Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak paket - pažljivo pakirajte

Pozdrav, jedan savjet za pakiranje paketa. 😊 Danas sam pokupila jedan paket sa tiska, a kako je jučer bilo kišovito očito se paket negdje namočio. Kutija je cijela izblijedila, a papir u kojem je artikl bio puna žutih fleka. Sva sreća pa nije prešlo na odjeću. 😉 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/676f35cee7bb50b57e16d300f3b3d92b.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b26d4871f5e968b5e62e9bf21f1259f1.jpg) Čisto da si pripazite kada šaljete, dobro zapakirajte stvari. 🤗 Jednom prije sam isto tako kupila torbicu od brušene kože bila je u pamučnom dust bagu, ali i dust bag i torbica su imale žuti trag na točno istom mjestu i iste veličine, misila sam da je prljavo, ali sad shvaćam da je od žute tiskove kutije. 🙂
2021 09 18
Ja uvijek stavljam u plastičnu vrećicu još. Sad sam ženi slala cipele u kutiji, a kutiju u vrećicu, beš zbog ovakvih stvari.
2021 09 18
Uvijek ide vrecica
2021 09 18
I ne naslanjajte se na njega - ja sam jednom šetala Korzom u bijeloj haljini, paket u ruci, ljetna idila i onda skužim da mi je pola haljine žuto 😂😂
2021 09 18
Da treba dobro paziti ja čak nekad stavim i foliju onaj papir onda vrećicu kad sAljem parfeme obvezno ga moram omotati kutiju vatom i selotejpom provjereno nema trganja
2021 09 18
Pa meni nije jasno uopce zasto moraju farbat te kutije. Bolje bi bilo da su obicne kartonske i samo da otprintaju velicinu.
2021 09 18
Slažem se, treba robu barem u vrećicu staviti, često mi stigne samo u paketu umetnuto, bez ikakve zaštite. Malo kiše bi tako mogao sadržaj paketa oštetiti. Ja uvijek pazim da je sve u zaštitnim mjehurićima obloženo (što dobro dođe i kao antistress pucketanje, za korisnice koje to zabavlja 😂) i onda još u dodatnu vrečicu zaštićeno, što je sigurno, sigurno je 😊
2021 09 18
Ovisi i stakleno se moze poslati ako zamotate u vazu i papir onda u torbu
2021 09 19
U kutiju ne torbu pardon vrecica pa kutija
2021 09 19
Vatu
2021 09 19
Ne vazu
2021 09 19
Baš sam slala nedavno fotografije u Tisak omotnici, naravno, zapakirala sam ih prvo u svoju omotnicu a unutra još obložila najlon vrećicom. Znalo se dogoditi da se namoči ili se nešto prolije po tome i uništi se sadržaj. Djelatnica na kiosku mi je jeeedva jedvice dala uopće poslati takav paket jer je kao zabranjeno pakirati u svoju ambalažu ili na bilo koji način omatati jer oni kao moraju vidjeti što se šalje :s Vjerojatno zbog toga neki pošalju bez vrećica i dodatne zaštite :|
2021 09 19
> snjeska83: > Baš sam slala nedavno fotografije u Tisak omotnici, naravno, zapakirala sam ih prvo u svoju omotnicu a unutra još obložila najlon vrećicom. Znalo se dogoditi da se namoči ili se nešto prolije po tome i uništi se sadržaj. Djelatnica na kiosku mi je jeeedva jedvice dala uopće poslati takav paket jer je kao zabranjeno pakirati u svoju ambalažu ili na bilo koji način omatati jer oni kao moraju vidjeti što se šalje :s Vjerojatno zbog toga neki pošalju bez vrećica i dodatne zaštite :| Ne znaju ni sami koja su im pravila, moraju vidjeti, a nude opciju da se kupi ambalaža i pakira doma 😅
2021 09 20
Nisam to znala, ja kupim kutiju, kuci zapakiram i jos ju dodatno zalijepim da ju oni ne mogu otvoriti jer sam citala o kradjama pa da se osiguram, svasta 😅> snjeska83: > Baš sam slala nedavno fotografije u Tisak omotnici, naravno, zapakirala sam ih prvo u svoju omotnicu a unutra još obložila najlon vrećicom. Znalo se dogoditi da se namoči ili se nešto prolije po tome i uništi se sadržaj. Djelatnica na kiosku mi je jeeedva jedvice dala uopće poslati takav paket jer je kao zabranjeno pakirati u svoju ambalažu ili na bilo koji način omatati jer oni kao moraju vidjeti što se šalje :s Vjerojatno zbog toga neki pošalju bez vrećica i dodatne zaštite :|
2021 09 20
Uzasno me nervira kad mi robu samo bace u kutiju, kao da su vrecice potpuno izumrle. Jednom mi je cura slala haljinu u najtanjoj mogucoj kuverti postom. Kuverta i haljina stigle su - poderane... i uopce ih nije briga....
2021 09 23
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija