Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Moguća prevara

Da li netko zna nešto o ovom profilu? Javila mi se za kupnju ali da joj pošaljem na mail. Na kojem mi je pisala na engleskom. I sad vidim da ima negativne recenzije i da je blokirana 🤔 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/dacef8614191721510d7991da180015d.jpg)
2022 02 03
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/da2094e8fc3634a5b728c6b7930b2bbe.jpg)
2022 02 03
To vam je bot, tjst. obicna prevara, dobivati cete nazalost jos takvih poruka.
2022 02 03
Zaobići ovakve mailove Prevara!
2022 02 03
Nista, vise puta je stigla takva poruka. Samo ignorirajte i izbrisite!
2022 02 03
Posalju vam onda potvrdu da su vam uplatili novac (lazna potvrda) i onda kao kako bi vam novci sjeli trebate i vi platiti nesto Paypallu koji ce vam potom te novce kao vratit. Obiti prevara cista i fejk paypall profil i sve. Te onda ako kazete da nece nista uplacivat prijete vam sa CIA i to kao jer ste prihvatili uvjete paypalla hahah glupost cista. A ako date broj mobitela onda vas jos i zovu na viber. Iskusila sam 😹
2022 02 03
Kad dobijete tako nešto....obično na engleskom ili javite mi se na ovaj mail... Odmah kopirajte i javite adminu... Takvi meilovi godinama uznemiravaju.. Admin mora blokirati.
2022 02 04
Ta osoba je vjerojatno nažalost bolesna, noćas je slala poruke ja sam ih dobila 4 , tu se pojavila ima više od dvije godine. Bude blokirana, no ponovno napravi novi profil i tako u nedogled. Kako je moguće da se ne može blokirati IP adresa, blokiranjem profila se ne postiže željeni cilj. ?!
2022 02 04
> zakrpa: > Ta osoba je vjerojatno nažalost bolesna, noćas je slala poruke ja sam ih dobila 4 , tu se pojavila ima više od dvije godine. Bude blokirana, no ponovno napravi novi profil i tako u nedogled. Kako je moguće da se ne može blokirati IP adresa, blokiranjem profila se ne postiže željeni cilj. ?! To nije jedna osoba... Takve prevare se zovu phishing Salju usred noci jer tko zna odakle salju i u kojoj su vremenskoj zoni
2022 02 04