Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Da li se vama ovo događa?

Od danas više ne mogu u razgovoru napisati svoju mail adresu, znači neće se poslati ako sadrži @ ili .com, isto tako ni potvrdu o plaćanju mi ne dozvoljava niti uslikanu poslati jer kao sadrži internet poveznice. Do jučer sam sve mogla, danas više ne, da li sam propustila neke promjene na krpicama ili je to samo kod mene? Da li je netko ima danas sličan problem?
2022 02 05
Pozdrav, Nazalost svima se dogada Ne moze se poslat slika Valjda ce bit popravljeno> sunce777: > Od danas više ne mogu u razgovoru napisati svoju mail adresu, znači neće se poslati ako sadrži @ ili .com, isto tako ni potvrdu o plaćanju mi ne dozvoljava niti uslikanu poslati jer kao sadrži internet poveznice. Do jučer sam sve mogla, danas više ne, da li sam propustila neke promjene na krpicama ili je to samo kod mene? Da li je netko ima danas sličan problem?
2022 02 05
Možda se mail-ovi više ne mogu pisati zbog mail prevara?
2022 02 05
Isto se i meni desilo, nisam mogla priložiti sliku jer sadrži poveznicu na drugi internet sadržaj. (?!)
2022 02 05
> Summer17: > Isto se i meni desilo, nisam mogla priložiti sliku jer sadrži poveznicu na drugi internet sadržaj. (?!) Također 😬
2022 02 06
Isto, jučer sam htjela ženi poslati dodatne slike. Piše ne dozvoljava se link na druge web stranice??? Pa stavljam sa svog mobitela fotke!!!
2022 02 06
Glupost totalna. Kako da sad pošaljem mail adresu za najavu tiska? Ni sliku neće da screen shot napravim. Sad ćemo se predbacivati na viber ili wapp, a uskoro idemo svi sa stranice. Čak je i meni ovo više previše, a nove kategorije i ostale promjene su mi bile ok.
2022 02 06
Kontaktirala sam ja admina kroz 2-3 dana kažu biti će popravljeno.
2022 02 06
Također.
2022 02 06
Također..od jučer se ne moze poslati slika ni mail adresa... Valjda je do njihove stranice...ali bilo bi ok..da se riješi...
2022 02 06
Drage cure, umjesto @ napisite "at" i umjesto . "dot" Tako sam uspjela poslati e-mail adresu.
2022 02 06
Može se i kad kod com razdojiš slova : c o m
2022 02 06
> Summer17: > Isto se i meni desilo, nisam mogla priložiti sliku jer sadrži poveznicu na drugi internet sadržaj. (?!) Isto 🤯 i to taman usred kupnje od koje ću sad odustati jer je fotka bila važna za nastavak dogovora ☹️
2022 02 06
Ni meni ne da 😔 Greška na stranici, ne preostaje nam ništa drugo nego imati strpljenja.
2022 02 06
Danas mi ne da ni poslati običan tekst, uz onu napomenu da ne mogu koristiti link s druge stranice, a nema nikakvog linka ni maila ni fotografije u poruci.
2022 02 07
1 2