Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanje vezano za poštu

![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/25155326e76280f6364fe7bf36a25571.jpg) Zašto piše u povratu pošiljatelju, da li je gđa odbila paket ili to samo tako piše, ili su došla neka nova pravila sa novim cijenama? Ako netko zna, molila bi za odogovor, jer sam baš u brizi! Hvala😕
2021 10 21
vjerojatno je odbila preuzeti paket, to rijesite s njom. da li je trebala platiti pouzecem? meni se nekad znalo vratiti jer postar nije nasao adresu ili stan, vjerojatno je bio neki novi pa se nije ni trudio potraziti
2021 10 21
> jelena693: > vjerojatno je odbila preuzeti paket, to rijesite s njom. da li je trebala platiti pouzecem? > meni se nekad znalo vratiti jer postar nije nasao adresu ili stan, vjerojatno je bio neki novi pa se nije ni trudio potraziti Ne, unaprijed je platila pt, poslala sam kao paket, idem gđu.pitati, stvarno ne znam zašto bi odbila paket…
2021 10 21
Meni se čini da je rok za preuzimanje pošiljke 5 radnih dana, pa prema datumima - ne bi se pošiljka trebala vratiti pošiljatelju. Vjerojatno je nije stigla preuzeti?
2021 10 21
> lilarose: > Meni se čini da je rok za preuzimanje pošiljke 5 radnih dana, pa prema datumima - ne bi se pošiljka trebala vratiti pošiljatelju. Vjerojatno je nije stigla preuzeti? Nadam se da krivo piše u statusu.
2021 10 21
Meni je takav status bio jednom kad je pošiljatelj krivo napisao poštanski broj pa je paket došao u krivi grad. U statusu je pisalo da se vraća pošiljatelju, a zapravo je bilo u dolasku iz te pošte u moju. Možda je vaš paket stigao u Zagreb, ali u krivu poštu pa sad šalju dalje. Ne znam kako pošta funkcionira, ali to je moja teorija ,:)
2021 10 21
Meni su jednom napravili sličnu glupost, nije me bilo doma i ostavili su papirić da pokupim u roku od 5 dana. Međutim, paket je odmah sljedeće jutro greškom vraćen pošiljatelju, bez da je rok prošao, te nakon gomile zivkanja, nikome od djelatnika nije bilo jasno zašto su to napravili. Paket se morao opet slati, plaćati dupla poštarina itd...hoću reći, sve je moguće...
2021 10 22
A moguce je da postar nije nasao adresu ili stan. Tako se meni vratio paket nakon pokusaja dostave, a vec drugi dan ga poslali nazad. Na paketu je pisalo "nepoznato", kao da primatelj ne postoji na toj adresi
2021 10 22
> kroasan: > Meni je takav status bio jednom kad je pošiljatelj krivo napisao poštanski broj pa je paket došao u krivi grad. U statusu je pisalo da se vraća pošiljatelju, a zapravo je bilo u dolasku iz te pošte u moju. > Možda je vaš paket stigao u Zagreb, ali u krivu poštu pa sad šalju dalje. Ne znam kako pošta funkcionira, ali to je moja teorija ,:) U pravu ste, u krivu poštu je stigao, sad čekamo da ga vrate u pravu!🤦‍♀️ Hvala svima na pomoći!❤️
2021 10 22
Imalo bi vise smisla nazvati sluzbu za korisnike nego otvarati temu i pitati ljude koji nemaju veze s posiljkom
2021 10 22
> Desinićka: > Imalo bi vise smisla nazvati sluzbu za korisnike nego otvarati temu i pitati ljude koji nemaju veze s posiljkom Šaljem jako rijetko, tj nikada s poštom i nisam u toku, a mislila sam da je možda netko imao sličan ili isti problem s poštom, pošto s njima nikada nisi siguran da li će pošiljka uopće i stići primatelju, nisu baš najpouzdaniji. A i iskreno, neda mi se zamarati sa njima, lakše mi je na ovaj način pitati, nisam osoba koja voli nazivati, to samo kad je zajeb neki teški u pitanju. Poslala sam im mail, ali tek sljedeći dan sam dobila odgovor, kad je već sve bilo riješeno. Uglavnom, paket je na kraju ipak sretno stigao, jej!😅
2021 10 23