ugovor uzela s20 i sad na poklon dobila televizor s21 ultra s kojim ne znam kaj bi :') :') :') da sam htjela veci od s20 uzela bi si tad.s 20+ bar al hocu da mi stane u jednu ruku... Pa ispalo ono ajde da joj ne kupimo parfem ili kremice idemo joj kupi novi mobitel ,:) .. A sto se kamere tice mozda bi i nesto starije od s9 jer ovaj s20 se glupira i svojevoljan je i što se tiče boja i vidi golim okom nevidljivo tak da izludit ce me... a s21 se ne usudim ni probat :o
2021 03 13
1 2