Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zalando stranica i popust kod

Pozdrav Kupila bih danas artikle na 50%popusta na Zelando stranici. Kako se plaća,jel robica ok i kako se iskoristi kod ? Prvi mi je put te sam zbunjena.
2021 10 25
Pozdrav, na zadnjem koraku upisete kod "MODA50", nakon čega vam se automatski prepolovi konačni iznos koji trebate platiti. Možete platiti karticama ili pouzećem, a robu možete i vratiti ako vam ne odgovara 😄
2021 10 25
> Poisene: > Pozdrav, na zadnjem koraku upisete kod "MODA50", nakon čega vam se automatski prepolovi konačni iznos koji trebate platiti. > Možete platiti karticama ili pouzećem, a robu možete i vratiti ako vam ne odgovara 😄 Plaća li se ptt i koliko se čeka dostava?
2021 10 25
> Gitarista: > > Poisene: > > Pozdrav, na zadnjem koraku upisete kod "MODA50", nakon čega vam se automatski prepolovi konačni iznos koji trebate platiti. > > Možete platiti karticama ili pouzećem, a robu možete i vratiti ako vam ne odgovara 😄 > Plaća li se ptt i koliko se čeka dostava? Jel to samo danas 50 % ?
2021 10 25
Vrijedi 3 dana kolko sam shvatila i svaki dan je nešto drugo na sniženju.
2021 10 25
> Gitarista: > > Poisene: > > Pozdrav, na zadnjem koraku upisete kod "MODA50", nakon čega vam se automatski prepolovi konačni iznos koji trebate platiti. > > Možete platiti karticama ili pouzećem, a robu možete i vratiti ako vam ne odgovara 😄 > Plaća li se ptt i koliko se čeka dostava? Koliko sam vidjela dostava je besplatna, a isporuka je u roku tjedan dana maksimalno, barem je do sada tako bilo. Piše vam okvirni datum isporuke kad naručujete 😊 Danas je 50% na odjeću, sutra pretpostavljam na obuću, a u srijedu na modne dodatke
2021 10 25
> Poisene: > > Gitarista: > > > Poisene: > > > Pozdrav, na zadnjem koraku upisete kod "MODA50", nakon čega vam se automatski prepolovi konačni iznos koji trebate platiti. > > > Možete platiti karticama ili pouzećem, a robu možete i vratiti ako vam ne odgovara 😄 > > Plaća li se ptt i koliko se čeka dostava? > Koliko sam vidjela dostava je besplatna, a isporuka je u roku tjedan dana maksimalno, barem je do sada tako bilo. Piše vam okvirni datum isporuke kad naručujete 😊 > Danas je 50% na odjeću, sutra pretpostavljam na obuću, a u srijedu na modne dodatke Mogu li kupiti 3 artikla ina sve 3 ostvariti 50 % ili samo na jedan ?
2021 10 25
> Gitarista: > > Poisene: > > > Gitarista: > > > > Poisene: > > > > Pozdrav, na zadnjem koraku upisete kod "MODA50", nakon čega vam se automatski prepolovi konačni iznos koji trebate platiti. > > > > Možete platiti karticama ili pouzećem, a robu možete i vratiti ako vam ne odgovara 😄 > > > Plaća li se ptt i koliko se čeka dostava? > > Koliko sam vidjela dostava je besplatna, a isporuka je u roku tjedan dana maksimalno, barem je do sada tako bilo. Piše vam okvirni datum isporuke kad naručujete 😊 > > Danas je 50% na odjeću, sutra pretpostavljam na obuću, a u srijedu na modne dodatke > Mogu li kupiti 3 artikla ina sve 3 ostvariti 50 % ili samo na jedan ? Piše vam na stranici, mislim da piše da maksimalan iznos kupnje ne smije prelaziti 4000 kn ili tako nesto. Znaci do 4000 kn možete odjeće kupiti i na sve ca vam se odbiti 50%. Pročitajte na stranici, nisam sigurna radi li se o ovom iznosu, ali ima neki limit
2021 10 25
Oprostite na upadu, ali zna li netko zasto mi se nije prepolovio iznos? Sve je odjeca u kosarici, a ne mogu naci kontakt za korisnicki sluzbu. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bafa1181ac99fc8ba87c016d82b6e2b1.jpg)
2021 10 25
Zato sto su samo određeni artikli na 50% 🙄
2021 10 25
> LaMi21: > Oprostite na upadu, ali zna li netko zasto mi se nije prepolovio iznos? > Sve je odjeca u kosarici, a ne mogu naci kontakt za korisnicki sluzbu. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bafa1181ac99fc8ba87c016d82b6e2b1.jpg) Da li ste uzeli pod popuatom 50%?
2021 10 25
> Gitarista: > > LaMi21: > > Oprostite na upadu, ali zna li netko zasto mi se nije prepolovio iznos? > > Sve je odjeca u kosarici, a ne mogu naci kontakt za korisnicki sluzbu. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bafa1181ac99fc8ba87c016d82b6e2b1.jpg) > Da li ste uzeli pod popuatom 50%? Jesam
2021 10 25
nisu svi artikli snizeni. ja sam spremila dosta toga na wishlistu i neki mi sakoi, puloveri ne mogu na taj kod. ispod svakog artikla vam pise da li ide kod ili ne
2021 10 25
> jelena693: > nisu svi artikli snizeni. ja sam spremila dosta toga na wishlistu i neki mi sakoi, puloveri ne mogu na taj kod. ispod svakog artikla vam pise da li ide kod ili ne Hvala Vam!!😊
2021 10 25
kakva su vaša iskustva kupovine na toj stranici?
2021 10 27
1 2