Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Help, "čupavi" tepih

Help Prosuo mi se sok od cikle po bijelom, čupavom tepihu.. Kako očistiti to?
prije 8 dana, 14:10
Hitno Vanish oxi action, radi čuda!
prije 8 dana, 14:27
Ciklu? Mislim nikako. Pokušajte možda vanish neki za tepihe ili nešto od toga što ima izbjeljivač. Od kojeg je materijala tepih. Ako je vuna, mislim da mu nema spasa.
prije 8 dana, 14:31
probajte obični deterdžent za suđe obilno posuti i lagano ispirati toplom vodom :) sretno
prije 8 dana, 14:46
Ajme, ja vam ne znam dati savjet ali me zanima ako vam je uspjelo i kako? Meni se jednom staklenka od cikle razbila odmah drugi dan nakon šta smo uselili, znači friško postavljene pločice i fuge su odmah bile roze :-))
prije 7 dana, 09:01
Jao uspjela sam, doslovno je opet bijel, kao da se nist nije dogodilo Prvo sam cistom vodom to ribala/brisala, onda sam koristila Vanish za mrlje i ostala je nijansa roze boje.. no za par sati je nestalo, i sad je potpuno bijelo.. Hvala na savjetima!
prije 7 dana, 12:22
To je zato što Vanish koristi kisik tj oksidira mrlje, a za to treba ipak malo vremena. Čista kemija. ;)
prije 7 dana, 13:51
> Magdalena_20: > Jao uspjela sam, doslovno je opet bijel, kao da se nist nije dogodilo > Prvo sam cistom vodom to ribala/brisala, onda sam koristila Vanish za mrlje i ostala je nijansa roze boje.. no za par sati je nestalo, i sad je potpuno bijelo.. > Hvala na savjetima! Joj super 🤩🤩
prije 7 dana, 19:45
Super da vam je uspijelo!! :-)
prije 5 dana, 10:58
Da, još je tepih doslovno nov i mamin 😂 Hvala još jednom na savjetima
prije 5 dana, 13:19