Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Aterom - uklanjanje

Pozdrav! Zanima me kako najbezbolnije ukloniti aterom na leđima. Hvala!
2021 11 28
Crna mast ili ihtiol. Kolegica je imala ogroman na ledima. Rekli su joj da mora kirurgu. Mazala je to svaki dan kroz 10ak dana i samo je puklo i dreniralo se. Nije se poslije ponovilo.
2021 11 29
Slažem se sa Vicky1983 ta crna mast čini čuda inače će Vas poslati na Kirurgiju. Sama sam s njom to riješila na prijedlog jedne drage korisnice upravo sa Krpica, kod suradnje sam joj se požalila da ću morati to otkloniti pa da baš nisam dobre volje i ona mi je predložila, moram priznati da nisam ni znala za tu crnu mast te sam odmah krenula s njom i riješila., krenula bih odmah u ljekarnu po nju i samo mažite biće sve i redu. :D :D :D Sretno.
2021 11 29
E,bas vam hvala a ja se spremala operirati,imam na ledjima 1,5-2 cm promjera.
2021 11 29
Hvala svima na odgovorima! I mene dr. upućuje kirurgu. Nisam znala za tu mast. Idem odmah po nju u ljekarnu. :") </3
2021 11 29
> vicky1983: > Crna mast ili ihtiol. Kolegica je imala ogroman na ledima. Rekli su joj da mora kirurgu. Mazala je to svaki dan kroz 10ak dana i samo je puklo i dreniralo se. Nije se poslije ponovilo. Hvala Vam! :")
2021 11 29
> Laninkutak: > > vicky1983: > > Crna mast ili ihtiol. Kolegica je imala ogroman na ledima. Rekli su joj da mora kirurgu. Mazala je to svaki dan kroz 10ak dana i samo je puklo i dreniralo se. Nije se poslije ponovilo. > Hvala Vam! :") Sretno! Javite jel vam pomoglo
2021 12 02
Samo nisam sigurna hocete li ju naci kod nas..kolegica je u Bosni kupila
2021 12 02
Ima je i kod nas,ili je Ili je Ichtyol mast,Sulfogyrodal mast ili mast s Ammonii sulfogyrodalatom.Može se i napraviti u ljekarni.
2021 12 02
Ima ima kod nas, da ju slučajno ne nađete javite mi ja ću Vam kupiti kod nas u ljekarni, neki dan sam kupovala jednoj kolegici tako da sam sigurna da je ima., krenite odmah s njom., ne čekajte., što prije i bezbolnije to bolje. :) Sretno. :)
2021 12 02