Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

2 prevare u mjesec dana

Vidim da je odg. na negativnu "ne razumijem kako tocno uopce snosim odgovornost za ovu situaciju." pa da objasnim ,:) Pošiljka je vlasništvo i odgovornost pošiljatelja sve dok primatelj ne preuzme, potpiše pošiljku. Isključivo pošiljatelj može pisati potražnicu i tražiti isplatu naknade štete.
2021 08 05
> NomadOrganic: > Pošiljka je vlasništvo i odgovornost pošiljatelja sve dok primatelj ne preuzme, potpiše pošiljku. Isključivo pošiljatelj može pisati potražnicu i tražiti isplatu naknade štete. Samo je treba pitati da joj Zara pošalje paket koji se putem zagubi, bi li ga tražila ona ili bi zahtijevala od njih da srede situacije ili joj makar refundiraju narudžbu.
2021 08 05
> Tamara5485: > Samo je treba pitati da joj Zara pošalje paket koji se putem zagubi, bi li ga tražila ona ili bi zahtijevala od njih da srede situacije ili joj makar refundiraju narudžbu. Jok, sama bi ga ganjala po pošti ili dostavnim službama. Nije Zara ništa kriva, Zara je sve odradila kako spada. :') :') :') :')
2021 08 05
Meni se jednom dogodilo da sam 10 dana pratila paket i pisalo je “u distribuciji”, otišla na kiosk - odredište paketa i ženska govori “paket tu stoji par dana “🤦🏼‍♀️. Nije mi došla niti SMS poruka niti je sustav registrirao da je došao na odredište. Napominjem kako mi se to samo jednom dogodilo.
2021 08 05
Jeste našli paket? Zašto te druge korisnice nisu ostavile negativne ocjene?
2021 08 06
Nisam još našla paket, Elsssa je rekla da je pokrenula traženje paketa i imaju valjda još 3 dana zakonskog roka da odgovore🤷🏻‍♀️ Meni je Tisak odgovorio na mail te su rekli da ne pronalaze paket u sustavu po šifri koju mi je dala🤷🏻‍♀️ Dali se ovo ikome dogodilo? U međuvremenu korisnica od koje sam uzela hlače je dobila 2 neg. ocjene.
2021 08 30
1 2