Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Upozorenje na dotičnu!

Svakako nek vam uplati novac i za postarinu kako biste joj vratili ovo, ne znam kako da drukcije nazovem.
2021 05 22
> ProDanovich: > Svakako nek vam uplati novac i za postarinu kako biste joj vratili ovo, ne znam kako da drukcije nazovem. Slažem se. Samo sta se gospodična drzi svog i ne zeli uplatiti dok ne maknem negativnu. Ne znam sta da kazem.
2021 05 22
> VesnaBurazer: > > ProDanovich: > > Svakako nek vam uplati novac i za postarinu kako biste joj vratili ovo, ne znam kako da drukcije nazovem. > Slažem se. Samo sta se gospodična drzi svog i ne zeli uplatiti dok ne maknem negativnu. Ne znam sta da kazem. Uobičajena ucjena ovih šta uvaljuju smeće od robe, a najgore je šta mnoge pristanu i obrišu negativnu i tako otvore put novim prevarama.
2021 05 22
> vedranapv: > > VesnaBurazer: > > > ProDanovich: > > > Svakako nek vam uplati novac i za postarinu kako biste joj vratili ovo, ne znam kako da drukcije nazovem. > > Slažem se. Samo sta se gospodična drzi svog i ne zeli uplatiti dok ne maknem negativnu. Ne znam sta da kazem. > Uobičajena ucjena ovih šta uvaljuju smeće od robe, a najgore je šta mnoge pristanu i obrišu negativnu > i tako otvore put novim prevarama. Zato joj i ne zelim maknut. Sto je trazila dobila je.
2021 05 23
> VesnaBurazer: > > vedranapv: > > > VesnaBurazer: > > > > ProDanovich: > > > > Svakako nek vam uplati novac i za postarinu kako biste joj vratili ovo, ne znam kako da drukcije nazovem. > > > Slažem se. Samo sta se gospodična drzi svog i ne zeli uplatiti dok ne maknem negativnu. Ne znam sta da kazem. > > Uobičajena ucjena ovih šta uvaljuju smeće od robe, a najgore je šta mnoge pristanu i obrišu negativnu > > i tako otvore put novim prevarama. > Zato joj i ne zelim maknut. Sto je trazila dobila je. Ako vas ucjenjuje ( meni je to prava ucjena) da brišete negativnu , za povrat ...ja ( da se o meni radi)bi u tom slučaju pregrmila 50 kn , i stavila je na crnu listu ( sa podacima i linkom teme) , Google sve pamti, pa nek joj je na ponos kad joj bliži , dalji rođaci, prijatelji , poznanici, kolege , poslodavci...... budu guglali ime šta će fino saznat koliko joj obraz vrijedi ....Lijepo ste je pitali za povrat prije svega , pravila se grbava , a sad još ucjenjuje. Ako ste vi fer, ostavit ćete negativnu , kao šta kažete za upozorenje drugim curama. Surađuje se i sa curama s negatvnom, al smo tu onda jako oprezni. Al ako je njoj draže da joj se ime vrti na googlu u tom kontekstu , kad voli ,nek izvoli..
2021 05 23
Ja bih isto zaboravila 50 kn, ostavila povratnu i temu, završila svaku komunikaciju s njom, pa nek se crveni kad joj ime budu tražili u svakoj budućoj suradnji.
2021 05 23
> VesnaBurazer: > > supergirlR31: > > > Vikili: > > > Trebala je vratiti novce. Nebi propala za 50 kn a sačuvala bi dostojanstvo i obraz.. > > > S obzirom da su bijele stavite ih u varikinu. Možda sve ode. > > nemojte savjetovat varikinu jer ne budu hlače bile bijele vec bu dobile zute fleke po sebi. meni je varikina kapnila na poslu na bijele hlace pa su pozutile na tom mjestu. nije varikina za robu. > > imate u dm sapun za fleke za nekih 5kn. odlican za mrlje. > Najbolja moguća opcija bi bila povrat. Stvar je principa. Problem je što je mrlja stara i baš se vidi da se već upila u materijal, a to je jako teško za izvući. Hvala vam na savjetima 🤗😍 Ma jasno da je povrat najbolja stvar. Ovo sam napisala korisnici koja spominje varikinu. Isprike, vama naravno savjetujem povrat a ne pranje prljavih hlaca.
