Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pozitiva!!!!

Evo u moru ruznih komentara o korisnicama, ja sam htjela jednu situaciju ispricati koju sam dozivjela na Krpicama.. I tako ja sebi trazim torbu na Krpicama ,da si poklonim za rodendan koji je ovaj petak i nađem ju,divna i bas kakvu sam trazila. Kontaktiram curu i sve se dogovorimo i usput joj kazem kako sam bas sretna jer sam ju nasla i da ju poklanjam sama sebi za rodendan i zamislite sta mi u paketu s torbom dolazi??! Rođendanska čestitka!!😊😊😍😍 Gesta koja me je tako dirnula,sitnica koja me je tako razveselila da sam morala svima Vama ispričati. Ima dobrih ljudi jos..🤩😍 Širimo ljubav i pozitivu ljudi moji❤
2021 10 18
baš lijepo <3
2021 10 19
Ima ih još ovdje na krpicama ,većina da kojim sam surađivala su krasne ,ali izdvojila bih profil stelas99.Toliko brižna uz svu svoju nevolju misli na druge .Prilikom kupnje ima i artikle koje poklanja nisam htjela birati artikl gratis jer sam mislila da je zauzet ili već nekom poklonjen bio mi je bio u omiljenim još prije kupnje.Kupila sam neke čizmice i u paketu i baš ta majica što sam imala u omiljenim ,čokolada ,sapunčić mislim sve tako brižno zapakirano stvarno se vidi o kakvoj je osobi riječ💞
2021 10 19
> EMINNAD: > Ima ih još ovdje na krpicama ,većina da kojim sam surađivala su krasne ,ali izdvojila bih profil stelas99.Toliko brižna uz svu svoju nevolju misli na druge .Prilikom kupnje ima i artikle koje poklanja nisam htjela birati artikl gratis jer sam mislila da je zauzet ili već nekom poklonjen bio mi je bio u omiljenim još prije kupnje.Kupila sam neke čizmice i u paketu i baš ta majica što sam imala u omiljenim ,čokolada ,sapunčić mislim sve tako brižno zapakirano stvarno se vidi o kakvoj je osobi riječ💞 predivno </3 :") :")
2021 10 19
Kako male stvari pažnje mogu postati jako velike SRETAN ROĐENDAN <3 (ITEKAKO JE SVAKA POZITIVA DOBRODOŠLA) :*
2021 10 19