Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako svoje artikle promovirati sama?

Pozdrav, Nova sam prodavačica na stranici te me zanima kako mogu dignuti pregled stvari. Čini mi se da puno profila imaju jako puno pratioca/pogleda na artikle, ali nemam ideje kako doći do toga. Ako imate savjete, bila bih zahvalna! Pozdrav, Minja
2021 04 14
Mozete kupiti usluge da vam oglas bude istaknut pri vrhu kategorije 1 ili 2 dana. Idete u postavke - moje usluge
2021 04 15
> Minjic1996: > Pozdrav, > Nova sam prodavačica na stranici te me zanima kako mogu dignuti pregled stvari. Čini mi se da puno profila imaju jako puno pratioca/pogleda na artikle, ali nemam ideje kako doći do toga. Ako imate savjete, bila bih zahvalna! > Pozdrav, > Minja U principu, ne možete. Ja sam isto prilično nova i dosta sam se naplaćala "isticanja" artikala. Ne mogu reći da mi to nije nešto pomoglo, ali to "isticanje" nisam uzalud stavila pod navodnike, a admini su najavili neke promjene i u svezi toga, ali baš me zanima što će biti. Iako ih istaknete i platite, Vaše artikle ipak se mora tražiti. Na prvoj stranici su Vam dugogodišnji korisnici koji imaju jako puno pratitelja i pozitivnih povratnih i bilo što da objave, za tili čas artikl skupi gomilu pogleda i kao popularan je, a jednom sam vidjela artikl koji je imao preko tisuću pogleda, a 2 svidjanja. Kakva je to popularnost? Stalno su isti korisnici na početnoj stranici, stalno istih par marki koje su in i to je to. Ok, ali bilo bi u redu da se malo prostora da i novim korisnicima, pogotovo ako plate uslugu isticanja, pa onda barem neka bude pola-pola na početnoj-pola najpopularniji, pola ovi što su uplatili. Zapravo, ako ćemo gledati i marketinški, početna stranica izgleda monotono i dosadno, jer "Jedno te isto, te jedno, te isto" kako bi to lijepo objasnio Rambo Amadeus.
2021 04 15
Bok :) Svakako bih predložila više tagova - iako su rekli da će ih maknuti. Al do onda, samo šibaj tagove. Malo sam bacila oko na tvoj profil i to mi je upalo u oči. Recimo imaš jednu torbu čiji je tag samo "torba". Ja bih recimo stavila #torba #dnevna #večernja #crna #novo itd, za haljinu npr #haljina #zara #duga itd., karikiram sad, al me kužiš :)
2021 04 15
Da, na krpicama stalno isti ljudi...isti profili na naslovnici. Kako skupe toliko pogleda..jasno je da je namješteno i da neki nikad ne mogu dobiti prostora... To bi trebalo riješiti da nisu stalno isti profili i njihovi artikli na naslovnici...
2021 04 15
> Vikili: > Da, na krpicama stalno isti ljudi...isti profili na naslovnici. > Kako skupe toliko pogleda..jasno je da je namješteno i da neki nikad ne mogu dobiti prostora... > To bi trebalo riješiti da nisu stalno isti profili i njihovi artikli na naslovnici... Drago mi je da se netko slaže sa mnom. Ja sam dva puta bila na toj naslovnoj, ali sam potrošila više, nego što sam zaradila prodajom tog jednog artikla. I stalno iste proklete marke i isti ljudi. Evo, gledam jaknu koja ima preko 500 pogleda i nijedno svidjanje. Po kojim mjerilima je to popularan artikl? To je samo zato što je korisnica dugogodišnji korisnik. Osim toga, ja, a možda I vi, otvorim taj artikl iz znatiželje i dodatno mu povećajem broj pogleda. Ali nije tu sad pitanje samo tog artikla, već vrag je znatiželja, pa odem i pogledam i taj profil. Naravno, taj jedan artikl koji se stalno vrti od bilo koga, direkt skreće pažnju na profil korisnika i on nonstop prodaje. Ja sam uspoređivala neke svoje artikle sa onima sa naslovne stranice. Skoro su isti, moj ima jako malo pogleda, ovaj hrpetinu i hrpetinu svidjanja i vrlo brzo se proda. Na drugim stranicama sličnog tipa NEMA TOGA. Ok, neka oni imaju toliko pogleda i neka prodaju, ali i bez besplatnog reklamiranja na naslovnoj stranici, oni će to svakako prodati. Kako rekoh, bar pola-pola, a ne ovako.
2021 04 15
Iskreno, nikad ne gledam popularne artikle. Možda nekad pogledam Posljednje artikle. Ako me nešto zanima, upišem u tražilicu.
