Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Povecanje pogleda profila

Novi smo ovdje i zanima me kako se poveca pogled profila? Ima li neka opcija? Hvala
2021 11 05
Nisam dugo bila na krpicama jer su me počele jako iritirati neodgovorne korisnice, i danas sam se ponovo aktivirala ,moje iskustvo pokazuje ,što više stavljanja artikala i naravno sudjelovanja na forumu ako Vam se hoće i imate vremena...
2021 11 06
Možete probati kupiti usluge za promociju artikla pa tako možete poećati broj pogleda, jer će Vam artikl biti istaknut.
2021 11 06
Najbolje je što češće stavljati nove stvari. Ja jednom tjedno stavim 3-4 nova komada nakita. Uz to stvoriti bazu stalnih kupaca, a to je jedino moguće ako ćete biti brzi u slanju, stvari moraju biti u potpunosti onakve kakve ste ih opisali plus ako dodate kakav poklončić lijepo se vidi :) U biti uvijek kad šaljem, šaljem onako kako bi ja voljela dobiti, znači razveseliti osobu.
2021 11 07
Pomaže biti aktivan na forumu, mene su tako par žena zapratile, nismo surađivali ali smo bili aktivni zajedno na nekim temama.
2021 11 07
Ja sam prije stalno 'uredivala' artikle i tako mi je broj pregleda uvijek bio oko 200-400, nekad bi završila i na prvoj stranici.sada za to nemam vremena ali znam da je meni radilo 😊
2021 11 07
Bok cure, kakve fotke su po vama najbolje? Ne zelim se slikati i stavljati na profil, eventualno posaljem ako me netko konkretno pita kako nesto stoji itd…
2021 11 08
Robica na vješalici ili ako imaš na lutku. Jedino kod dječje robe stavim na krevet, nije to zgodno na vješalici. Mrzim slike robice na podu...... Ali mi je vrh, novo s etiketom, nenošeni, a ona se slika u toj robi. E bome je nošeno!
2021 11 08
Hvala na savjetu! To su valjda one munjare koje kupe robu, ostave etiketu, odjenu jednom, a zatim prodaju ili vracaju. Dno dna! > VeraM36: > Robica na vješalici ili ako imaš na lutku. Jedino kod dječje robe stavim na krevet, nije to zgodno na vješalici. Mrzim slike robice na podu...... > Ali mi je vrh, novo s etiketom, nenošeni, a ona se slika u toj robi. E bome je nošeno!
2021 11 08
> Maza2206: > Bok cure, kakve fotke su po vama najbolje? Ne zelim se slikati i stavljati na profil, eventualno posaljem ako me netko konkretno pita kako nesto stoji itd… Ja sam recimo nasla online sliku kupaceg kako stoji, slikala svoje i dodala nakraju tu 1 sliku s neta, tako da se nemoram slikat u tome. Trebalo bi gledati da slike budu cim kvalitetnije i realne boje.
2021 11 09
> Maza2206: > Bok cure, kakve fotke su po vama najbolje? Ne zelim se slikati i stavljati na profil, eventualno posaljem ako me netko konkretno pita kako nesto stoji itd… Meni su najugodnije oku one sa bijelom pozadinom. Kad vidim na krevetu, sa šarenom posteljinom.. ne znaš gdje je početak a gdje kraj artikla. Na vješalici znači, odnosno neke manje stvari (nakit, torbice) na bijeloj komodi ili papiru/kartonu/plahti u bijeloj boji.
2021 11 09
> CocoAtina: > Novi smo ovdje i zanima me kako se poveca pogled profila? Ima li neka opcija? Hvala Mislim da je najbitnije lijepo slikati artikle, to privlaci paznju
2021 11 09
> Ametista: > > Maza2206: > > Bok cure, kakve fotke su po vama najbolje? Ne zelim se slikati i stavljati na profil, eventualno posaljem ako me netko konkretno pita kako nesto stoji itd… > Ja sam recimo nasla online sliku kupaceg kako stoji, slikala svoje i dodala nakraju tu 1 sliku s neta, tako da se nemoram slikat u tome. > Trebalo bi gledati da slike budu cim kvalitetnije i realne boje. Hm na tragu ali više mi ove djeluju da su gotovo identične ako ne i identične: https://bestsale.2021outletstores.ru/content?c=new%20yorker%20bikini%202018&id=39
2021 11 09
Stavite niske cijene, meni tako baš brzo odu stvari. Lijepe fotke su super, ali ja ne uspijem uhvatiti sunčan dan baš uvijek kad želim. :/
2021 11 09
> KreativnoSelo: > > Ametista: > > > Maza2206: > > > Bok cure, kakve fotke su po vama najbolje? Ne zelim se slikati i stavljati na profil, eventualno posaljem ako me netko konkretno pita kako nesto stoji itd… > > Ja sam recimo nasla online sliku kupaceg kako stoji, slikala svoje i dodala nakraju tu 1 sliku s neta, tako da se nemoram slikat u tome. > > Trebalo bi gledati da slike budu cim kvalitetnije i realne boje. > Hm na tragu ali više mi ove djeluju da su gotovo identične ako ne i identične: > https://bestsale.2021outletstores.ru/content?c=new%20yorker%20bikini%202018&id=39 Cini mi se da su ove stranice s ovakim i slicnim http adresama prevarantske. Mozda se varam, nisam nikad narucila, ali sam kupila Ugg cizme novije kolekcije za 1260kn a na ovakoj stranici sam ih nasla za niti 500 kn. Da su original sigurno nebi toliko kostale. A jednom sam i poslala upit na kontakt, i vratio mi se email da email adresa ne postoji (ili tako nekako).
2021 11 09
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija