Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

PITANJE za dugogodišnje članove

Bokić svima:) Trebala bi neki savjet ili čisto dogovor. Hvala unaprijed🥰 Ja sam tu tek nešto manje od mjesec dana, ali me zanima koliko dugo vam je trebalo da počnete prodavati stvari, imati upite ili išta slično. Pitam to jer sam vidjela da jedna osoba prodaje isti ili nešto sličniji artikl (msm da je bila samo druga boja u pitanju) za puno veću cijenu od moje, a prodan je u roku od par dana dok moj ima jedan lajk. Ta osoba (sad ne znam točno kako se zvala) je imala oko 170 pozitivnih recenzija, dok ja imam 2. Zato me zanima je li bitno ljudima koliko neka osoba ima recenzija iako vide da je nova i ako da koliko je vama trebalo da steknete povjerenje kupaca. Zaboravila sam spomenuti da su cijene stvarno pristupačne (u njih je uključena i poštarina), možda ima par skupljih artikla, ali cijena nije fiksna tj. može dogovor.
2021 05 26
Dobrodosla prvenstveno 🤗 Evo skicnula sam ti profil i sve je lijepo poslikano i vidljivo sto je itekako bitno. Uvijek se trudi da opis bude sto bolji i opsirniji. E sad sto se tice povratnih. Naravno svima su bitne. Cure vecinom skupe 20ak povratnih kao kupac pa se na taj nacin "osigiraju" tj kad netko nesto zeli kupiti od njih vidi da osooba ima vise povratnih od npr 3-4. Iako ni to nije pravilo ali eto. Svi smo bili na pocetku i svakako je teze sad. Plus sto mi se cini da je svima prodaja malo pala 🙄 u svakom slucaju, sretno 🤗🤗
2021 05 26
> Chanella: > Dobrodosla prvenstveno 🤗 > Evo skicnula sam ti profil i sve je lijepo poslikano i vidljivo sto je itekako bitno. Uvijek se trudi da opis bude sto bolji i opsirniji. > E sad sto se tice povratnih. Naravno svima su bitne. Cure vecinom skupe 20ak povratnih kao kupac pa se na taj nacin "osigiraju" tj kad netko nesto zeli kupiti od njih vidi da osooba ima vise povratnih od npr 3-4. Iako ni to nije pravilo ali eto. Svi smo bili na pocetku i svakako je teze sad. Plus sto mi se cini da je svima prodaja malo pala 🙄 u svakom slucaju, sretno 🤗🤗 Hvala puno😊😇
2021 05 26
Prodaja na krpicama je jako pala, kao i posjećenost stranice, tako da ako slabo prodajete, nije do Vas. Povratne, čim ih malo skupite, više ni neće biti toliko bitne.
2021 05 27
Mislim da je svima pala prodaja. Ljudi se boje jer ima jako puno prevara. Čak ni to što neka osoba ima puno povratnih,ne znači da se ne može dogoditi da ne pošalje artikl ili pošalje artikl s nekom manom Većinom ljudi hoće zamjene i kroz zamjene se mogu steći povratne ocjene Ako je Vaš artikl zanimljiv, vjerujem da ćete ga prodati U kojem vremenskom periodu će se neki artikl prodati je relativno, jer nikad neznate kad će nekoj osobi trebati baš taj artikl,treba biti strpljiv
2021 05 27
Često se dogodi da se isti artikli prodaju brže kod 'top članova' nego kod nekoga tko ima manje recenzija. Krpice funkcioniraju na principu klikova, i što više krpičarki klika pojedine artikle pojedinih profila, oni budu više uočljivi na prvoj stranici, kao i oni artikli koji budu plaćeni da stoje dan - dva na početnoj stranici. Također postoji mogućnost da se profili prate pa onda krpičarke često direktno odlaze na profile pojedinih krpičarki i kupe proizvod bez da provjere postoji li isti kod nekoga drugog po nižoj cijeni. Drugim riječima, strpljen spašen. Ako niste voljni plaćati vip usluge, onda će stvari ići tokom koji nema pravila i nitko ga ne može definirati. Ono što Vam mogu savjetovati je da svaki dan ili svaki drugi nešto objavite, pa ćete biti vidljivi u novo dodanim artiklima jer neke krpičarke i tamo gledaju. Želim Vam sreću, kao i svima nama drugima :D
2021 05 27
I još jedan savjet, imate premalo fotki po artiklu. Stavite za pojedini artikl najmanje tri fotografije. Osobno kad vidim da je jedna fotka, odmah izgubim interes jer me zanima sve. Netko će sada reći 'pa pitaj dodatne fotke'. Za neke artikle i pitam, ali ako imate 5 fotki koje su dobre i različite, sa svih strana/kutova/etiketa/oštećenja, onda i kupim. Ovako kad je jedna fotka, samo x-sam profil i idem dalje.
