Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molim za pomoć

Problem je baš u tome kaj se ljudima ne da zezati pa ne pišu negativne. Ne shvaćaju da sa time dopuštaju da netko drugi bude prevaren. Samim tim štete svima nama.
2021 12 12
> Mukica2212: > Da, sve sam ih zavaljala i prevarila... Pa čuj, evidentno je da pokušavaš zavaljati i prevariti: lažeš o vremenu slanja i slično. Nadajmo se da te sram dovoljno da više to ne ponavljaš. Ili?
2021 12 12
Strašno. Evo sada me zvala i pitala da li može uplatit u srijedu. Neće vjerojatno pisat jer zna da ću sve objavit. Prestrašno. Nema kraja s ovom ženom.
2021 12 13
Korisnici je vraćen novac i ovaj put se ispričavam i zahvaljujem na čekanju. A druge korisnice koje su se okomljavale na mene da sam prevarila brdo ostalih žena samo mogu reći da im želim sve najbolje za Božić.
2021 12 15
> X1X2X3: > Strašno. Evo sada me zvala i pitala da li može uplatit u srijedu. > Neće vjerojatno pisat jer zna da ću sve objavit. > Prestrašno. Nema kraja s ovom ženom. Drago mi je da ste dobili novac, ali mi je zao da je za to bilo potrebno zivkanje i moljenje na koje je tek reagirala kad se iznenadila kako ste došli do njenog broja. U suprotnom sumnjam da bi bilo ili da bi bilo tako brzo. Nadam se da cete s vracenim novcem naći parfem koji zelite 🥰
2021 12 15
I nadam se da cete barem neutralnu ostaviti kao upozorenje!
2021 12 15
Meni je samo neshvatljivo to da je ženi lakše pisati milijun poruka gdje se u svakoj opravdava i ispričava nego da doista pošalje faking paket i šifru. Nemoš vjerovat.
2021 12 16
1 2