2021 04 16
Čak i ako je oglas istaknut dan dva, ne znači da će ga vidjeti osoba koja će ga htjeti.
2021 04 16
Mislim da artikli završavaju na naslovnoj po broju pregleda. Moji su dva puta bili tako istaknuti bez ikakvog plaćanja. No unatoč velikom broju pregleda i dalje nisu prodani. Neke druge sam prodala odmah, nakon par pogleda - sve ovisi tko naiđe na oglas.
2021 04 16
NoirRouge tako je. Ponekad mi oglasi završe na naslovnoj, odem malo pogledat što je istaknuto i iznenadim se na koju foru moj oglas stoji tamo. Iako kako kažete nije mjerilo prodaje,stoje mi neke stvari davno istaknute, valjda ne nalete ljudi koji bi to htjeli kupiti.
2021 04 16
Hvala puno na savjetu!!! 😇😇😇 Nisam se uopće sjetila toga još sam mislila zašto ovo stavljam kad kažu da će ih ukloniti. Budem napravila pa vidimo. > Jazzy8: > Bok :) Svakako bih predložila više tagova - iako su rekli da će ih maknuti. Al do onda, samo šibaj tagove. > Malo sam bacila oko na tvoj profil i to mi je upalo u oči. Recimo imaš jednu torbu čiji je tag samo "torba". Ja bih recimo stavila #torba #dnevna #večernja #crna #novo itd, za haljinu npr #haljina #zara #duga itd., karikiram sad, al me kužiš :)
2021 04 16
Nemoj mi pričati! Ja prodajem svoje stvari uvijek original i nikako da dobijem pogled i upit. Za razliku od toga, neki prodaju fake i imaju stotine pa mi ništa nije bilo jasno. Bas tužno, mislim da kreatori stranice trebaju uzeti savjete i sugestije i mogli bi stavljat cijenu veću za promoviranje i zaraditi. Malo mi se čine lazy kreatori stranice ove iskreno. 🥵 > RamonaZe: > > Vikili: > > Da, na krpicama stalno isti ljudi...isti profili na naslovnici. > > Kako skupe toliko pogleda..jasno je da je namješteno i da neki nikad ne mogu dobiti prostora... > > To bi trebalo riješiti da nisu stalno isti profili i njihovi artikli na naslovnici... > Drago mi je da se netko slaže sa mnom. Ja sam dva puta bila na toj naslovnoj, ali sam potrošila više, nego što sam zaradila prodajom tog jednog artikla. I stalno iste proklete marke i isti ljudi. Evo, gledam jaknu koja ima preko 500 pogleda i nijedno svidjanje. Po kojim mjerilima je to popularan artikl? To je samo zato što je korisnica dugogodišnji korisnik. Osim toga, ja, a možda I vi, otvorim taj artikl iz znatiželje i dodatno mu povećajem broj pogleda. Ali nije tu sad pitanje samo tog artikla, već vrag je znatiželja, pa odem i pogledam i taj profil. Naravno, taj jedan artikl koji se stalno vrti od bilo koga, direkt skreće pažnju na profil korisnika i on nonstop prodaje. Ja sam uspoređivala neke svoje artikle sa onima sa naslovne stranice. Skoro su isti, moj ima jako malo pogleda, ovaj hrpetinu i hrpetinu svidjanja i vrlo brzo se proda. Na drugim stranicama sličnog tipa NEMA TOGA. Ok, neka oni imaju toliko pogleda i neka prodaju, ali i bez besplatnog reklamiranja na naslovnoj stranici, oni će to svakako prodati. Kako rekoh, bar pola-pola, a ne ovako.
2021 04 16
Ne završavaju po broju pregleda i mislim da bi se admin trebao oglasiti i objasniti po kojem sistemu artikli završavaju na naslovnoj stranici. Meni su dva puta bili na naslovnoj stranici, imali su dosta pogleda, ali sam se naplaćala za promocije. Trenutno ima artikala koji su među najpopularnijima, a imaju manje pogleda nego neki moji ili su se tamo pojavili već kad su imali 200 pogleda. Određena gospođa je stalno tamo barem sa jednim artiklom i ona će uvijek krasno zarađivati. Ne govorim neargumentirano, jer baš danima pratim tu situaciju i bilježim. Zna se što je oglasni prostor i ako je netko platio, onda prvo on treba biti vidljiv. A sad ću ponoviti - AKO IDE PO BROJU POGLEDA, ZAŠTO JA SA 400 I NEŠTO NISAM BILA TAMO, VEC NETKO SA 200? ILI NETKO DRUGI? Nepravedno i nepošteno i prema onima koji plaćaju "isticanje" artikla, kao i oni koji ne plaćaju, jer I oni trebaju dobiti svoj prostor, a ne samo nekolicina ljudi. ZNAM DA SU SIGURNO I MNOGI DRUGI OGORČENI I PITAM SE HOCEMO LI DOBITI NEKI ODGOVOR, NEKE PROMJENE, NEKI RED ILI CU JA BITI BLOKIRANA NA FORUMU I KAO CLAN MOŽDA? PONAVLJAM, zna se što je oglasni prostor i svi mi koji ga plaćamo, plaćamo ga za sebe, a ne za gospodju J. ili nekoga za koga nemam pojma kako je tamo dospio. Hvala na odgovoru ako ga ikad dobijem.
