Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Slanje poštom...

Trebala bih nakon duljeg vremena poslati veći obujmom paket poštom (u međuvremenu sam sve ostalo slala sve preko Tiska). Vidim da je od HP izašao novi cjenik s datumom 01.12.2021.g. Znam da je slanje paketa do 2 kg bilo 37 kn, ako šalješ u svom pakiranju te da je cijena bila manja ako dođeš na poštu i šalješ u njihovim paketima. Sada to ne pronalazim. Zna li netko, što su to ukinuli? A nije bila niti tema o tome..... ;)
2021 12 16
U nasoj posti na selu mi nikad nisu ni ponudili njihovu kutiju,vjerojatno ju ni nemaju.37 kn i to je to 😏
2021 12 16
Ni ja se ne sjećam da je bilo jeftinije slati u njihovim paketima, koliko znam ta njihova kutija se i dodatno plaćala. Ako vam je opcija slati na paketomat (i ako ulazi u njegove dimenzije), to vam je trenutno najjeftinije - 20 kn. Ako nije nešto baš teško, preporuka vam je isto jeftinija od tih 37 kn (mislim da može preporučeno neovisno o obujmu).
2021 12 16
Ja sve šaljem u kuvertama poštanskima, ima svih veličina, preporučeno dođe od 12,50kn,do 22,50kn🤗
2021 12 16
A gdje se nalaze paketomati ?
2021 12 16
> Vikili: > A gdje se nalaze paketomati ? https://www.posta.hr/pronadite-paketomat/8812
2021 12 16
Hvala !
2021 12 16
> NataliaRogina: > Ja sve šaljem u kuvertama poštanskima, ima svih veličina, preporučeno dođe od 12,50kn,do 22,50kn🤗 Ne stane mi uvijek u kovertu. Ako šaljete jaknu ili kaput ?
2021 12 16
> schmetterling: > Ni ja se ne sjećam da je bilo jeftinije slati u njihovim paketima, koliko znam ta njihova kutija se i dodatno plaćala. Ako vam je opcija slati na paketomat (i ako ulazi u njegove dimenzije), to vam je trenutno najjeftinije - 20 kn. Ako nije nešto baš teško, preporuka vam je isto jeftinija od tih 37 kn (mislim da može preporučeno neovisno o obujmu). Cca 3 mjeseca je bilo jeftinije slati u njihovim paketima, nego u svojim vlastitim. Totalno izvan pameti i zdrave logike. Očito su sada to maknuli. Zbog poskupljenja, sam se totalno prebacila na Tisak. Osim jedanput kad stvari koje sam slala težinski i dimenzionalno nisu stale niti u paket Tiska, niti u pakete od pošte. Ali dali ste mi ideju. Probati ću staviti jaknu u kutiju i poslati preporučeno...
2021 12 16
> Vikili: > > NataliaRogina: > > Ja sve šaljem u kuvertama poštanskima, ima svih veličina, preporučeno dođe od 12,50kn,do 22,50kn🤗 > Ne stane mi uvijek u kovertu. Ako šaljete jaknu ili kaput ? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f4605e3bfc19c3f76c5143dbb058dfd8.jpg) Ovo sam upravo pronašla na stranicama pošte. Sad da vidim samo još kako to funkcionira na šalteru...
2021 12 16
> Vikili: > > NataliaRogina: > > Ja sve šaljem u kuvertama poštanskima, ima svih veličina, preporučeno dođe od 12,50kn,do 22,50kn🤗 > Ne stane mi uvijek u kovertu. Ako šaljete jaknu ili kaput ? Ja to sve fino sprešam u vrecicu,oblijepim trakom i saljem preporuceno.Iako sam cula da u nekim postama ne daju tako ali kod nas jos uvijek prolazi 🤷‍♀️
2021 12 16
> kanirpe: > Ovo sam upravo pronašla na stranicama pošte. > Sad da vidim samo još kako to funkcionira na šalteru... S preporukom u kutiji ne bi trebalo biti problema, limit je samo na minimalnu veličinu, a ne i maksimalnu ;)
2021 12 16
Jel vam radi tracking? Već dva dana mi paket stoji samo kao predan... 🤔
2021 12 17
> mihica555: > Jel vam radi tracking? Već dva dana mi paket stoji samo kao predan... 🤔 ma oni nikad ne rade update tih statusa
2021 12 17
> schmetterling: > > kanirpe: > > Ovo sam upravo pronašla na stranicama pošte. > > Sad da vidim samo još kako to funkcionira na šalteru... > S preporukom u kutiji ne bi trebalo biti problema, limit je samo na minimalnu veličinu, a ne i maksimalnu ;) Postoji ograničenje i na veličinu pisma/preporuke. "Pisma, prioritetna pisma, preporučene i vrijednosne pošiljke mogu biti mase do najviše 2 kilograma te dimenzija najmanje 9x14 cm. Zbroj dužine, širine i visine pisma može iznositi do 90 cm s tim da najveća dužina svake pojedinačne stranice može biti do 60 cm." Da, u nekim poštama drame kada se kutiju šalje pod preporuku jer su htjeli prošle godine progurati ono famozno "preporuka može biti samo slanje papirnatog" , ali im nije prošlo. Kutija može, samo da je u dozvoljenim dizmenzijama i težini. I ne dajte se smesti.
2021 12 17
1 2