Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

MOLIM SUVISLO OBJAŠNJENJE...

uopce ne obadam na par ljudi ovdje jer znam kako se ovdje razgovara i tko i kome... ja bih se IPAK drzala svojih ocjena i misljenja manjine da je isto glupo pravilo.. ocito nisam s njime upoznata,tako da molim da mi ne persirate i pravite se psihoanaliticarke iza nickova.. ne spustam se na taj malograđanski "uđimo u kolo i potcjenjujmo nekog tko je vrlo jasno izrazio misljenje i stav...pa i neznanje"... ocjene?zasluzene....! jos koje pitanje?ne? ok,I left the chat.
2021 11 12
i embrace hvala sto si uhvatila point:)
2021 11 12
Neka si ti, mišice, "ušla u kolo" s cinizmom i docirajućim stavom. Temu si otvorila javno, na forumu i svakome je dopušteno sudjelovati. Moderatori će ti prije odgovoriti ako im pišeš u pp. Ipak, vjerujem da ne odgovaraju na pitanja koja su već odgovorena u faq-u. Nekako se ide od pretpostavke da će korisnici prije (ili barem za vrijeme) korištenja usluga proučiti pravila portala čije usluge koriste. Čitati znaš, klikati znaš.
2021 11 12
Teehee, ova haljina koju prodajete ima fotke sa neta. Pa mene bi bilo sramota da tako brzo osuđujem druge korisnice za nešto što i sama radim. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/59bce258aef00959c93c1bf29432d245.jpg)
2021 11 12
Hvala ti na reklami! Vidim da si pročešljala profil u nadi da ćeš pronaći neki propust. Obrisano. Samo mi nije jedna stvar jasna, gdje si ti pobogu pročitala kako ja osuđujem druge korisnice zbog fotki s interneta? Bojim se da ćeš morati ponovno pročitati sve moje postove. Ovaj put nadam se s razumijevanjem.
2021 11 12
hahhhahhah,kolosalni mic drop🌹
2021 11 12
Nova sam tu pa malo gledam proucavam par dana,iskreno meni je zanimljivije kada su prve slike,slike skinute sa interneta,urednije je,malo mi je neukusno kada su po slikama prsti vlasnica,nozni prsti😂 i ostali dijelovi tijela,a i roba izguzvana,ima slika gdje je roba stavljena na pod i slikana,meni nakon toga samo dode misao,pa sto je to netko nakon slikanja vratio u ormar😀
2021 11 12
> embrace: > Sanja, ovdje smo mi korisnici koji donosimo profit stranici. Osim ako ne mislite da bi stranica postojala bez korisnika, ili bolnica bez pacijenata i zdravstvenih dužnika koji za isto uplaćuju. To je odnos dviju strana, a ne jedne, stoga je normalno da postoji komunikacija o smislenosti i načinu provođenja pravila. > Malo mi je smiješno da ne branite prenošenje fotki sa neta i spominjete glazbenu industriju, kad na svome profilu koristite fotku izvođača koja nije vaša. Fotke iz prošlog stoljeća podliježu drugim pravilima, pogotovo one niske rezolucije (200X200 npr.,) a dugme je samo dio prvog covera, čak se i prvi cover (na kojem su i cice poluotkrivene iz godine 1974.) smije koristiti pod uvjetima poštene upotrebe prema zakonu, a isti se zakon primjenjuje i na cijelu Ameriku- jer se s tom malom rezolucijom ne može gotovo ništa i ne oštećuje naslijeđena prava autora covera. Izvođač s tim pravima nema ništa. Jedni pišu glazbu, drugi sviraju, treći rade covere. Također, nepoznat je autor ili nasljednik fotografije. Ostalih propusta u ormaru valjda nemam, ali ako nađete, slobodno javite. Znam, nije sve izmjereno, ali mjerim na upit. Dok je npr. Zara vlasnik svojih fotografija, pa iako ih je otkupila od autora koji su ih snimili, oni su autori do kraja svemira i nitko im autorsko pravo ne može oduzeti. Eto, ako nađete autora ja ću mu se obratiti pismenim putem i otkupiti prava za svoj avatar doživotno. Jer...volim taj bend i važan mi je iz više razloga.
2021 11 12
> đuki65: > Nova sam tu pa malo gledam proucavam par dana,iskreno meni je zanimljivije kada su prve slike,slike skinute sa interneta,urednije je,malo mi je neukusno kada su po slikama prsti vlasnica,nozni prsti😂 i ostali dijelovi tijela,a i roba izguzvana,ima slika gdje je roba stavljena na pod i slikana,meni nakon toga samo dode misao,pa sto je to netko nakon slikanja vratio u ormar😀 Odlično ste to napisali i baš je tako, naravno da su vam profesionalne modne fotke nastale s najboljom fotografskom opremom i s ciljano postavljenom rasvjetom zanimljivije i urednije, ali nisu životnije. Da, nožni prsti su živi užas, vidjela sam i vrećicu kikirikija i nepospremljene krevete, ali meni je to nekad baš simpatično...kad odem na stranicu FreePeople pa poslije dođem na MK trebam jedno 10 min prilagodbe....
