Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarena sam

Još malo i možda dođemo do cijele slike sa svim podacima...
2021 03 17
> Rajna123: > > izi1987: > > Hvala zhene..ocito nisam luda..mogu razumijet da covjek pogrijesi ali da toliko tupi o necemu sto ne drzi vodu.. > > Mah > Opr ostite, kako provjeravate da Vam je uplaceno, ako nemate net banking? Svaki put u banku? > Necu drzati niciju stranu, jer sam i sama dozivila slican nacin prevare, al rijesile smo preko inboxa. 2 potvrde se traze, za sve nas i to je to. Istina i eto poslala sam sd da je nalog izvrsen
2021 03 17
> Miselll: > Evo Koji nalog je izvršen.Dajte poslikajte lijepo gdje se vidi kome ste uplatili, kada.... Ova slika ne dokazuje ama baš ništa.
2021 03 17
> schmetterling: > Još malo i možda dođemo do cijele slike sa svim podacima... Pa poslala sam sa svim podacima i sad ovo zga želite uostalom kad sam sve poslala a ona nista
2021 03 17
> Springy: > Po meni prica otvaracice tema od pocetka pomalo smrducka 🙄 Zašto gospodo pa sve sam napisala kažem i uplatila pa zašto bi lagala o tako nečem uostalom cure od kojih sam isto kupovala su se odma javile i rekle da sam odma isto uplaćivala i sve nemam razloga lagat al stvarno
2021 03 17
> izi1987: > Hahha..zasto je sve zacrnjeno..da vidimo iznos primatelja.datum transakcije izvrsene..sve crno na bijelo..izvolote evo vam prilile za obrani Tako sam dobila sliku rekla sam da je šogorica plaćala evo Poslat ću vam i dopisivanje ako želite da sam tako dobila
2021 03 17
Miselll, ja stvarno ne znam kako vam se da... zapetljali ste se sami u svojoj priči. Cijeli nalog pošaljite. izi1987, koja ste vi banka? Koliko znam, uplata bez naknade iz zabe ide samo na zabu i to bi vam bilo odmah vidljivo.
2021 03 17
> Miselll: > > schmetterling: > > Još malo i možda dođemo do cijele slike sa svim podacima... > Pa poslala sam sa svim podacima i sad ovo zga želite uostalom kad sam sve poslala a ona nista Sorry, ali ovo je smiješno. Dajte sliku u jednom komadu gdje se lijepo vidi sve, a ne na kapaljku.
2021 03 17
A da nije šogorica rekla da je uplatila, a nije Samo razmisljam na glas, potvrda ce reci sve, ovo su samo naklapanja sad
2021 03 17
Nalog je izvršen, a pitaj Boga od čega 😂😂
2021 03 17
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4dfd5c9aa03256078d62117c76f93929.jpg) Evo i ovo pise da je skinuto sa računa ovo ostalo su druge transakcije pa je cura posarala
2021 03 17
> piccola1208: > A da nije šogorica rekla da je uplatila, a nije > Samo razmisljam na glas, potvrda ce reci sve, ovo su samo naklapanja sad Upravo mi je to plao na pamet, baš sam mislila napisati.
2021 03 17
> Boston: > > Miselll: > > > schmetterling: > > > Još malo i možda dođemo do cijele slike sa svim podacima... > > Pa poslala sam sa svim podacima i sad ovo zga želite uostalom kad sam sve poslala a ona nista > Sorry, ali ovo je smiješno. Dajte sliku u jednom komadu gdje se lijepo vidi sve, a ne na kapaljku. Tako sam dobila opet kažem
2021 03 17
> schmetterling: > Miselll, ja stvarno ne znam kako vam se da... zapetljali ste se sami u svojoj priči. Cijeli nalog pošaljite. > izi1987, koja ste vi banka? Koliko znam, uplata bez naknade iz zabe ide samo na zabu i to bi vam bilo odmah vidljivo. A zašto bi to radila al stvarno pa nebi otvarala temu da sam ukrala ili nešto slično
2021 03 17
> piccola1208: > A da nije šogorica rekla da je uplatila, a nije > Samo razmisljam na glas, potvrda ce reci sve, ovo su samo naklapanja sad Ma nebi pa znam ju
2021 03 17
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 27