Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Jel ima tko objasnjenje curke

Prvi put se susrecem s ovim i moram podjeliti. Zena stavi tenisice na proklon na sto se ja javim da ih zelim uzeti. I onda slijedi niz poruka za zapitati se😹 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/056ddb802e5726314bb22b9869a6efcc.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bed6b92c8fd9ed6397bc6f6846801c87.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d682922508fd39d375b083c649fc9310.jpg)
2022 02 10
Navlakusa, ovo je neka izmisljotina, nema veze s vezom. Tesko da bi netko poklanjao takoreci nove Nike patike, mozda tim oglasom je htjela privuci pogled na svoj profil. U startu se da naslutiti da nista od patika, nemojte ni gubiti vrijeme na to. Predobro da bi bilo istinito.
2022 02 10
hahhahahah....svaki dan se nasmijem novim idejama na ovoj stranici
2022 02 10
Ne nasjedajte na takve gluposti Nitko vam nece poklonit nove tenisice
2022 02 10
Što je ovo? 😂 Možda poklanja dug 🤣🤣🤣
2022 02 10
Tako sam i ja imala slicnu situaciju i nista nisam razumjela. Vjerujem da se radi o istoj osobi, a vjerovatno je uzorak u glavi isti kao i kod one koja pise o ljubavnim problemima koje nitko ne moze razumjet. Htjela je kupit moje tenisice, ali kao poklanja ih frendici pa da njoj posaljem, a ona ce meni platit i jos pokloniti neke frendicine tenke jer frendica i ona su se kladile i bla bla. Uglavnom sve na istu foru, ali uopce nisam skuzila sta zeli rec jer je pisano cudno i bez reda i bas kao ovo.
2022 02 10
Jel to ona looda s foruma 😂😂
2022 02 10
Uh, koja priča. No i obično kad se poklanja uvijet je kupovina i u biti je to privlačenje pažnje na profil. Ja uredno poklanjam obleku ali na fejsu sharing is caring. I tamo se zna, svi poklanjamo :) pa nema zabune. Ja sam dobila super stvari ali se i trudim dati isto tako dobre stvari.
2022 02 10
Nemojte gubiti vrijeme na još dopisivanja. Ne vrijedi, jer čim je komunikacija od samog početka zbunjujuća tako bi mogli u još neke čudne dogovore upasti.
2022 02 10
Tu nema ni glave ni repa od komunikacije , osobno nebih tu poslala više niti jednu poruku to što piše je za razmatranje :D Moj savjet da se maknete od toga. :s
2022 02 10
Negativna itekako ide i kraj razgovora sa dotičnom😂ali nisam mogla da ne podjelim s čim se sve susrećem na Krpicama.. da bi mi na kraju napisala da je jadna bosa i da ima samo te tene te da mi može dati čizme🥲🥲😂😂😂
2022 02 10
Neznam kako ćete Vi ali ja jednostavno bih to prekinula a negativnu nebih davala jer u toj komunikaciji nemožete ništa zaključiti osim da je sve nesuvislo (priča koju je teško razumjeti a još teže shvatiti o čemu se tu radi) tako da ja nebih išla s negativnom a Vi napravite kako smatrate da trebate. :D važno da Vas nije prevarila ili nešto slično po mom mišljenju tu ne bi trebala negativna. :D
2022 02 10
Ko da google translate pise i salje poruke 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2022 02 10
...ovo je naš nedavni bizarni razgovor. Poslala mi je upit za zamjenu cizama. Ko skuzi:) svaka cast, ja nemrem skuzit kaj je htjela. Neznam stavit screenshotove, pa sam ovako. Nadam se da cete skuzit Želim: Janet and Janet prekrasne cizme Kate1klesic Halo Ivanalovak Ja želim:Janet and Janet prekrasne cizme - https /mojekrpice.hr/items/zene/9923932/janet-and-janet-prekrasne-cizme Zamjena za timberland čizme Primopredaja klc Ivanalovak Oprostite, nisam dugo upite dobivala pa nisam ni otvarala krpice neko vrijeme. Ako ste jos zainteresirani posaljite mi sliku vasih cizama da vidim da li mi se svidjaju. Hvala i LP Kate1klesic Zainteresirana sam šaljem vam slike Orginal timberland čizme Broj 40 Nošene jednom Kate1klesic Ako ste za sutra dogovorimo primopredaju Kate1klesic Hocete onda zamjena ili
2022 02 10
Ivanalovak Oprostite, nije mi poslana poruka, napisala uz jednu sliku. Da, moze zamjena. Da li vam odgovara sutra? Kate1klesic Moze sutra di vam odgovara i kada I samo jos jedna napomena Čizme su vam jednom nošene Orginal su Bez oštećenja Čizme su bratove ali unisex model kao i vecina njihovih modela I muške i ženske su vecinom iste ili unisex Ja i brat smo imali dogovor u kojem sam bila upravu I rekla sam da cu si uzeti nesto za njegove čizme Tako da bi ih zamjenila s vama Ako vam ne smeta naravno Ivanalovak Ma naravno, sve ok. Moje su nosene ali ocuvane. Ja sam (izbrisala sam) ….., pa bi mi pasalo ispred ……. ALi mogu doci i pred ……. ili tako ispred nekog ducana. Kate1klesic Moze ispred konzuma Meni je bitno da se zbog dogovora riješim njegovih čizmi Tako da meni idu vase A vama njegove čizme Kad on zavrsi s poslom pa ce kasnije navratit do mene pa cu ga ja poslati na primopredaju da se to odmah rijesi Dali vam odgovara tak predvečer oko 6 7 Ivanalovak Iskreno da vam kazem malo sam zbunjena jer nisam ni pitala za razlog zasto prodajete cizme niti me zanima. Radje bi da vi dodjete pa da vidite moje cizme zato jer su nosene, pa da ih vi osobno pregledate a i mozda vam se nece svidjati. Da li bi se mogle nas dvije sastati, vi ljepo pogledate cizme i cist racun duga ljubav. meni pase bilo koji dan i bilo koje vrijeme Kate1klesic A kad sam vam ja u zg Tako da mi jedino on moze preuzeti i u zg donjeti Ako hocete onda primopredaja oko pola 8 danas pred konzumom
2022 02 10
1 2 3
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija