Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Obrisani oglsi

Pozdrav! Jutros gledam i vidim da mi je obrisano desetak oglasa. To mi se još nikad nije dogodilo i ne mogu dokučiti koji je razlog jer je sve objavljeno po pravilima - moje slike,nema krivih tagova,oglasi nisu stari. Ima li još tko ovakvo iskustvo? Hvala...
2021 05 23
Takodjer mi je kada je krenulo brisanje ne znam jeli bilo prije cca mj dana obrisano desetak oglasa.... U zadnji 3-4 dana mi je svaki dan falio po jedan oglas
2021 05 23
I meni je obrisano par oglasa.. mislim da nisam ništa krivo navela, ali nema ih :|
2021 05 25
Meni obrisano stotinjak oglasa,još prije mjesec dana.Bez objašnjenja i ikojeg razloga.Randum su obrisali.Sve mi se čini da žele obeshrabriti stare članove krpica.S obzirom da se oglasi ne vraćaju,jedino što Vam mogu reći,je da su obrisani trajno.Prije dvije godine su nam bar ostavili opis artikla,obrisali samo slike,pa smo bar znali što slikamo nanovo ,sad ni ne znam koji artikal je pobrisan.Uglavnom,jako neozbiljno i frustrirajuće :@
2021 05 27
Moli se admin mojih krpica da pojasni članovima zašto se brišu oglasi!!!???
2021 05 31
Meni isto nije jasno. Gdje mogu vidjeti pravila da vidim sto krsim. Svaki oglas mi je na istu foru.
2021 06 01
> Brosch: > Moli se admin mojih krpica da pojasni članovima zašto se brišu oglasi!!!??? Zato što jedan predmet ne može biti i zara i mango i asos... 🙄 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/555b8f1129b00bde333d5c611cb760e2.jpg)
2021 06 03
Zar tagovi nisu tu da privuku poglede? Barem je na ebayu tako. Ali ocito moje krpice prednjace u posrednistvu web prodaje i svakako obaraju sa pravilima objave jednog oglasa od 75kn za koji je potrebno barem 10min rada na objavi. 🥳👏
2021 06 08
Sugestija adminima da porade na aplikaciji ili barem jednostavnijem radu na web stranici, umjesto da se bave krivim tagovima 😉
2021 06 08
Krivo tagiranje je obmana, ne znam koji dio ne shvaćate u " predmet ne moze biti sve marke koje su nabrojane u vašim tagovima".
2021 06 10
> Brosch: > Zar tagovi nisu tu da privuku poglede? > Barem je na ebayu tako. To je neko novo pravilo Ebay-a, da je predmet istovremeno Zara, Mango, LV.....
2021 06 10
Vrlo je jasno istaknuto na samom proizvodu i na odgovarajućem mjestu u oglasu o kojoj se marki radi. Koji dio je tu točno sporan? Onaj tko pretražuje zara proizvode možda naleti upravo na vrlo sličan model koji prodaje zara i želi ga kupiti, ali ne zna kako pretražiti.
2021 06 14