Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prijevara ili ne?

> Agneza246: > Cure,sorry sto upadam u temu ali zanima me ima li tko iskustva s profilom "evemariah3" jer mi djeluje kao neka prijevara. Ukratko,stavila sam 3 para obuce za prodati i dobila upit za sva 3 para ali kao da komunikaciju nastavimo putem e-maila i jucer dobijem e-mail,nekako mi na prvu sve cudno djeluje pa vas molim ako imate ikakvog saznanja/iskustva s tim profilom da mi napisete. Jer stvarno danas ima svega,grozno. Pozz svima! :) Bilo je više puta govora na forumu o tome. Prevara je u pitanju i ne odgovarajte na takve poruke.
2021 03 16
Pozdrav, moje mišljenje je da je prijava tog profila jedino pravo rješenje kako se više nitko ne bi našao u situaciji poput Vas. Spomenuti način komunikacije neprihvatljiv je u potpunosti. Žao mi je da ste prošli kroz to, a opet drago da ste se javili i ukazali na situaciju. Sretno, Tonka
2021 03 16
> pretty123: > Nisam često na forumu ali podijelit cu s vama svoje iskustvo o jednoj krpičarki, ostavila sam joj negativnu recenziju jer ne znam da li se može prijaviti profil. Naime, gospođica je objavila oglas da prodaje rozu jaknu iz zare. Na prvi upit dotična je rekla da je jakna rezervirana, pa se za par dana sama javila kako je ipak jakna slobodna i uputila me da joj se javim u aplikaciju whatsapp što sam i učinila. Na moje traženje poslala je još par slika jakne zatražila sam podatke za uplatu nakon čega sam joj i uplatila novac. Nakon što je novac uplaćen dotična je rekla kako joj je auto na popravku pa će poslati citiram "danas ili sutra". Kako se nije javljala, poslala sam joj poruku "Hoće li jakna biti poslana danas na što nije odgovorila te sam je ponovno ljubazno zamolila da mi odgovori na poruku. Ista je odgovorila da je jakna kod mame i ako dode auto s popravka da će je poslati. S obzirom da dogovor nije bio ispoštovan zatražila sam povrat novaca, istoj poslala svoj broj računa te su poruke na whatsappu se prestale isporučivati. Ponovno sam joj poslala SMS na koji nije bilo odgovora i uputila poziv. S obzirom da ista nije odgovora na poruke, rekla sam joj da ću otići na policiju ukoliko ne vrati novac. Nakon te poruke sam dobila poziv u kojem se dotična izderava na mene (kao da sam ja nju prevarila a ne ona mene), i počela mi histerično govori GLUPAČO JEDNA TRAŽIM BANKOMAT, DOĆI ĆU TI I RAZBITI I TEBE I TELEFON, ZABOLI ME K.ZA TVOJ PIŠLJIVI NOVAC I JOŠ BROJNE UVREDE NAKON ČEGA SAM PREKINULA POZIV. Na kraju je ipak novac uplatiti. > S obzirom da sam jako potresena i šokirana nakon svega što mi je izgovorila ne znam je li se profil može prijaviti kako ne bi više nikome priredila najprije zavlačenje, pa onda prijetnje i uvrede kao da sam ja nju prevarila a ne ona mene. Ostavite joj negativnu ocjenu sa opisom situacije cisto da druge djevojke ne bi nasjele. Ukoliko vam vrati negativnu admin će vam je obrisati.
2021 03 16
1 2