2021 05 23
> Thera44: > > VesnaBurazer: > > > vedranapv: > > > > VesnaBurazer: > > > > > ProDanovich: > > > > > Svakako nek vam uplati novac i za postarinu kako biste joj vratili ovo, ne znam kako da drukcije nazovem. > > > > Slažem se. Samo sta se gospodična drzi svog i ne zeli uplatiti dok ne maknem negativnu. Ne znam sta da kazem. > > > Uobičajena ucjena ovih šta uvaljuju smeće od robe, a najgore je šta mnoge pristanu i obrišu negativnu > > > i tako otvore put novim prevarama. > > Zato joj i ne zelim maknut. Sto je trazila dobila je. > Ako vas ucjenjuje ( meni je to prava ucjena) da brišete negativnu , za povrat ...ja ( da se o meni radi)bi u tom slučaju pregrmila 50 kn , i stavila je na crnu listu ( sa podacima i linkom teme) , Google sve pamti, pa nek joj je na ponos kad joj bliži , dalji rođaci, prijatelji , poznanici, kolege , poslodavci...... budu guglali ime šta će fino saznat koliko joj obraz vrijedi ....Lijepo ste je pitali za povrat prije svega , pravila se grbava , a sad još ucjenjuje. Ako ste vi fer, ostavit ćete negativnu , kao šta kažete za upozorenje drugim curama. Surađuje se i sa curama s negatvnom, al smo tu onda jako oprezni. Al ako je njoj draže da joj se ime vrti na googlu u tom kontekstu , kad voli ,nek izvoli.. Potpisujem. Treba stati na kraj ovakvom ponasanju. Svakako nemam namjeru maknuti negativnu ni brisati temu na forumu. Leti na crnu listu pod obavezno. Toliko bezobrazna da je to čudo.
2021 05 23
> marija13: > Ja bih isto zaboravila 50 kn, ostavila povratnu i temu, završila svaku komunikaciju s njom, pa nek se crveni kad joj ime budu tražili u svakoj budućoj suradnji. Naravno, najpametniji potez. Tako ce joj i biti. Nista bolje nije ni zasluzila.
2021 05 23
> supergirlR31: > > VesnaBurazer: > > > supergirlR31: > > > > Vikili: > > > > Trebala je vratiti novce. Nebi propala za 50 kn a sačuvala bi dostojanstvo i obraz.. > > > > S obzirom da su bijele stavite ih u varikinu. Možda sve ode. > > > nemojte savjetovat varikinu jer ne budu hlače bile bijele vec bu dobile zute fleke po sebi. meni je varikina kapnila na poslu na bijele hlace pa su pozutile na tom mjestu. nije varikina za robu. > > > imate u dm sapun za fleke za nekih 5kn. odlican za mrlje. > > Najbolja moguća opcija bi bila povrat. Stvar je principa. Problem je što je mrlja stara i baš se vidi da se već upila u materijal, a to je jako teško za izvući. Hvala vam na savjetima 🤗😍 > Ma jasno da je povrat najbolja stvar. Ovo sam napisala korisnici koja spominje varikinu. Isprike, vama naravno savjetujem povrat a ne pranje prljavih hlaca. Ma naravno, nemam vremena ni zivaca bavit se trudim greskama. Prigrmit cu ja 50 kuna, ali ce njezin sporki obraz ostati. Pa nek svi vide i znaju kakva je prevarantica.
2021 05 23
Mene samo zanima zasto dotična nije još dobila blok od admina? Sta se ceka? Da jos nekog prevari?
