Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Janssen - Jonhson

Pozdrav zene! Imam 21 godinu i imam u planu cijepiti se Janssenom. Kakve ste nuspojave imali? Savjeti?
2021 11 23
Pozdrav 🙂 Moj se partner cjepio s time 🙂 Nuspojave su bile isti dan par sati nakon, znači temperatura povišena, vrtoglavica, malaksalost, slabost, gubitak apetita i groznica..i preležao je tada. To je svega dva dana samo trajalo poslje je bilo sve 5 🙂 Jače nuspojave od tog cjepiva dolaze 6 tjedana od primitka cjepiva.. No ne mora svakome tako biti individualno je neko neće ni osjetiti nuspojave niti će ih imati..
2021 11 23
Pozdrav, mama se cjepila sa jonsonom u domu zdravlja...Napominjem alergicna je na pencilin, nije imala nikakve nuspojave evo vec 2 tjedna, samo ju je par dana bolila ruka i bila malo oteknuta i natecena...
2021 11 23
Osobno poznajem zenu 40 god.,voditeljica je u marketu u malom mjestu gdje zivim, nakon tog cjepiva proslo je cca 2mj. I zena je od tada slaba, svaki dan temp.,slabina,bolovi u misicima, jedva stoji na nogama, na bolovanju je,nisam ju vidjela zadnje vrijeme,ali ugl. Nju je to unistilo,i naravno nitko nece odgovarati za njezino zdravlje. A inace sam cula vise losih iskustva s tim cjepivom,mada vi ste jako mlada,i nemora znacit da cete imati nuspojave, Nitko vam nemoze garantirat niti ce vam potpisati da odgovara u slucaju nuspojava, to vam je sve lutrija. Zalosno je sto prisiljavaju potpuno zdrave ljude na to,a svejedno cjepivo nije nikakva garancija ni zastita. Sretno
2021 11 24
> PatriciaS: > Pozdrav zene! > Imam 21 godinu i imam u planu cijepiti se Janssenom. Kakve ste nuspojave imali? Savjeti? Pozdrav, znam dvoje mlađih ljudi koji su se cijepili s Johnsonom i nisu imali nikakvih nuspojava osim boli u ruci. Ja sam s Pfizerom i također samo bol u ruci. Sretno! 😊
2021 11 24
> Ametista: > Osobno poznajem zenu 40 god.,voditeljica je u marketu u malom mjestu gdje zivim, nakon tog cjepiva proslo je cca 2mj. I zena je od tada slaba, svaki dan temp.,slabina,bolovi u misicima, jedva stoji na nogama, na bolovanju je,nisam ju vidjela zadnje vrijeme,ali ugl. Nju je to unistilo,i naravno nitko nece odgovarati za njezino zdravlje. > A inace sam cula vise losih iskustva s tim cjepivom,mada vi ste jako mlada,i nemora znacit da cete imati nuspojave, > Nitko vam nemoze garantirat niti ce vam potpisati da odgovara u slucaju nuspojava, to vam je sve lutrija. > Zalosno je sto prisiljavaju potpuno zdrave ljude na to,a svejedno cjepivo nije nikakva garancija ni zastita. > Sretno Zanimljivo je da bas vi koji ste protiv cijepljenja znate nekog koga je ono unistilo, a ja evo recimo ne znam, ali zato znam vise onih koje je virus unistio, a vi eto bas takve ne znate dam se kladit?!
2021 11 24
Sonja90, točno tako.
2021 11 24
Oko mene su gotovo svi cijepljeni (razlicita cjepiva), nitko nije imao ama bas nikakve nuspojave. I osobno je proslo sve odlicno :) bez brige
2021 11 24
https://youtu.be/iWBUVojpeyg Sve jasno
2021 11 24
Doduse znam za alergije na pretpostavljam konzervanse, ali su rijetki slucajevi i ljudima je pruzena pomoc odmah te je rijeseno. Stvarno nemam jasan stav oko cjepiva, previse je svega, od mjera do druge krajnosti kod odredjenog dijela stanovnika. More je besmislica i upitnika, mogla bih diskuturati 24/7. Ne bih nikom rekla "cijepi se", svi imaju izbor, svaka odrasla osoba nek odlucuje za sebe i svoje dijete ako ga ima. No, virus je*eno postoji!! Ma koliko vi pojedini osporavali on postoji. Nije vise ni vazno kako je nastao, odakle je stigao, s kojim namjerama je napravljen AKO je napravljen, ni kako se zove kad odnosi zivote. A nema jamstva da ces proci ok, nije za svakog jednak prehladi a ne mozes biti siguran niti da neces razviti alergijsku reakciju na vakcinu ili nesto drugo, ni to nitko ne jamci. Dakle da zakljucim - nikom ne sugeriram niti da se cijepi niti da se ne cijepi, ali nemojte siriti neprovjerene informacije i vjerovat upitnim izvorima, osim ako govorite iz svog iskustva ili iskustva vama jako bliske osobe. Stvarno pretjerujete.
