Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova Često postavljana pitanja

mene zanima zašto već mjesecima ne dobivam obavijest u inbox kad mi netko pošalje poruku?..jedno vrijeme je stizalo u spam, a sada niti tamo..znači, ja moram ući svaki put na krpice da vidim je li mi netko poslao poruku???? to je najbanalnija stvar..i da , znam da ste mijenjali uvjete itd..ja sam stari korisnik, sve je štimalo do prije cca 2 god...iza toga je prilično kaotično.. usput , već 2 put dobivam neke spam poruke od korisnika..br. 1 uopće nije bio tu profil na stranici, mislim imao je neki naziv profil al uopće se ne može otvoriti, zaključih "spam"..maloprije sam isto dobila od neke korisnice isti sadržaj..loš hrvatski i javite se na neki mail..što se tu dešava??
2021 06 01
Zašto su mi nestale foografije artikala koje prodajem - preko 40 komada????? Sve su moje slike....
2021 06 01
> SugerPlumFairy: > Zašto su mi nestale foografije artikala koje prodajem - preko 40 komada????? Sve su moje slike.... Isti razlog ko i svima, jer prodajete artikle koji su označeni krivim tagovima
2021 06 02
> Brosch: > Pozdrav, > molim vas objašnjenje zašto mi stalno brišete artikle za prodaju sa profila?? Niti jedna slika nije bila sa interneta i svi su imali ispravnu kategoriju. Zaista sam uložila puno truda da oglas i slike budu "po pravilima" i onda mi ih maknete bez ikakvog upozorenja?! I dalje su vi svi tagovi lažni pa čisto da se ne čudite kad sve opet nestane...
2021 06 04
Kada bude novi redizajn stranice?
2021 06 04
Da li je dozvoljeno staviti sliku s interneta ako nije prva slika u oglasu? Hvala!
2021 06 07
> Dorinaa: > Da li je dozvoljeno staviti sliku s interneta ako nije prva slika u oglasu? Hvala! je :")
2021 06 07
ova žuta crta "uskoro nove promjene" šeće već po godine na naslovnici. Neuvjerljivo koliko i iritantno, al čovik se navikne...Na često postavljana pitanja administracija svakako nema odgovore, a krpice su se svele na štrace i škovace pa je dovoljno otić svakih nekoliko miseci na stranicu...vjerojatno će i za Božić pisat isto..jedino što se postiglo je to da je svima dojadilo sve na ovom portalu...vidi se i po forumu, korisnicama, svemu
2021 06 07
> dobrojutro: > ova žuta crta "uskoro nove promjene" šeće već po godine na naslovnici. Neuvjerljivo koliko i iritantno, al čovik se navikne...Na često postavljana pitanja administracija svakako nema odgovore, a krpice su se svele na štrace i škovace pa je dovoljno otić svakih nekoliko miseci na stranicu...vjerojatno će i za Božić pisat isto..jedino što se postiglo je to da je svima dojadilo sve na ovom portalu...vidi se i po forumu, korisnicama, svemu Da, upravo to, u sridu!
2021 06 07
Pozdrav, dobila sam poruku od prevaranta Hanne Sepp, međutim obzirom da nisam neško aktivna na krpicama nisam odmah shvatila da je riječ o prevari, ali dobila sam mail sa fejk pay pal uplate.. odma sam shvatila da nešto nije u redu.... ja sam dala IBAN i ime, da li će me dotični oštetiti u bilo kojem smislu? Na mailove više ne mislim odgovarati!! Pomoccc curkeee!!!
2021 06 16
> margareta3456: > Pozdrav, dobila sam poruku od prevaranta Hanne Sepp, međutim obzirom da nisam neško aktivna na krpicama nisam odmah shvatila da je riječ o prevari, ali dobila sam mail sa fejk pay pal uplate.. odma sam shvatila da nešto nije u redu.... ja sam dala IBAN i ime, da li će me dotični oštetiti u bilo kojem smislu? Na mailove više ne mislim odgovarati!! Pomoccc curkeee!!! Neće
2021 06 17
Nemam pojma zasto mi je nestao givenchy novcanik, original je, slike moje a tagovi uredni.
2021 06 18
prijedlog, na temama staviti broj stranica na vrh teme a ne na dnu npr tema tražim bide aktivna i po mjesec dana i ima 20tak stranica, svaki put se treba srolat dolje da bi se otišlo na sljedecu stranicu i tako dalje ...jednostacnije bi bilo da je na vrhu
2021 06 25
I za forum bi bilo super da da zadnji upis, a ne prvu stranicu pa moraš skrolat dole pa na zadnju str.... Sve uvijek zanima zadnji post na nekoj temi.
2021 06 25
> VeraM36: > I za forum bi bilo super da da zadnji upis, a ne prvu stranicu pa moraš skrolat dole pa na zadnju str.... Sve uvijek zanima zadnji post na nekoj temi. Tak je i bilo prije redizajna stranice. Da citiram😅 ; "dok su dinosauri šetali" forum je bio pregledniji, nije bilo drečave pink, desno su bile praćene teme, link na zadnji upis... Meni je bio kompaktniji, lijepo je izgledalo i na mobu i računalu.
2021 06 28