2021 05 23
> VesnaBurazer: > > Thera44: > > > VesnaBurazer: > > > > vedranapv: > > > > > VesnaBurazer: > > > > > > ProDanovich: > > > > > > Svakako nek vam uplati novac i za postarinu kako biste joj vratili ovo, ne znam kako da drukcije nazovem. > > > > > Slažem se. Samo sta se gospodična drzi svog i ne zeli uplatiti dok ne maknem negativnu. Ne znam sta da kazem. > > > > Uobičajena ucjena ovih šta uvaljuju smeće od robe, a najgore je šta mnoge pristanu i obrišu negativnu > > > > i tako otvore put novim prevarama. > > > Zato joj i ne zelim maknut. Sto je trazila dobila je. > > Ako vas ucjenjuje ( meni je to prava ucjena) da brišete negativnu , za povrat ...ja ( da se o meni radi)bi u tom slučaju pregrmila 50 kn , i stavila je na crnu listu ( sa podacima i linkom teme) , Google sve pamti, pa nek joj je na ponos kad joj bliži , dalji rođaci, prijatelji , poznanici, kolege , poslodavci...... budu guglali ime šta će fino saznat koliko joj obraz vrijedi ....Lijepo ste je pitali za povrat prije svega , pravila se grbava , a sad još ucjenjuje. Ako ste vi fer, ostavit ćete negativnu , kao šta kažete za upozorenje drugim curama. Surađuje se i sa curama s negatvnom, al smo tu onda jako oprezni. Al ako je njoj draže da joj se ime vrti na googlu u tom kontekstu , kad voli ,nek izvoli.. > Potpisujem. Treba stati na kraj ovakvom ponasanju. Svakako nemam namjeru maknuti negativnu ni brisati temu na forumu. Leti na crnu listu pod obavezno. Toliko bezobrazna da je to čudo. Slažem se. To je jedini način da se obuzdaju uvaljivačice koječega. Misle da su bolje od lopova ovdje koje za novac ne pošalju ništa. Kao ono, pa dobila si artikal, što još hoćeš, da bude ispravan i uredan??? 😡😤
2021 05 24
> Lackovicka: > Mene samo zanima zasto dotična nije još dobila blok od admina? Sta se ceka? Da jos nekog prevari? Dobit ce zasigurno. Dotična je počela i sa prijetnjama, slikaje zakone i šalje 😂 da ja ne smijem njezine osobne podatke nigdje stavljat bez njezinog dopustenja (citaj boji se crne liste) Stvarno nema granica.
2021 05 24
> jackrussel: > > VesnaBurazer: > > > Thera44: > > > > VesnaBurazer: > > > > > vedranapv: > > > > > > VesnaBurazer: > > > > > > > ProDanovich: > > > > > > > Svakako nek vam uplati novac i za postarinu kako biste joj vratili ovo, ne znam kako da drukcije nazovem. > > > > > > Slažem se. Samo sta se gospodična drzi svog i ne zeli uplatiti dok ne maknem negativnu. Ne znam sta da kazem. > > > > > Uobičajena ucjena ovih šta uvaljuju smeće od robe, a najgore je šta mnoge pristanu i obrišu negativnu > > > > > i tako otvore put novim prevarama. > > > > Zato joj i ne zelim maknut. Sto je trazila dobila je. > > > Ako vas ucjenjuje ( meni je to prava ucjena) da brišete negativnu , za povrat ...ja ( da se o meni radi)bi u tom slučaju pregrmila 50 kn , i stavila je na crnu listu ( sa podacima i linkom teme) , Google sve pamti, pa nek joj je na ponos kad joj bliži , dalji rođaci, prijatelji , poznanici, kolege , poslodavci...... budu guglali ime šta će fino saznat koliko joj obraz vrijedi ....Lijepo ste je pitali za povrat prije svega , pravila se grbava , a sad još ucjenjuje. Ako ste vi fer, ostavit ćete negativnu , kao šta kažete za upozorenje drugim curama. Surađuje se i sa curama s negatvnom, al smo tu onda jako oprezni. Al ako je njoj draže da joj se ime vrti na googlu u tom kontekstu , kad voli ,nek izvoli.. > > Potpisujem. Treba stati na kraj ovakvom ponasanju. Svakako nemam namjeru maknuti negativnu ni brisati temu na forumu. Leti na crnu listu pod obavezno. Toliko bezobrazna da je to čudo. > Slažem se. > To je jedini način da se obuzdaju uvaljivačice koječega. > Misle da su bolje od lopova ovdje koje za novac ne pošalju ništa. > Kao ono, pa dobila si artikal, što još hoćeš, da bude ispravan i uredan??? 😡😤 E pa malo se preracunala. Ja ovakvima stajem na kraj. Nek se sramoti i crveni. Mogla je proc i bez ovog, ali je sama tražila svojim ponašanjem.
2021 05 24
> VesnaBurazer: > > Lackovicka: > > Mene samo zanima zasto dotična nije još dobila blok od admina? Sta se ceka? Da jos nekog prevari? > Dobit ce zasigurno. Dotična je počela i sa prijetnjama, slikaje zakone i šalje 😂 da ja ne smijem njezine osobne podatke nigdje stavljat bez njezinog dopustenja (citaj boji se crne liste) > Stvarno nema granica. da te mutnjakuse se uvijek izvlace na gdpr. imate i na fejsu grupu Crna lista + info za sve. Objavite i tamo ovo, sigurna sam da ce ju netko prepoznati. Imate podatke na koje ste uplatili. Ako je ikada prodavala ili bude prek fejsa i tamo ce joj ime stajati :')
2021 05 24
1 2