Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Cure sa stilom, pomoc!

> PretrpaniOrmar: > osobno nosim crnu i sorry ali ne vidim je kao dosadnu a još manje kao tmurnu, već elegantnu - čista klasika > a i smatram da je manje više, pogotovo ako se traži elegantnost > p.s. gležnače nosim cijelu godinu - kožne za hladnija razdoblja tekstilne za toplija ;) ;) pa ne kužim zgražanje da ih nosim u 6 mjesecu, pa nije riječe o vražjim pancericama :') :P > svjetle boje su mi ok, na žalost na svjetloputim curama se dobije totalni kontra efekt jer im ten tada djeluje bezličniji Ja sam iznjela svoje misljenje. Crnu svi nosimo ali se uvijek gura kao sigurica a ovo je ipak posebna prigoda. Nisam zenu napala nego joj predlozila da bi mozda bolje bilo nesto vise ljetno a ne cizmice. Đizs.
2021 05 23
E da se malo uključim jer me to vratilo u neke lijepa sjećanja kada sam se mučila istim pitanjem kao Vi sada, prvenstveno nešto u čemu ste svoja i u čemu ćete se dobro osjećati, ako je crna razbije se monotonija sa nekim nakitom ili razno raznim dodacima koji nisu crni, što god obučete ako se Vi dobro osjećate da možete biti prirodna i opuštena biće to., nema tu sad pravila to sa tim, Vi ćete si odrediti pravila, samo nemojte čekati zadnji trenutak da ne bude nervoze, pripremite si to na vrijeme, ako se Vi njemu sviđate sve drugo će ići u drugi plan, a onda sve već dolazi samo po sebi znaćete što mu se sviđa SRETNO (BAŠ LIJEPO DA VAS MUČE TAKOVE STVARI). I mi koje smo godinama u braku pa još uvijek volimo s nečim ugodno iznenaditi svoju bolju polovicu a nije čudo da ste Vi sad u razmišljanjima samo ne pretvoriti to u nervozu. Lp i sretno. :D :D :D
2021 05 23
> MariaTu1: > Ovo će sad zvučati kao neki bapski klišej - ali nešto u čemu se osjećaš dobro! :) > Ako ne voliš pete stvarno ti ne trebaju kvariti raspoloženje bolne noge od visokih peta, prekratka suknja koja se u hodu stalno diže, boje u kojima si izgledaš smiješno itd. Mislim da većina muškaraca ni ne primjećuje odjeću. Kad sam pitala svog sadašnjeg zaručnika (koji čak voli shopping i primjećuje detalje i lijepu odjeću na ženama) sjeća li se što sam nosila na prvom spoju - pojma nije imao, fulao za 180. Ali se sjećao razgovora, dobrog raspoloženja, šali, očiju, poljubca. > Ja glasam za neku haljinu, svaka mi žena izgleda sređenije i šarmantnije čim odjene haljinu. > Sretno! :") Potpis za sve rečeno😊.... I moj favorit je haljinica, to mi je najženstvenije... samo ja osobno ne bih balerinke ( ima milion opcija niske obuće) one su mi najmrža obuća Jedino kakotako lipo mi stoje ženama sa malim uskim stopalom, sve drugo kad se ono" rastoče" na nozi mi je ajme, za vidit . Ali - sve stvar ukusa zato potpisujem Marijatu1 😊
2021 05 23
1 2