2021 04 17
> Minjic1996: > Pozdrav, > Nova sam prodavačica na stranici te me zanima kako mogu dignuti pregled stvari. Čini mi se da puno profila imaju jako puno pratioca/pogleda na artikle, ali nemam ideje kako doći do toga. Ako imate savjete, bila bih zahvalna! > Pozdrav, > Minja Vidim da ste mi se obratili, a i postali ste moj pratitelj. Hvala. Izgleda da kreatori ove stranice ne prihvaćaju sugestije, ni savjete i stranica stvarno izgleda zastarjelo. Danas mi se puno toga poslozilo u glavi, jer baš pratim te artikle na naslovnoj, pa koliko imaju pogleda, pa tko su ti profili... Kada bi netko sa strane išao to pratiti, zaključio bi da ova stranica ima jedno 1000 ljudi koji ili samo gledaju, neki od njih i kupe, te jedno maksimum 50 prodavača, od kojih njih 10-ak nešto proda, a jedna osoba stalno. Ovo se možda čini kao crni humor, ali zbilja bi se doimalo tako nekom pažljivom promatraču sa strane. Uostalom, kreatori očito dovoljno zarađuju da bi uvažili nečije mišljenje itd. Da nije tako, mijenjali bi stvari. I inače se na stranicama ovakvog tipa odlično zarađuje i nemam ja ništa protiv toga, ali onda neka se i posao odradi kako treba. Primjerice, ja besplatno gledam filmove preko interneta. Mogu čak i blokirati reklame, a da i dalje gledam. Ti ljudi koji stoje iza tih stranica i kojima ja apsolutno ništa ne plaćam, ponašaju se kao pravi profesionalci jer žive od toga. Ako ne valja titl ili nije dobar player, ja samo pošaljem poruku nekome od admina i bude mi najčešće popravljeno u roku pola sata, a hrpetina je korisnika poput mene koji nešto traže. To se zove posao, a ovdje bi to trebalo biti prioritet - zadovoljan korisnik.
2021 04 17
> Minjic1996: > Pozdrav, > Nova sam prodavačica na stranici te me zanima kako mogu dignuti pregled stvari. Čini mi se da puno profila imaju jako puno pratioca/pogleda na artikle, ali nemam ideje kako doći do toga. Ako imate savjete, bila bih zahvalna! > Pozdrav, > Minja I još nešto vrlo važno. Naišla sam da je ovdje prije postojala mogućnost blokade nekog korisnika, no da je ukinuta. Ta opcija blokiranja postoji apsolutno na svemu na čemu sam bila član iako se ja malo krećem po društvenim mrežama. Kao nova korismica morate "strahovati" od negativne, a to vas ovdje obiljezava. Ja sam naišla na profile ljudi koji su sasvim bez razloga dobili negativnu, vidjela sam te rasprave i kako im se doslovce rugaju ovi koji su im to dali. Inbox puno više govori od povratnih I netko sa 10 pozitivnih može biti divna osoba, a onaj sa 600 živi užas. Eto, skupio je 600, pa sada malo maltretira ljude po inboxu. Ja sam u ovo kratko vrijeme imala suradnju sa divnim i kulturnim ljudima, ali sam imala i ufino maltretiranja od ljudi za koje sam odmah na početku znala da su me došli samo gnjaviti i da zapravo neće ništa kupiti. Nerviram se što im ne.mogu dati zasluženu negativnu, jer ću je dobiti i ja, a da postoji mogućnost blokade, toga ne bi bilo. HITNO PONOVNO UVESTI BLOKADU. A o fejkovima, preprodajama, pa artiklima koji imaju samo jednu fotku i to sa službene stranice brenda, pa o tome zbilja nema smisla pričati. To je ovdje kao zabranjeno. Kao.
2021 04 17
1 2 3