Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

BAHATA PREVARANTICA

Savjet autorici, editiraj naslov teme i u njega stavi nick te ime i prezime uvaljivačice. Obično postanu dosta kooperativne kad ih kolega s posla može izguglat u sekundi. I ne briši temu ni negativnu nikad ikad.
2021 10 04
> Nocturama: > Savjet autorici, editiraj naslov teme i u njega stavi nick te ime i prezime uvaljivačice. Obično postanu dosta kooperativne kad ih kolega s posla može izguglat u sekundi. > I ne briši temu ni negativnu nikad ikad. E bas to. Jer je ovo napravila vise puta. I ne kuzim zasto nije blokirana.
2021 10 04
> nefertiti111: > > Nocturama: > > Savjet autorici, editiraj naslov teme i u njega stavi nick te ime i prezime uvaljivačice. Obično postanu dosta kooperativne kad ih kolega s posla može izguglat u sekundi. > > I ne briši temu ni negativnu nikad ikad. > E bas to. Jer je ovo napravila vise puta. I ne kuzim zasto nije blokirana. Zato jer administrator obriše negativnu bezobraznim prodavačima koji uvale smeće. A kupac koji je oštećen ostane sa istom.
2021 10 04
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/95e49263eddf573a360b771629ef47e4.jpg) Mlada dama je izvršila povrat, , koliko vidim blokirana je, meni je negativna ili brisana ili mi je ona izbrisala 🤷🏽‍♀️
2021 10 07
Super što ste dobili povrat! Od prodavačice jako bezobrazan i bahat stav, i općenito mi nije jasno zašto cure ovdje pišu o Zari kao da je Chanel.
2021 10 07
Pravda je spora ali dostižna
2021 10 07
1 2