Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Stranica jedva radi?

Pozdrav svima samo zelim pitati dali i ostali imaju problema koliko i ja s ovom stranicom. Stranica jedva da radi katastrofa je, jako je nepregledno, slike se same okrecu, kad stisnes na jednu stvar otvori se nes skroz drugo, oglasi na sve strane, stve steka i presporo je. Stvarno se iznerviram tokom kupnje jer stalno imam probleme pri koristenju. Takoder se na slikama jedva ista vidi jer pola slike se otjece prilikom ucitavanja, tako da moram uvjek dodatno centrirati i ùredivati fotografije. Da ne govorim o preglednosti, sve je na sve stane nabacano jedno na drugo, nema preglednosti nista i ako stisnem da zelim isfiltrirati radi velicine, pola mi nece not pokazati, znam to jer bi stvari sto trazim nasla kad skinem filtere. Takoder se jako cesto stranica nece otvoriti samo odjednom prestane raditi. Jako lose imam iskustbo ovdje zao mi je jer mogu nac dosta stvari ali jako jako lose. Prilikom objavljivanja oglasa pise da su slike ucitane a kad stavim oģlas i otvorim ga ponovo pola ih nema i izokrenute su. Jako je spora stranica i nije do interneta jer sve ostalo normalno radi iamm probleme samo kad sam tu. Jel i ostali imaju slicna losa iskustva ili nesto nevalja s mojim profilom. Takoder prija mi je pokusala napravit profil bila i nije onda mogla uc iako je verificirala email. Trazila je pomoc i da joj ponovo posalju lozinku sve bi upisala tocno i opet kaze da je kao nesto krivo upisano. Pitali smo admina i on/ona nam je samo reko/rekla da se to nije nikad dogadalo, sto nam nije uopce pomoglo. Nismo mogle napravit ponovo profil jer je iskoristena email adresa za profil koji ne radi i ovo nije prvi put da se to nekom desilo. Iako admin kaze da je... Neznam mislim da je ova stranica malo na sve strane. Takoder dal bi bilo dobro staviti "seen/procitao/la" na razgovore. Barem bi se onda znalo dal neko zeli poslovat s vama i dal neko nece.
2021 06 29
Meni sve normalno radi, ukoliko imam problema s učitavanjem slike malo ju smanjim i postavim bez problema (Chrome app za android).
2021 06 29
Meni se često pokazuje u zadnje vrijeme ono "Ups, dogodila se pogreška"; moram sto puta refreshati
2021 06 29
> Fraagaria: > Meni se često pokazuje u zadnje vrijeme ono "Ups, dogodila se pogreška"; moram sto puta refreshati Meni isto to!!
2021 06 29
Ja većinom imam raznih problema kad sam na mobitelu, tako da preferiram ulogiravanje na laptopu
2021 06 29
> Fraagaria: > Meni se često pokazuje u zadnje vrijeme ono "Ups, dogodila se pogreška"; moram sto puta refreshati isto
2021 06 29
Ako ste na mobu, bude tako nepregledno, ne da se vidjeti kategorije i opcija veličine. Ako ste na kompu, sve ok radi. Bar meni.
2021 06 30
Meni se i na laptopu pokazuje to "ups, nešto se dogodilo", ništa manje nego na mobitelu
2021 06 30
Ne radi, ali to nije nista novo.
2021 08 04
ne mogu dodati novi artikl, da li primam poruke na mail?, ne znam je li itko išta i slao, a promjena kategorije također ne ide >:(
2021 09 24