2021 11 12
😂😂> sanjaurban: > > đuki65: > > Nova sam tu pa malo gledam proucavam par dana,iskreno meni je zanimljivije kada su prve slike,slike skinute sa interneta,urednije je,malo mi je neukusno kada su po slikama prsti vlasnica,nozni prsti😂 i ostali dijelovi tijela,a i roba izguzvana,ima slika gdje je roba stavljena na pod i slikana,meni nakon toga samo dode misao,pa sto je to netko nakon slikanja vratio u ormar😀 > Odlično ste to napisali i baš je tako, naravno da su vam profesionalne modne fotke nastale s najboljom fotografskom opremom i s ciljano postavljenom rasvjetom zanimljivije i urednije, ali nisu životnije. Da, nožni prsti su živi užas, vidjela sam i vrećicu kikirikija i nepospremljene krevete, ali meni je to nekad baš simpatično...kad odem na stranicu FreePeople pa poslije dođem na MK trebam jedno 10 min prilagodbe....
2021 11 12
> sanjaurban: > Fotografije koje preuzimate (kradete) nečije su vlasništvo i ne možete ih uzimati i stavljati u svoj oglas. Zabranila bih korištenje fotografija s interneta da me se pita- na ovoj stranici. Uzmite mobitel ili fotić i napravite svoje fotografije. Kad mi se ne sviđa kako radim kolače, odem u slastičarnicu i KUPIM kolače. Ne kradem. To vam je to. Pravi i jedini odgovor na vaše pitanje. Tvoja slika na profilnoj je autorska? Pitam za prijatelja.
2021 11 12
Prva fotka ne smije biti s neta već Vaša
2021 11 12
> Desinićka: > > sanjaurban: > > Fotografije koje preuzimate (kradete) nečije su vlasništvo i ne možete ih uzimati i stavljati u svoj oglas. Zabranila bih korištenje fotografija s interneta da me se pita- na ovoj stranici. Uzmite mobitel ili fotić i napravite svoje fotografije. Kad mi se ne sviđa kako radim kolače, odem u slastičarnicu i KUPIM kolače. Ne kradem. To vam je to. Pravi i jedini odgovor na vaše pitanje. > Tvoja slika na profilnoj je autorska? Pitam za prijatelja. "Pitanje korištenja autorskih djela ili njihovih dijelova kao avatara nije do sada izazivalo nikakve sporove u Republici Hrvatskoj. Iako je moguće argumentirati da određeni slučajevi takvog korištenja mogu predstavljati povredu autorskog i drugih prava (žigovnog, kao i prava osobnosti), korisnicima stoji na raspolaganju nekoliko učinkovitih mogućnosti za obranu od takvih zahtjeva. U trenutku pisanja ovog Vodiča,smatramo neizglednim da bi krajnji korisnici mogli trpjeti pravne posljedice zbog korištenja fotografija filmskih zvijezda, animiranih likova ili znakovlja sportskih klubova kao avatara." - https://euipo.europa.eu/ohimportal/hr/web/observatory/faqs-on-copyright-hr#12
2021 11 15
S obziron da se može iščitat da pratite forum (pa čak znate i ko kako razgovara i s kin) otkud čuđenje jer van je izbrisan oglas kojem je prva slika internetska? Slično ko kad policajac zaustavi vozača koji nije vezan, a ovaj ga osorno pita jel zaustavio i one koji se nisu vezali, a prošli prije njega? Jer stvar je osobna...sigurno su vas uzeli na zub...a u praksi ste postupili tako da je cijukanje suvišno...Niko od nas se nije usrićio s administratorima i neka pravila jesu glupa, ali još gluplje mi je čuđenje jer je neko nekažnjeno proša kroz crveno, pa što ne bi i vi...
2021 11 15
> embrace: > Osim toga, upravo je zbog takvih "pravila" blokirana katarinamartina, ako se ne sjećate, zadnji odgovor admina je bio da preprodaje artikle i nakon toga je ostao blok (kao i mnogim drugima jer ih je netko prijavio za istu stvar). Dobro znaš zašto sam ja blokirana i to bez razloga. Kao ja sam RamonaZe, jer se i ona služila našim kućnim Internetom. Nebuloza samo takva! Ako ćemo o preprodaji, ima tu masu profila koji godinama prodaju na svim mogućim sajtovima za prodaju robe i svašta nešto, ali je dovoljno napisati u opisu uz profil da je roba njihova i od obitelji. Koliko nas ima u obitelji? Jako, jako puno, brojimo se troznamenkastim brojem, o daljnjoj obitelji da i ne govorim i što sad? Prevarene se usmjerava na 'zajednicu', a u mojem slučaju zajednica/demokracija nema pravo glasa. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/68640717ca1976c52835bc34c8c07953.jpg)
2021 11 16