2021 11 24
Ja nisam još od nikoga čula da misli da virus ne postoji , niti da nije opasan, ali vidim da mladi ljudi (zdravi) iznenada umiru od srčanih bolesti i slično nakon cijepljenja....nitko ne zna reći što je točno u tom cjepivu i ono nije do kraja ispitano. Trebamo se držati mjera i gotovo, ali ne slažem se sa prisiljavanjem nekoga da uzima cijepivo, pod pritiskom, pa kao na ruskom ruletu , tko preživi, preživi.
2021 11 24
> zenskiormar: > Ja nisam još od nikoga čula da misli da virus ne postoji , niti da nije opasan, ali vidim da mladi ljudi (zdravi) iznenada umiru od srčanih bolesti i slično nakon cijepljenja....nitko ne zna reći što je točno u tom cjepivu i ono nije do kraja ispitano. Trebamo se držati mjera i gotovo, ali ne slažem se sa prisiljavanjem nekoga da uzima cijepivo, pod pritiskom, pa kao na ruskom ruletu , tko preživi, preživi. Ma ok, slazem se donekle, kao sto sam rekla osobno misljenje i stav ostavljam za sebe ali neke (dez)informacije mi sad vec idu na zivce. Svi znaju nekog tko zna nekog komu je netko nesto..pa dajte nek se taj netko javi, a ne ovako.
2021 11 24
Trenutno je rizično i cijepiti se i ne cijepiti se, nemamo pojma kako će cjepivo djelovati na nas, koje je cjepivo za nas bolje, a koje bolje da izbjegnemo, također ne znamo kako bi virus djelovao na nas da nas napadne, možemo proći bez ijednog simptoma, a možemo umrijeti. To izgleda ne ovisi ni o našem općem stanju organizma, a niti o sreći. Svekolika zdravstvena mašinerija, svi doktori ovoga svijeta, svekoliko pučanstvo, ljudi u Africi kojima nisu dostupne nikakve informacije, svi su u riziku. Možda negdje postoje informacije koje bi nam dobro došle, možda ne postoje. Možda ih nema. Možda samo tapkamo u mraku. Jedina točna informacija u koju trenutno vjerujem jest da ništa ne znamo, samo razmišljamo, razgovaramo, čitamo, prepričavamo, tješimo se ili ignoriramo. Druga važna informacija koju imam jest da se ovom sadašnjem stanju ne nazire kraj. Jel nam što bilo od Johnsona? Možda mislimo da nije, ali će tek da nam bude. A možda baš mi s njim budemo zaštićeni maksimalno. Znači informacije šta je i zašto kome- neće vam biti od velike koristi. Možda mi baš treba biti slabo što će značiti da je virus odradio svoje.
2021 11 24
> sanjaurban: > Trenutno je rizično i cijepiti se i ne cijepiti se, nemamo pojma kako će cjepivo djelovati na nas, koje je cjepivo za nas bolje, a koje bolje da izbjegnemo, također ne znamo kako bi virus djelovao na nas da nas napadne, možemo proći bez ijednog simptoma, a možemo umrijeti. To izgleda ne ovisi ni o našem općem stanju organizma, a niti o sreći. Svekolika zdravstvena mašinerija, svi doktori ovoga svijeta, svekoliko pučanstvo, ljudi u Africi kojima nisu dostupne nikakve informacije, svi su u riziku. Možda negdje postoje informacije koje bi nam dobro došle, možda ne postoje. Možda ih nema. Možda samo tapkamo u mraku. Jedina točna informacija u koju trenutno vjerujem jest da ništa ne znamo, samo razmišljamo, razgovaramo, čitamo, prepričavamo, tješimo se ili ignoriramo. Druga važna informacija koju imam jest da se ovom sadašnjem stanju ne nazire kraj. Jel nam što bilo od Johnsona? Možda mislimo da nije, ali će tek da nam bude. A možda baš mi s njim budemo zaštićeni maksimalno. Znači informacije šta je i zašto kome- neće vam biti od velike koristi. Možda mi baš treba biti slabo što će značiti da je virus odradio svoje. Baš tako...
2021 11 24
Gospođica je pitala za nuspojave, ali ako već iznosimo svoje osobno mišljenje, napisat ću i ja svoje. Apsurdno je cijepljenje zdravih i mladih osoba, posebice djece i trudnica, cjepivom koje nije dovoljno ispitano, štoviše, koje je eksperimentalno, što nam je priznala i Markotić u videu kojeg sam stavila iznad, a koje se sad gura pod normalno. Cijepljeni isto tako prenose virus, čak je manje slučajeva bilo prije cijepljenja. Isto tako, mogli smo primijetiti da što se više ljudi testira - više je pozitivnih. Čak i izumitelj samog PCR testa govori kako on detektira bilo što. Evo i link. https://youtu.be/OG0imH_CuAk Ljudi su umirali i prije, npr. od gripe koja nas je “zaobišla” cijelu sezonu, ali i od drugih bolesti koje su sada našim stručnjacima manje bitne. Nitko vas nikada nije uvjetovao za cijepljenje protiv gripe, zašto? Nekidan sam pričala s osobom koja radi na kovid odjelu. Rekla je da je ovakav priljev osoba bio jedino kada je vladala gripa prije par godina. Čak mislim da se referirala na 2015.godinu. Stavit ću sliku broja smrtnih slučajeva u zadnjih 9 godina, možete ju naći na internetu. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/22b819baf5b7928cfc3382cead619495.jpg)
2021 11 24
1 2