Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pas sepa na zadnju sapu

Molim vas pomoc! Imam malenog psa radi se o mjesanki yorkija i maltezera, ganjala je macku ili ne znam sto i otada ne moze stati na straznju sapu. Bili smo kod vetrinara jucer... Ona tu sapu drzi u zraku i skace na 3, pa ukoliko je imao tko sl. situaciju i ako ima iskustva i savjete molim da se javi! Naime poslana je ortopedu ukoliko ne prodje, obaviti cemo i to
2021 05 01
Meni je tako bilo s mačkom. Odnijeli smo je na Rtg šape koja je bila slomljena, veterinar zagipsao i nakon nekog vremena sve bilo kao i prije.
2021 05 01
To se isto dogodilo mom terijeru kada je ganjao macu na moru. Rekli su nam da je istegnuta tetiva koliko se sjecas i dali tablete protiv bolova, te da bi trebao mirovati. Medutim on je skakutao na 3 sape tu i tamo i nakon mjesec dana mu je proslo samo. Nadam se da ce vam se pesek brzo oporaviti💗
2021 05 01
To se desilo mom maltezeru, vodila sam je u veterinara i rekli da joj nije nista strasno i da samo miruje da ce proci samo od sebe🤦🏻‍♀️ I proslo je nakon dva tri dana
2021 05 01
Ima li išta u dlaci oko jastučića na šapu? Moja zna šepat ako joj se zabode trn ili slično.
2021 05 01
Nema Bili smo kod vetrinara obavljen komplefan pregled U nalazu stoji: sumnja na rupturu prednjih ligamenata > VeraM36: > Ima li išta u dlaci oko jastučića na šapu? Moja zna šepat ako joj se zabode trn ili slično.
2021 05 01
Brz oporavak maloj morkici, imamo i mi jednu ❤
2021 05 01
Hvala puno! ❤️ > ZrinkaVZ: > Brz oporavak maloj morkici, imamo i mi jednu ❤
2021 05 02