2021 05 27
> blozo29: > I još jedan savjet, imate premalo fotki po artiklu. Stavite za pojedini artikl najmanje tri fotografije. > Osobno kad vidim da je jedna fotka, odmah izgubim interes jer me zanima sve. > Netko će sada reći 'pa pitaj dodatne fotke'. Za neke artikle i pitam, ali ako imate 5 fotki koje su dobre i različite, sa svih strana/kutova/etiketa/oštećenja, onda i kupim. Ovako kad je jedna fotka, samo x-sam profil i idem dalje. baš tako
2021 05 27
Ja mislim da najviše ide robica za djecu, to se stalno vrti. Znam jer pratim. Zamjene isto meni dosta idu, većinu ja inicirao, ali i meni se javljaju. Za povratne pokušaj malo kupiti, malo zamijeniti. Ako imaš nekrpičasto, daj na temama na forumu za to. Ja sam i knjige, igračke, kućni tekstil tako prodala, mjenjala, poklonila. U godinu i 3 mjeseca sam skupila evo 120 povratnih, iako mi nisu svi ostavili povratnu.
2021 05 27
sve smo bile tu bez povratnih...i to traje...ali NITKO ne prodaje svaki dan i ne proda sve...moraš biti srtpljiva jednostavno -tako je to nekad prodaš nekad mjeriš, slikaš, opisuješ ..i ništa, to se zove prodaja- svatko ima pravo odustati i zavlačiti a ovdje ponekad i prevariti i zato smo svi malo skeptični zbog neodgoja nekih i malo više pažnje poklanjamo povratnim jer se svaki dan izrode novi profili za prijevare ali zato žemske sa više povratnih stvarno znaju šta rade i nema neugodnosti , stvarno su profesionalke i jako mala je mogućnost reklamacija
2021 05 27
Prodaja malo ide, malo stane. Ja sam ovdje već dosta godina i na početku je išlo jako dobro, a sad se nešto manje prodaje. Ta korisnica koju ste spomenuli možda prodaje i na drugim stranicama i grupama pa ne znači da je kupca našla ovdje. Tako da bih preporučila da se učlanite u par grupa na fejsu, ako ga imate. Nekad više prodam na marketplace-u nego ovdje
2021 05 27
Nema tu pravila, nekad stavim i odmah prodam a neke stvari sam sad prodala što sam prošle godine stavila u oglas, vjerojatno dok ne nađe svog kupca kako se ono kaže svaka roba ima svog kupca, Vaš profil je pregledan i sve u redu, malo strpljenja i doće sve na svoje. A da je prodaja pala to definitivno, slažem se sa svima ostalima, a zašto to stvarno neznam, da li je nepovjerenje zbog pojedinih konfliktnih situacija ili nešto drugo, mislim da ima svega a i što ljudi žive od plaće do plaće., što često puta spustim dosta cijenu baš kad mi žene kažu da će kupiti kad dobiju plaću. Sretno :D
2021 05 27
Tu sam od 2013, u prvih tjedan dana prodala sam 3 artikla. Gotovo sam svaki tjedan imala bar dvije prodaje.... Cijene su mi bile vrlo niske, ali tada je i Tisak bio 10kn za sve kutije, 5 za kuverte i još su tete i dale da se majica šalje u pismu. Unazad 5 godina, ostvarim jednu suradnju u 2 mjeseca - i to što bude Kupim-Prodam, tako da prodaja ide tako slabo da sam odlučila dobar dio i pokloniti. A povjerenje sam stekla s time da sam prvo poslala, a onda bi mi uplatili. Sada ili tražimo nemoguće za kupiti (tipa Nova zara haljina koje u Hr još nema, inače košta 500kn, a želimo je za 100 s poštarinom) ili nam je puna kapa skupih poštarina, pa ne želimo ni kupiti majicu od 20kn što je stvarno evo 2nd hand jeftino.
2021 05 28
> pati_01: > Bokić svima:) > Trebala bi neki savjet ili čisto dogovor. Hvala unaprijed🥰 > Ja sam tu tek nešto manje od mjesec dana, ali me zanima koliko dugo vam je trebalo da počnete prodavati stvari, imati upite ili išta slično. Pitam to jer sam vidjela da jedna osoba prodaje isti ili nešto sličniji artikl (msm da je bila samo druga boja u pitanju) za puno veću cijenu od moje, a prodan je u roku od par dana dok moj ima jedan lajk. Ta osoba (sad ne znam točno kako se zvala) je imala oko 170 pozitivnih recenzija, dok ja imam 2. Zato me zanima je li bitno ljudima koliko neka osoba ima recenzija iako vide da je nova i ako da koliko je vama trebalo da steknete povjerenje kupaca. Zaboravila sam spomenuti da su cijene stvarno pristupačne (u njih je uključena i poštarina), možda ima par skupljih artikla, ali cijena nije fiksna tj. može dogovor. Nektko sigurno gleda da osoba od koje kupuje ima što više povratnih, ali npr. meni je dovoljno da ih ima koliko i Vi, ionako je sve na ovoj stranici lutrija i mislim da ni ogroman broj povratnih nije više relevantno mjerilo...Tako da Vam to nije pravilo. Također, moguće je da osoba koja je kupila tu stvar koju i Vi prodajete možda jednostavno nije vidjela Vaš oglas, niti bila na Vašem profilu. Mislim da je prodaja svima pala, tako da se nemojte stresirati, ne mora biti da je u Vama problem. :")
2021 05 28
U posljednje vrijeme jako slabo ide prodaja,kao sta su i ostale cure napisale..Tako da mislim da nije problem u vama..Ja i plaćam oglase i mislim da stavljam zaista niske cjene koliko one mogu biti s obzirom sta prodajem,I opet ništa.. Nekad se pitam dali sam možda nevidljiva? 😅😅
2021 05 29
1 2