Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Blokiranje korisnika

Super bi bilo kada bi napravili opciju blokiraj korisnika-previše,previšeeeee ima bolesnih ljudi na stranici i onih s kojima stvarno ne želimo nikakvu suradnju.Napraviti kako ima Njuškalo i Marketplace- to je odlično.... Eto.... Pusek u nosek❤
2021 04 21
Slazem see
2021 04 21
Da, molim.
2021 04 21
Slažem se.
2021 04 21
Sumnjam, objašnjenje iza toga je bilo da prevarantice tako lakše mogu varati. Zbog toga nije dozvoljena ni promjena imena profila.
2021 04 21
> vurbicm: > Super bi bilo kada bi napravili opciju blokiraj korisnika-previše,previšeeeee ima bolesnih ljudi na stranici i onih s kojima stvarno ne želimo nikakvu suradnju.Napraviti kako ima Njuškalo i Marketplace- to je odlično.... > Eto.... > Pusek u nosek❤ U potpunosti se slažem, no očito ništa od toga. I ja sam to predlagala, jer tu opciju imaju sve stranice i nije izgovor da bi to pogodovalo prevarantima, jer Facebook Marketplace je puno veće tržište sa puno više korisnika i za očekivati je da će Vas prije tamo netko prevariti. Prevaranata ima I uvijek će ih biti, nije ih niti malo teško prepoznati, ali bilo bi ih lijepo blokirati. Ne volim upotrebljavati tu riječ, ali ovdje zbilja ima bolesnika, provokatora, ljudi koji uopće nemaju namjeru ništa kupiti, ali Vas traže sve moguće podatke o artiklu itd. Ništa od svega. Lp
2021 04 21
Ne kuzim kako radi toga prevarantice mogu lakse varati 🤷‍♀️ Ako s nekim ne zelim imati posla logicno bi bilo da tu osobu mogu blokirati, a ne da mi inbox stalno siluju pojedine intelektuale koje niti znaju reci "dobar dan", niti zrno kulture imaju, po pet puta maltretiraju sa zamjenama(nakon sta im je vec prethodno na kulturan nacin receno da nisam za zamjenu), razne uzimacice dodatnih slika i podataka za uplate koje se nikad ne dogode....i tako.
2021 04 21
> Admin2nd: > Zbog toga nije dozvoljena ni promjena imena profila. Kao da ga moraju mijenjati, kad mogu još 298 novih otvoriti. :')
2021 04 21
> nefertiti111: > Ne kuzim kako radi toga prevarantice mogu lakse varati 🤷‍♀️ > Ako s nekim ne zelim imati posla logicno bi bilo da tu osobu mogu blokirati, a ne da mi inbox stalno siluju pojedine intelektuale koje niti znaju reci "dobar dan", niti zrno kulture imaju, po pet puta maltretiraju sa zamjenama(nakon sta im je vec prethodno na kulturan nacin receno da nisam za zamjenu), razne uzimacice dodatnih slika i podataka za uplate koje se nikad ne dogode....i tako. To vrijedi i za drugu stranu npr na pitanje gdje mi je šifra za praćenje?? -Blokkk i bok, ni šifre ni paketa, a ni linka do korisnika.
2021 04 22
> Admin2nd: > > nefertiti111: > > Ne kuzim kako radi toga prevarantice mogu lakse varati 🤷‍♀️ > > Ako s nekim ne zelim imati posla logicno bi bilo da tu osobu mogu blokirati, a ne da mi inbox stalno siluju pojedine intelektuale koje niti znaju reci "dobar dan", niti zrno kulture imaju, po pet puta maltretiraju sa zamjenama(nakon sta im je vec prethodno na kulturan nacin receno da nisam za zamjenu), razne uzimacice dodatnih slika i podataka za uplate koje se nikad ne dogode....i tako. > To vrijedi i za drugu stranu npr na pitanje gdje mi je šifra za praćenje?? -Blokkk i bok, ni šifre ni paketa, a ni linka do korisnika. Ma kuzim ja to, al ako je ona naumila prevarit, napravit ce to s blokom i bez bloka.
2021 04 24