Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Trazim savjet :)

Bila je jedna tema prije par mj o takvoj biserki..valjda nije ista osoba
2021 10 26
Samo se nadam da su nenosene ostale…dobro to provjerite nista na majke mi
2021 10 26
napravila bi povrat ako ste već rekli da ćete napraviti, ali onda nikad više ne bi surađivala s tom osobom
2021 10 26
> bambi_Zg: > napravila bi povrat ako ste već rekli da ćete napraviti, ali onda nikad više ne bi surađivala s tom osobom Da kopka me sto napraviti.. ali bas onakav pristup kao daj ajde vrati mi molim te pare treba mi.. ( nakon 10 dana i kao da sam neka balavica). Razmisliti cu jos do veceras i konacno odluciti. Hvala jos jednom svima na savjetima.
2021 10 26
Ja ne bi napravila povrat u ovoj situaciji. Onako, zašto bi napravili povrat? Jesu naušnice oštećene? Nisu. Jesu naušnice bile krivo oglašene? Nisu. Je li gospođa vidjela naušnice na primopredaji? Je. I to da joj vi izlazite u susret a ona je još i bezobrazna mi nije ok. Dakle, postoje prava kupaca ovdje, ali postoje i prava prodavača - ako se netko odluči nešto kupiti i ne odgovara mu, neka to dalje oglasi i nikom ništa. A ako mu se to često događa, onda možda mora biti promišljeniji pri kupovini.
2021 10 26
Ja znam napraviti povrat ali ovo mi se stvarno čini previše, a najgorje je što tome nema kraja....šta će vraćati nakon naušnica, vi ste fini a cura iskorištava vaše poštenje.....ipak razmislite
2021 10 26
Povrat napravi jedino ako si luda 😅😅😅😅
2021 10 26
Posebno mi je dirljivo kako se poziva na bolesno dijete koje je čekalo u autu. Jer, eto, ti se trebaš osjećati loše zato što ona bolesno dijete vozika okolo na mijenjanje điđa. Ovo nije za povrat, ovo je za sjest i plakat.
2021 10 26
> Nocturama: > Posebno mi je dirljivo kako se poziva na bolesno dijete koje je čekalo u autu. > Jer, eto, ti se trebaš osjećati loše zato što ona bolesno dijete vozika okolo na mijenjanje điđa. > Ovo nije za povrat, ovo je za sjest i plakat. Slažem se.
2021 10 26
Nikakav povrat. Iskreno, podsjeca me na jednu s kojom sam ja imala suradnju, isto munjara, mozda cak i ista.
2021 10 26
Ma nikad pa ni tad, kakve su to fore sviđa joj se pa ne, pa bi mijenjala.. Sad kad ste već dogovorile onda to od radite, ali ubuduće ne dajte se zajebavati 💪
2021 10 27
pozdrav molim za savjet... kupila sam neki dan nesto od jedne žene, ona je meni dana mjere, radi se o jakni.. ali kad je jakna stigla ona je 6 cm manja nego je gda navela u svojim mjerama. dogovorile smo povrat, ona će meni uplatit novce natrag a ja njoj poslati jaknu. no mene zanima prvi put mi se ovo desilo ovdje, ako je njena krivnja tj dala je manje mjere, ko plača postarinu za povrat? dal je prodavac duzan vratit novce za jaknu i postarinu koju je kupac uplatio za slanje + postarina za povrat natrag prodavacu? ili samo novce za jaknu? hvala za svaki savjet
2021 10 27
Prodavac koji je krivo oglasio predmet u pravilu bi trebao pokriti troskove postarine.
2021 10 27
Dužna je vratiti cijelu svotu koju si joj uplatila, a ako želi jaknu natrag mora ti uplatiti i za poštarinu 😃 ako neće, nema ni jakne. > mirela-m: > pozdrav molim za savjet... > kupila sam neki dan nesto od jedne žene, ona je meni dana mjere, radi se o jakni.. ali kad je jakna stigla ona je 6 cm manja nego je gda navela u svojim mjerama. dogovorile smo povrat, ona će meni uplatit novce natrag a ja njoj poslati jaknu. no mene zanima prvi put mi se ovo desilo ovdje, ako je njena krivnja tj dala je manje mjere, ko plača postarinu za povrat? dal je prodavac duzan vratit novce za jaknu i postarinu koju je kupac uplatio za slanje + postarina za povrat natrag prodavacu? ili samo novce za jaknu? hvala za svaki savjet
2021 10 27
Jedino što ću reči je to da možeš što hoćeš ali nemožeš do kad oćeš...ovo je žešća patologija za neki drugi odjel ne za Krpice,što si ljudi dozvoljavaju to je strava...Stavite na ignore i do sada ste učinili previše...
2021 10 28