Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

IZMIŠLJENA PAKOST - NEISTINA I IMPUTIRANJE!

Javljam se sa svog drugog profila, za kojeg vi admine, a i ostali znaju da je moj. Ovo što se mene povezalo s RamonaZe, namjerno je napravljeno, izmišljeni razlog blokirati me. Veze nikakve s dotičnom nemam, ne svađam se sama sa sobom, pojma nemam niti tko je dotična niti gdje živi, ali ne znači da neću dokazati da nije član mojeg kućanstva i da njena IP adresa s mojom nikakve poveznice nema. Mene ste blokirali na temelju ničega, jer sam ne znajući tko je dotična mogla biti i u njezinoj blizini, mogli smo sjediti u istom kafiću i koristiti internet kafića, automatski ista IP adresa, ali nije istina da imam s njom ikakve veze i da sam ne daj Bože ja ona, jer je u opisu svog artikla napisala da se vi predstavljate kao ja i da prodajete skupe torbe. To ste hitno pobrisali, ostavili njen opis uz profil u kojem se mene blati i vrijeđa. Nemojte pomisliti da se opravdavam, ne, ali istinu ću vam dokazati, pravu istinu. Nije problem dokazati, postoji agencija kojoj ću se obratiti i dokazati vam da niste u pravu i da je ovo izmišljeno, osveta za što konkretno? Ono, blokirana ona koja je bahato i ispod svih nivoa vrijeđala pa ajmo i katarinamartinu blokirati. Neću preko ovoga tek tako preći, ne, ne, jer ovo ne odgovara istini, izmišljeno! Svakom razumnom je jasno da veze s dotičnom nemam, apsolutno nikakve.
2021 06 10
Dogovoreno. Vjerovat ću našim podatcima dok ne donesete potvrdu agencije.
2021 06 10
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija