Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Stisne "želim" i ....tu tuuuuuu

meni je najsmješnija situacija bila prije kojih godinu-dvije kada sam dobila tako praznu poruku. I ja ništa, pitam je što je zanima u vezi proizvoda, a ona meni rafal da šta joj ja bezveze šaljem poruke a ona si je samo spremila u omiljene moje cipele (stisla krivu tipku cura), da je prestanem gnjaviti, odakle mi njen kontakt..ma svašta nešta. :') uglavnom..kad sam joj preko print screena pokazala da je ona prva poslala poruku a da sam ja samo odgovorila na njenu poruku - muk :') ali napadački monolog da je ja proganjam je bio veličine sastavka :') :') :')
2021 05 24
Joj meni je znalo slučajno poslat (čitaj smotana sam 😂😂) praznu poruku da želim pa sam kasnije slala da se ispričavam i da sam slučajno kliknula 😢😂
2021 05 24
> IrenaAR: > Ja se isto ne zamaram...pošaljem upit- zanima li vas možda nešto vezano za artikl? njih 99% ne odgovori mi na poruku, onda obrišem razgovor i to je to. Isto.
2021 05 25
Ah..ima nas svakakvih..puno puta ista situacija..
2021 05 25
Pocela sam ignorirati takve 😅 one koje zele kupit ili mijenjat s takvima se lako dogovorit, ostale ignor i neutralna za uzimanje podataka
2021 05 25
Meni se često ljudi jave, budu skroz zainteresirani, sve se dogovorimo i onda pred plaćanje/preuzimanje se odjednom prestaju javljati... to mi je stvarno bezobrazno, barem nek budu fer pa kažu da su odustali :s
2021 05 27
1 2